Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
suki - a co tvůj pocit? Byl tam nějaký rozdíl, když jsi oblékla jedny nebo druhé? Na fotce barva není moc poznat :-S .
Odpovědět
suki jak rikaji holky, vyber v kterych se citis dobre, ale taky ktere se ti libi na fotkach, protoze fotky jsou jedine co ti zbyde po svatbe ...samozrejme i vzpominky ;-)
Odpovědět
ted jsem jeste koukala znova na fotecky a ty puvodni mi prijdou takovy honosnejsi a elegantnejsi....ne tak obyc:) no dej pak vedet, jaky sis vybrala ;)
Odpovědět
Já jsem neměla u žádných pocit,že to jsou ONY :-o
Odpovědět
suki: no ale porad tamty dvojky vedou ;-)
Odpovědět
suki ja taky ne, ja bych klido mela i jine ;) vybrala jsem podle toho jak se mi libily na fotkach :) hehehe
Odpovědět
Právě na ten pocit čekám pokaždé,když jdu zkoušet, ale furt jsem ho neměla... :-S mám určitou představu a ta se mi zatím nenaplnila.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak uvidíš ještě zítra, když jdeš ještě do jednoho salónu ;-) , třeba právě tam čekají ty "pravé". V těch původních mi přijdeš taková jemná, přirozená, u těch jedniček mi nesedí ten střih, ale každopádně budeš krásná v obojích :-) . Ono když potom budeš nalíčená, učesaná, budeš mít šperky, tak to bude vypadat jinak.
Odpovědět
no tak uvidím ještě zítra :-) :-)
Odpovědět
suki, mne sa náhodou tie dnešné jednotky veľmi páčia...... :-) ;-)
Odpovědět
jasně děkuju :-) :-) však jsem seještě nerozhodla :-) ;-)
Odpovědět
luci :-D tak to jsi první :-D
Odpovědět
Článek se načítá
z dnešných sa mi páčia jedine č. 1...tie sú fakt pekné a aj sedia...ale stále vedú tie čo boli dvojky tuším, máš ich v albume hneď pred týmid nešnými z tým krásnym srdiečkovým dekoltom :-)
Odpovědět
oprava "s tým" :-D
Odpovědět
holky,první dvě fotkyjsou stejně šaty a přidala jsemfotku těch šatů---dnešních jedniček na modelce ;-)
Odpovědět
ja som myslela minule dvojky...nie terajšie ;-) http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovědět
Profilova fotka
suki: Mě se líbí ty původní před dneškem. ;-) Ty jedničky nejsou špatné. Rozhodně jsou výjimečné.
Odpovědět
jasný luko :-)
Odpovědět
aislin....výjmečné je pěkné označení :-)
Odpovědět
holky,jdu zo prokonzultovat s kamoškou..pak se ještě stavím Děkuju za honocení a rady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
suki: Dobře, tak originální ;-) Prostě je nemá každá a sluší ti. Ale ty původní dvojky jsou podle mě lepší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
wau krásné, me se teda libí nejvic dnesni dvojky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
suki: ty dnesni jednicky ti moc pekne sedi ;-) Ale jinak se mi asi jeste vic libi ty puvodni, u kterych mas napsano, ze prozatim vyhravaji ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
suki: mne se libi ty puvodni :) dnesni jednicky ti taky slusi, ale ostatni ee..
Odpovědět
aislin ....já proti označení výjmečné nic nemám....naopak ;-) ;-) ;-) to jim přidává bodíky++++ :-) ;-) alkapinka tak ty asi nevyhrají,ale taky nejsou špatné :-) nuuna jedničky fakt sedí krásně...no uvidíme,škoda,že v nich nejsem líp vyfocená,třeba by to bylo lepší k hodnocení :-)
Odpovědět
Profilova fotka
suki myslela jsem si to - mam hodne jiný vkus, ale me se libí nejvíc:-)) hlavni je aby ses citila ty:-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
suki: tak mě se taky líbí ty původní ,ted 1?,ty ti sedli:) Ale hlavně ty se v nich musíš cítit dobře,oblečená budeš v nich ty ;-)
Odpovědět
suki, tak z tohto posledneho vyberu sa mne osobne v ziadnych nepacis tak ako v tych predtym co ti tu boli odsuhlasene ;-) tie jednotky aj na mna posobia tak ze skracuju postavu, to robia vsetky strihy ak su posadene nizsie pod pasom. zas naopak, ak chce holka opticky predlzit, tak voli vyssie strihany pas. s tym srdickovym vystrihom sa to da spravit ale podla mna to je taka nic moc uprava. ved este skus v tom dalsom salone a ak nie, radila by som ti tieto povodne, su fakt krasne na tebe :-)
Odpovědět
suki - uricte tie povodne :)
Odpovědět
Profilova fotka
suki - mne sa z tychto tiez najviac pacia tie povodne (tie trojky sa mi zda, akoby ani neboli zasnurovane na tebe). nevidela som, co si skusala predtym, ale z obrazkov v albume to vyzera, ze sa ti pacia velke tylove sukne od pasa - take satocky si skusala?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?