Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
daniela178 ty dvojky jsou opravdu krásné a málokomu sedí ramínka jako tobě, také jsem původně chtěla s ramínky, ale necítila jsem se v nich dobře.
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
daniela: mě se moc líbíš v 1 a 4, krásné :-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
no ano, budem si vyberat uz len z tychto. Presla som v ziline vsetky salony a toto je moj uzky vyber, ostatne ma vobec nezaujali.
Odpovědět
Ahoj Daniela. Mne sa na Tebe najviac pacili saty 2.
Odpovědět
Profilova fotka
daniela178: č. 1!!! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
daniela 178: jednoznacne c.1 !
Odpovědět
mne se libi 3., ale pises, ze jsou vetsi - pokud by se nedaly upravit, tak bych v satech, ktere poradne nesedi urcite nesla. To je tezke, protoze vsechny jsou krasne :-N na druhem miste u me jsou ty 2. a hodne tesne v zavesu 1. (u tech jednicek mi prijde, ze mas nejake siroke boky, coz mi na ostatnich fotkach neprislo, ale je docela mozne, ze je to tim, ze jsi focena tak trochu ze zdola ... ;-) )
Odpovědět
asi c. 1, c. 3 sami paci najmenej hlavne s tym bolerkom
Odpovědět
a v salone Kristina si neskusala...tam maju podla mna v ZA najkrajsie saty, tiez som tam bola skusat a vybrala som si len tam, aj ked nakoniec som mala saty z BA
Odpovědět
daniela178 : podla mna ti c. 1 sedi najlepsie, za nimi c.2 potom 3 a nakoniec 4. presn tak ako si ich usporiadala ty :)
Odpovědět
Článek se načítá
luko: v salone Kristina som bola, pretoze mi ho viacere odporucali, avsak na moje sklamanie ma tam nic nezaujalo, dokonca na satach bolo vidno ze su uz obnosene a aj pristup predavacky bol taky lezerny, nepacilo sa mi to tam
Odpovědět
mne sa na Tebe najviac páčia šaty č.1 a potom č.2. v oboch vyzeráš krásne, ide o to, v ktorých sa cítiš najlepšie... :)
Odpovědět
Profilova fotka
dani jednotky rozhodne z tohto vyberu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
aoj holky, vybírám popůlnočky a asi budu potřebovat radu, nemůžu se rozhodnout které objednat :-( co myslíte? jsou na konci alba.. díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucijeta: ja bych brala 5 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
daniela178: ty jedničky ti hezky sedí, ale myslím že ty dvojky mají taky něco do sebe, škoda že je nemáš vyfocené celé, jinak jsem si všimla že máme svatbu ve stejný den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
daniela, mně se na tobě nejvíc líbí dvojky, ty ramínka ti hezky sedí :-)
Odpovědět
lucijeta: hociktore...všetky su úplne úžasné....ostatne aj svadobné šaty máš prekrásne x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucijeta: me se libi 1 a 4 :-) daniela: me se nejvic libi c.2, jsou zajimave a neokoukane, moc hezky ti sedi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kocky, mam na vas obrovsku prosbu, svadba sa blizi, uz mam iba 3 mesiace a saty v nedohladne, prosim pozrite si fotky v mojom albume, lebo sa neviem rozhodnut, ktore si objednat, siju ich na mieru, tak dufam, ze to stihnu a dojdu mi z ciny nacas. dakujem... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to daniela178: mne sa najviac pacia saty c.2, podla mna ti najviac sadli, vela stastia pri vybere
Odpovědět
ja si nemozem pomoct, ale ked vidim v albumoch saty z Ciny v porovnani s originalom je to ako skodovka a mercedes :-N vacsinou podotykam..obas aj motyka vystreli a nie je to taky pruser ;-)
Odpovědět
inac c. 1 a c. 3 su krasne, hlavne c.3
Odpovědět
Já bych byla pro ty druhé - hlavně, když píšeš, že ti podobné sedly :-)
Odpovědět
Profilova fotka
trojky su nadherne, na druhom mieste dvojky, na pretom mieste jednotky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mě se nejvíc líbí č.1
Odpovědět
mojdend: nejvíc se mi líbí 2, ale těžko říct, na modelkách vypadají všechny šaty krásně. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mojdend: určitě trojky ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?