Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Ahoj holky, mám prosbu ...dala bych do albíčka pár fotek ze zkoušení šatů, neposoudili by jste jestli jsem dobře vybrala ?? Moc si nejsem jistá ... díííky :-)
Odpovědět
sem s nimi :-D
Odpovědět
Jééé, díky ... tak chviličku .... jen se nelekejte, první fotky jsou jen z mobilu ... :-(
Odpovědět
ano...tie schvalene sedeli najlepsie...ostatne mi prisli nejake velke...nesedeli....ale aj tie prve by mohli sediet...len z ineho uhlu by som to musela vidiet, lebo boli pekne ;-) ale tie schvalene vyzeraju dobre :-)
Odpovědět
Jsou hezké :-)
Odpovědět
Myslíš ?? Pořád uvažuji jestli jo, nebo ne ... ještě bych potřebovala do těch šatů zhubnout ... tak to abych začala něco dělat, že ?? :-)
Odpovědět
ty schválenéééé, určitě! jsou krásné a sluší Ti!
Odpovědět
c.2. c3 a posledne mozes s kludom vylucit...aj ked sa urcite zas najde niekto, kto ti ich odporuci :-D najlepsie su tie schvalene a na 2. mieste tie prve ;-)
Odpovědět
taky se mi líbily ty schválené..ale máš čas..třeba ti padnou do oka ještě jiné.. Já mám taky rezervované s tím, že když jim přijdou nějaké nové, tak je můžu vyměnit..(ale asi to neudělám..:-)) No a s hubnutím si nedělej starosti..jestli jsou na šněrování..lepší, než kdyby ti padaly!!! Jsem tak viděla fotky z jedné svatby..a nevěsta to měla svěšené a vypadalo to hrozně..:-P
Odpovědět
Holky díky, klidně pište i negativní hodnocení ... :-) Já si fakt nejsem moc jistá jestli tyto nechat nebo koukat ještě po jiných ... jinak na obličej moc nekoukejte, jsem šílene nefotogenická, to budou svatební fotky, to nechci vidět :-( Chudák fotograf, ten si užije :-D
Odpovědět
tak to si kludne este skusaj ;-) ale ak by aj nie...mozes nechat tie schvalene...tie ti sedia x-)
Odpovědět
:-D tak jestli chceš nějaké negativní hodnocení, tak Ti mohu napsat, že ty ostatní šaty - kromě schválených - Ti opravdu moc nesedí... ale klidně hledej dál, jestli si nejseš jistá, že ty schválené jsou ty pravé...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
schvalene su fajnove, dobrii poradcovia to boli, mali gut oko ale ked ich chces potrapit...tak ich este klido po salonoch potahaj...ide o tvoj pocit ;-) ono dakedy je gut prist a skusit ich znova...dobry salon tomu rozumie a damy nebudu namietat...kus si v nich pochod, posed... naj vies do coho pojdes...mozno to bude laska na second look ;-)
Odpovědět
Holky díky ... jste hodný :-) Vy už hoky máte po svatbě ?? :-)
Odpovědět
ja ano, aj atinka ;-)
Odpovědět
A co svatba ?? Dobrý ?? Užili jste si to pořádně ?? Zdá se mě, že vždycky jsou dlouhý a velký přípravy a pak ten D uteče hrooozně rychle. :-(
Odpovědět
ano..utečie to rychlo..ja hodnotim svoju svadbu len pozitivne...moc som to neriesila...moc som nestresovala..vsetci sa bavili ;-) a my taky :-)
Odpovědět
Tak to má být ... :-)
Odpovědět
Este raz sa chcem podakovat. Velmi ste ma nazormi potesili. Ja som sa teda rozhodla pre tie prve a stvrte, su to tie iste saty a su bez ramienok. Len ten zavoj,ktory ma na okraji krajku mi na ramenach robi take ramienka. :-)
Odpovědět
A este ma napadlo, ze si necham od vas poradit. Myslite, ze by som si k nim mala dat aj nejake sperky? (saty 1) Napriklad nahrdelnik a ak ano, aky by ste mi poradili? Nechcem byt moc presperkovana, prezdobena. (Poslem detail siat.)
Odpovědět
Já bych na krk určitě něco jednoduchého dala.
Odpovědět
ja skor tie nausky vyraznejsie ako radila atinka...ked si vsimnes ako su nafotene modelky...vacsina nema ziadny nahrdelnik ;-)
Odpovědět
ked uz nieco jemne a jednoduche ;-)
Odpovědět
nausnice si dam urcite, takze nejake vyraznejsie? Visiace, napriklad? A uz som tam supla fotku. A krk by mohol byt aj bez sperku, ci nie?
Odpovědět
ak vyraznejsie nausky visiace tak potom bez nahrdelnika...mne poradila perfektne atinkaa...aj nausky mi vybrala a vsetko sedelo x-) ano...potom krk bez sperku...ta posledna fotka je super...mas moc peknu tvar :-)
Odpovědět
Profilova fotka
michzde: tak mně se taky na tobě líbí jen ty schávelné.. ;-) ty ostatní jsou takové neforemné... :-| ale jestli sama necítíš, že jsou to ty pravé,tak ještě zkoušej... ;-)
Odpovědět
Díky, v salonu jsem byla ze štaů nadšená a doma vymýšlím "kraviny". To jsem celá já. Byla jsem koukat i na jiné šaty, ale na fotkách se mě líbí a ve skutečnosti jsou úplně jiné :-(
Odpovědět
pajik83 - koukala jsem do albíčka a máš pěkný šaty, jseš v nich jak princezna ... :-) Koukám, že se vdáváš o den dřív jak já :-)
Odpovědět
michzde, já bych ještě zkoušela...jestli se nevdáváš zítra, tak je času dost a mě se v těch schválených moc nelíbíš, myslím, že by Ti slušely nějaký míň objemné. A HLAVNĚ!!Nauč se chodit a stát rovně (nemyslim to zle), ale sebekrásnější šaty nevyniknou, když budou schovaný v krunýři ramen, břicha a hlavy ;-)
Odpovědět
lin123, určitě bez šperku na krk a s výraznýma naušnicema třeba starodávného typu, nevim, jak to vyjádřit...jen můj názor ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?