Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
lenixa: v jednotkach a v dvojkach si nadherna, mne osobne sa ale styl siat ako si jednicky moc nepacia, tak som skor za tie druhe satky, tie Ti tiez velmi idu.
Odpovědět
Profilova fotka
lenixa: mě se líbí trojky, přijde mi že širší sukně ti nejvíce sedí, i sněhově bílá barva je k tobě nejlepší....a vypadají že mají pevný, zajímavě řešený korzet, který drží tvar.V jednoduchosti je krása. ostatní šatyx mě moc neuchvátily.Obyčejné.
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: a které jsi nakonec vybrala? Já bych na tvém místě ještě hledala ;-) lenixa: jinak na jedničkách se mi nelíbí okoukaný střih a ten "uzel" na korzetu a celkově se mi nelíbí řešení korzetu, ani na prsou.. Ale důležité je, jak se cítíš ty, protože tady co člověk, to názor.Ale za mě fakt 3, vynikne v nich tvá hezká postava-štíhlý pas a hezký dekolt,navíc sukně taky zajímavá.Až ti v nich postavičku závidím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: děkuju x-) budu těžké rozhodování ještě přede mnou
Odpovědět
lenixka mne sa pacia dvojky... jednoznacne...aj 5 by boli dobre keby sa viac stiahnu
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka: v c.1 mas krasnu postavu a su take moderne, mne sa pacia najviac, aj ked skoda, ze nemaju vlecku.. 3. sotka nejak zvlastne na prsiach, 1. su tiez pekne, ale prilis tmave, viac ti pristala biela farba ;-)
Odpovědět
Lenixka: nejvíce ti sluší trojky a pětky :-)
Odpovědět
Mne sa najviac na tebe, lenixka, pacia satky c. 3 - upravit, resp. zuzit vrchnu cast, pripadne doplnit vyrazny sperk na dekolt a je to =-) x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka: c.2 a 3 sú super, c.5 urcite nie ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: já zatím zůstávám u Antonií, ještě půjdu zkusit brianny, až budou zpátky v salonu. Já jsem relativně ve výběru omezená. Nechci nic moc širokého a zdobeného - nehodilo by se to k prostředí a nelíbí se mi to. Nemůžu mít vzadu zip, musím mít šněrovačku - navíc v dobré velikosti (žádný velký rozptyl, protože mám spíš větší prsa a hubený pas, takže do čeho se vejdu nahoře, to mi plandá přes pupek. kv§li prsům potřebuju kvalitní korzet, abych to uhlídala 8-) Navíc střih Antonií mi sedí nejlíp, úzké šaty až ke stehnům, pak rozšíření, když mám rozšíření už od boků, tak jsem jak maková panenka... uff, to byl výlev :-D
Odpovědět
lenixka: za me vedou c. 2
Odpovědět
lenixka: mas super postavu, mozes si dovolit v podstate hocijaky strih :-) a z tychto co si skusala, podla mna najlepsie ti sedia c.2 a potom 5 a 1. ;-) Su sice viac zdobene ale zalezi na tebe aky mas vkus. Ale urcite by som isla este nieco poskusat, podla mna tie prave este na teba niekde len cakaju ;-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ifoun: to já mám stejný problém-úzký pas a větší prsa, takže taky šněrování ;-) stejně je ale korzet na prsaté nepraktický, pořád se musíš kontrolovat.Jak to budeš řešit?Já asi kvalitní podprsenkou bez ramínek....pak to tolik "neklouže" ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: já kvalitním korzetem, takže bez spodního prádla a drží jak přibitý :-)
Odpovědět
lenixa, mně se nejvíc líbíš v jedničkách ....super postavička, sednou ti :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
lenixka - mě se na tobě nejvíc líbí 1 a pak jsou hned za nimi 3 ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka: tak zatím vyhrávají moje favoritky č.1...v salonu se mi nejvíce líbily č.2, ale na fotkách nevypadají tak dobře :-/
Odpovědět
lenixka, aj podľa mňa sú najlepšie 1.!!! ;-)
Odpovědět
Uf, tak mě se teda jedničky vůbec nelíbí =-) Líbíš se mi ve 2 a 3
Odpovědět
tak ja hlasuji pro 2 a 4 :) jednicky ti sednou taky super, ale nelibi se mi to dole - ta sukne :(
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka, v 1.ti pekne vynikne postava, 2.mne osobne sa nepacia, lebo su moc prezdobene a navyse maju klasicku tortovu suknu a ty si stihla tak naco sa schovavat:) Al. potom tie 3.ked sa ti paci princeznovsky styl , tie su hladke.
Odpovědět
mně se teda dvojky taky nelíbí..jak jsem psala jedničky jsou nej ;-) ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka: Mně se líbí 1, 4 a 5 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka: tak ty nové jsou hezké všechny krom úplně posledních :)
Odpovědět
Profilova fotka
ifou...ty si rychlovka :-D jo ty poslední mi přijdou jak pytel skorem
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka: já jsem děsně zvědavá :-D To poslední je jak panenka ve výloze, takové beztvaré... Mně se nejvíc asi líbí ty předposlední, jsou hezky jednoduché a dělají super postavu. Ale záleží, ejstli preferuješ jednoduché nebo spíš zdobené... Ten rozptyl je velký.
Odpovědět
lenixka, predposledné!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka, 1 nebo 2. V cisle 1 vynikne postava, cislo 2 skvele ti ladi ta barva a libi se mi ta vysivka.
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka - jednoznačně 2 ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?