Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
jednotka...ale s inou spodnickou... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, jo vyměnila...:) Nevím, že jsem si dřív nevyzkoušela takové, mohly být hezčí... Jen jestli tam ta taková špička nedělá neplechu, asi je to na vyšší postavu? Myslíš, širší nebo užší spodničku? :-)
Odpovědět
no ani nejde o to ci sirasia alebo uzsia ale skro sa mi zda...ze tato tie satocky pred koncom tak divne zaobluje...takze asi iny typ ktory by posobil prirodzenejsie ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě jsem přidala jedny, nevím, jestli by šly zkrátit a už možná jsou moc vysoko, ve skutečnosti nic moc, na fotce už vypadají líp, ale nemám v nich prsa... :-D
Odpovědět
vrch majú krásny tie čo si pridala...ale zas tá suknička je už troška out
Odpovědět
Profilova fotka
papuelka: jednoznacne si nech tu 1., ostatne su skor pre starsiu nevestu... ;-)
Odpovědět
Ahoj holky,tak pokračuju ve výběru,ale pořád mám pocit,že jsem nenatrefilana ty pravé.Co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
suki krasne su tie jednotky a dvojky
Odpovědět
Mě se líbí šaty č.2, ostatní nee.
Odpovědět
holky dvojky jsou favoritky...nenatrefila jsem zatím na lepší....
Odpovědět
ahojky, no mne sa tiez pacia dvojky, jednotky isto ne 8-) a ete 6tky, mas skvelu postavicku, vynikla by si v nich... a bola by si neokukana 8-) vela stastia
Odpovědět
Profilova fotka
suki: dvojky ti krásně padnou. V ostatních jsi taková utopená, nezajímavá.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
suki: urcite dvojky :-)
Odpovědět
suki: Dvojky!
Odpovědět
holky,jinak vám musím říct, že z výběru v Brně jsem celkem zklamaná,příjdou mi ty šaty všechny stejný nudný a nezajímavý... :-( Tak nevím...
Odpovědět
Jo a na ten můj ksichtík se moc nekoukejte.Trpím teď jak pes s alergiemi,tak jsem oteklá :-D :-p
Odpovědět
suki: 2ky!
Odpovědět
Profilova fotka
Urcite dvojky ;-)
Odpovědět
michala s. i ty jeničky se mi líbí,ale něco mi na nich vadí, asi výstřih,mám pocit,že bych ho měla mít vykrojený jako u dvojek :-)
Odpovědět
nuuna, ty máš zajímavé šatičky x-)
Odpovědět
westerr, které jsi vybrala šatičky?Myslím svoje?
Odpovědět
Profilova fotka
Ja hlasujem za č.3, pridu mi zaujimavejsie. Ale asi to bude aj tym, ze som podobny typ siat mala ja... Dvojky su najlepsie, ak hladas klasiku.
Odpovědět
Profilova fotka
suki: 2
Odpovědět
suki - c.2 su krasne a krasne ti sedia, vezmi urcite tie. su dokonale :)
Odpovědět
suki: ja by som taktiež volila 2... sú krásne a sedia ti perfektne... sú jednoduché a zaujímavé... aspoň podľa mňa :-)
Odpovědět
vidím dvojky vedou :-) Trojky jsou jiné,to je pravda. ale nevím, jestli mi sedí... :-o
Odpovědět
u trojek mi rochu vadí výstřih, mám pocit,že rovný mi nesedí. Asi by šatičky působily na mě líp se srdíčkovým výstřihem,ale jinak jsou určitě hodně zajímavé :-)
Odpovědět
Profilova fotka
suki tak to mas pravdu ze tym jednotkam chyba zaujimavejsi dekolt
Odpovědět
Profilova fotka
suki:dvojky:)
Odpovědět
suki: Já jsem pro trojky..jsou zajímavé..hrozně ti ten střih sluší..(ne každý do nich má postavu..).. Dvojky sice sedí, ale mně osobně se nelíbí srdíčkový výstřih..jinak by byly dobré..taky záleží na bižu, co máš v plánu..;-) Pokud váháš, jestli se lišit nebo zapadnout, na nikoho se neohlížej..a jdi do trojek..:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?