Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
olivia: mě se na Tobě nejvíc líbí Sa Belle, jsou nádherné, taky jsem je zkoušela ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
olivia: mě se nejvíč líbí ty první a pak Sa Belle, ty jsou naprosto úžasné a moc ti sluší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Olivia, mně se líbí amara royale - hezky ti sedí a mají zajímavé prvky, které budou viditelné na fotkách. Sa Belle nejsou špatný, ale mně osobně se nelíbí, jak to bolerko nenavazuje na šaty (vzadu nad šatama je kus kůže a nad prsama taky).
Odpovědět
Profilova fotka
...to bolerko myslím není ofiko k těm šatům...alespoň mě ho k nim nedali :-D tak si ho nemusí brát ;-)
Odpovědět
olivia , mně se líbí Amara royale :-) krása.. x-)
Odpovědět
Bolerko je viacmenej len do kostola |-| , na portretne foto ho planujem vyzliect ;-)
Odpovědět
olivia: jednoznačně Sa Belle...nejlépe k tobě šly a jsou krásné! ;-)
Odpovědět
olivia: mne sa pacia najviac ASM 3158 a na druhom mieste Sa Belle (ale bez bolerka) . Ale ked sa pacia najviac tvojmu nastavajucemu a ty sa v nich dobre citis, tak podla mna nevahaj ;-)
Odpovědět
olivia - tie prve ASM... a Sa Belle :)
Odpovědět
Mě se moc líbí Sa Belle, ale určitě bez toho bolerka.
Odpovědět
Profilova fotka
olivia: vidim ze si skusala v Diamonde :) asi tie sa belle ale bez bolerka!!!
Odpovědět
katrin a co říkáš na moje šatičkyv albu?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
suki Vo vsetkych vyzeras dobre, tie trojky maju velku suknu, ja mam radsej take padadavejsie, lezernejsie ale hodia sa ti :-)
Odpovědět
avenev děkuju :-)
Odpovědět
Dakujem Vam dievcata za Vase nazory :-) Ste velmi mile :-)
Odpovědět
suki mne sa pacia 3, ale i tie 1 ti pristanu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
suki: ja , hoci nemusim velmi take saty s takou suknou, by som bola asi za c.1.. pekny vrch maju.... ale ty mas taku ukazkovu postavu :) tebe sadnu vsetky ::)
Odpovědět
Profilova fotka
olivia: me se nejvic libi ASM 3158 a pak Sa belle ;-)
Odpovědět
no jo, když mně se zase tadyty sukně líbí :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
ved prave, aj ti pristane :) podla mna mas v nich najkarajsiu postavu, hoci ju mas aj tak peknu si v niczh krasna :)
Odpovědět
olivia děkuju katrin děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Suki: z dnešných č.1.
Odpovědět
Profilova fotka
Olivia: najviac asi Amara Royal, druhe potom ASM.
Odpovědět
Dakujem kocky :-)
Odpovědět
Olivia mne sa najviac páčiš v sa belle, ale určite bez bolerka.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
olivia - Sa Belle :-). suki - 3. se srdíčkovým vrškem ;-) .
Odpovědět
katy,jj čím dál víc to vypadá na tyto :-) :-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
olivia - mne sa tiez na tebe najviac pacia sa belle... a mas krasny album, vela su toho pekneho vytvorila
Odpovědět
bosacka, dakujem pekne :-) si mila :-)
Odpovědět
Tie amara royal so krasne ale ten vzor je zozadu dost nelichotivo umiestneny, takze opticky zvacsuje partie, ktore nemusi. Tie Sa Belle ti sedia najlepsie. Budes nadherna nevesta.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?