Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
lucka: obidve sa mi pačia moc..ale o kúsok viac Paladium...aj keď vršok by to chcelo upraviť
Odpovědět
Profilova fotka
Lucka: za mě Madeira :) Moooc hezky sedí a jsou takové jiné...
Odpovědět
Profilova fotka
mě připadají ty Madeiry takové moc obtažené (málo slavnostní, málo romantické) a barva je na nevěstě taky mnohem míň výrazná...
Odpovědět
Maderira sú úžasné šaty...baby čo ich mali na svadbe vyzerali ako hviiezdy....
Odpovědět
Profilova fotka
...Lucka psala v předchozím příspěvku že barva u obou je stejná jen to na fotce není vidět ;-) jestli jsou krátké, dlouhé nebo jaké to bych neřešila, sama psala že byly upraveny na hubenější a menší slečnu takže pokud by byla velikost OK nevidím v tom problém, jsou mnohem hezčí a zajímavější než Paladium ;-) a mě právě přijdou rozhodně romaneičtější :-D
Odpovědět
jedny z najlepších Madeir (tak enviem...jak to slkonovat:-) http://www.mojasvadba.sk/album/album.... rozhodne mi enpridu malo romanticke alebo slavnostne
Odpovědět
Profilova fotka
luko: wow tak to je nádhera :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, suhlasim luko, ja som ich tiez skusala, lebo sa mi strasne pacili, ale na mne to nebol ono.. (mala som v nich zadok ako sud :-D )
Odpovědět
aj ja som ich skúšala...nakoniec som si zvolila La Sposu Mansion ;-)
Odpovědět
madeira sú ale špecifické šaty a chce to citlivé doplnky...lebo keď su k nim tie vlasz upravene na princeznicku a k tomu korunka...tak vtedy sa z nich stavaju saty fadne...skor sa mi paci potom takyto elegantny styling aky mala adulienka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nevím nevím, jako večerní šaty v jiné barvě super, ale jinak mi přijdu málo svatební...ale máme jiný názor ;-) a přesně tak se dá upravit i korzetek u Palladií. Pokud Madeira, tak jedině s tím bolerkem taky.Protože to bolerko by bylo krásné i kdyby nevěsta byla nahá :-D luko: mansion jsou naprosto nejkrásnější šaty.Škoda že mi to s nimi nevyšlo!Po těch jsem toužila.
Odpovědět
ale však tiež pekné si si vybrala ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
luko: asi jo :-) ale takové tuctové šaty jsem neměla v plánu. Mansion jsou naprosto ty nejdokonalejší šaty. Máš je z půjčovny?
Odpovědět
ano...boli zo salonu ;-) nepanikár...máš v nich krásny dekolt a všetko robí styling a doplnky...vôbec nemusia byť výrazne šaty...stačí výrazná nevesta :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
luko: no právě :-D no jsem zvědavá jak to dopadne každopádně děkuji. Mě na těch tvých fascinovaly ty rukávky a celé jsou skvělé!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj kocky, tiez by som potrebovala pomoc, neviem sa rozhodnut... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
babuum: Když Tobe seknou všechny :-N fakt těžké... tak za mě asi w1 a roble...
Odpovědět
pripáajam sa uplne nezavisle k martinke: w1 a roble....bez debaty :-)
Odpovědět
mne se nejvic libi W1 a lazarte a i jennifer. vubec se mi nelibi ty prvni, ta sukne je takova divna a Isabella - nemam rada slehackovy :(
Odpovědět
Profilova fotka
lasarte som skusala aj ;-) tie sa mi na tebe lubia a potom w1
Odpovědět
Když ti pustí vlečku a upraví u prsou Levante,tak Levante .Jinak w1 :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mno, tak asi tak ako mne.. :) w1 mi sedeli krasne na prsiach, a roble robia krasnu postavu... no najradsej by som ich skombinovala ;)
Odpovědět
levante na každom vyzerajú super...a preto ich už malo toľko neviest...samozrejme tvoji svadobčania to vedeiť nebudu...ale predsa len by som skor zvolila nejaký čerstvejši model ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
a este stale neviem, ci uzsie, alebo princeznovske.. mam velky zadok :-D
Odpovědět
nevyzera :-)
Odpovědět
Profilova fotka
opticky klam v perfektnych satach ;-)
Odpovědět
jasne...ja tak maskujem zas bruško :-D
Odpovědět
a ja sa chcem znova vydavať: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... že pomoooooc, tie sú užasné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
babuum: za me urcite w1, prijde mi, ze ti sednou nejlepe, jako usite na tebe ;-)
Odpovědět
babuum: Od těch w1 až do konce super! :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?