Ve kterých svatebních šatech se vám nejvíce líbím?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, stále se nemůžu rozhodnout pro konkrétní šaty. Poradíte mi? Svatba bude v kostele, takže můžou být šaty i s vlečkou, ale netrvám na ni. Ve všech šatech v albu jsem se cítila dobře, mám asi dvoje favoritky, ale ještě bych chtěla znát nezávislý názor. Díky. :-)
Odpovědět
janisska - to mě připomínáš mamku, od té to taky často slyším ... :-) Nebo spíš když jsem s našima ještě bydlela a ve škole to taky pořád opakovali ... :-D Jinak díky za hodnocení ... :-) Na těch posledních fotkáchmě dala paní v salonu moc velkou spodničku, na svatbě má být menší :-)
Odpovědět
janisska..presne tak...uz sme tri za vyrazne nausky a nic na krk :-)
Odpovědět
Profilova fotka
michzde: jj o den dřív jsem taky srpnovka... ;-) a děkuji byly to lásky na první pohled... :-D
Odpovědět
Ty je máš, ale koupený, že ?? :-) Však to je nejlepší když Ti padnou do oka a víš, že to jsou "ONY" :-) Já ještě koukám dál a uvidím ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
michzde: jj koupený, jelikož budu mít na svatbě čoklíky tak ať si nemusím pořád hlídat šaty ;-) hele času zatím dost, určitě ty svoje nej šaty ještě najdeš... ;-)
Odpovědět
čoklíky ?? :-D Tak to se Ti ani nedivím, že sis šaty nakonec koupila :-) Taky jim plánuješ nějaký svatební oblečky jak jiné nevěsty ?? :-) Koukala jsem ještě na stránky salonu, kde mám zamluvený šaty, tak troje mě tam ještě padly do oka, ale musely by být v barbě šampaň nebo krémové ... tak uvidím ... jinak zůstanu u těch "svých" :-)
Odpovědět
Profilova fotka
michzde: napsala jsem ti na srpnovky... :-D
Odpovědět
jeej, tak dakujem. Som rozhodnuta. Musim si tie nausnicky niekde najst..ale aspon uz mam predstavu.
Odpovědět
Profilova fotka
michzde svadba u nas bola perfektnaa - presne ako pise luko, supiskovyy den, ved kuk fotoze ;-) :-) bude aj u vaas babulky :-) lin ja som za nausky a ked tak naramok, ak sa komusi mali....myslim, ze su to satky+ty v nich co majuu dost co ukazat,...+ zavojik tak aby toho nebolo moc...a tiez vzhladom k tej spone na boku by som vazne zaujem "presmerovala vyssie" ak i naramok a nausky su malo, tak este sa da dat cosi do vlaskov....i ked k zavojiku tiez opatrne (najma dla toho, ci ho planujes mat na cely vecer, alebo je to len zalezitost na obrad ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Holky poradte ktery zavoj se vam libi vic? Maj je oba v albu Moje saty a na ukazku tam jsou i moje uz vybrane saty. Dekuji predem.
Odpovědět
Profilova fotka
moja rozdiel je v tom kolko ma vrstiev :-N mne pride ze medzi nimi velky rozdiel nie je - uprimne ja tam velikyy rozdiel nem vidim, prvy mam pocit, ze je bohatsi..., tak by som volila ten.... i ked...ono by to mozno chcelo sa s tym vyhrat viac...mam pocit, ze kus mdlo vyzerajuuce satky doplnenee rovnakym doplnkom, daju dokopy fadny vysledok - asi tak na rovinu satky ako take su jemne a maju jemnee ruzicky nie? neslo by najst zavojik olemovany jemne ruzovym satenom..alebo s nejakymi aplikaciami cipky a kamienkov...na styl francuzskeho - dlzka by sedela a kus by to satky dalo do gala;)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja souhlasim, ale bohuzel v obchode k satum doplnujici zavoj nevedou, takze musim hledat jinde. Tyto 2 jsou z ebay, ale jeste zkusim pohledat jinde. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky, co říkáte na tyhle? barva sněhově bílá, není lesklá (špatné foto asi)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka krasne saty, ale zdas sa mi v nich dost nizka, mala si na sebe nejake topanky na opatku alebo ziadne? lebo zisli by sa..
Odpovědět
Profilova fotka
monika2712 díky za názor, no jsem prcek, na těch s modrým pozadím bez botek, na růžovém pozadí s botkami
Odpovědět
Profilova fotka
no tak som si to pozrela este raz a je tam vidno ten rozdiel.. urcite to chce topanky na opatkoch.. ja som tiez dost nizka a opatky neznasam, ale kvoli svadbe si budem musiet trocha vytrpiet.. co uz no.. :( ale inak saty su krasne, aj ti krasne sedia.
Odpovědět
Profilova fotka
monika2712 rozdíl tam je, máš pravdu.Já mám zase docela podpatky ráda. Moc děkuju za pochvalu, docela jsem dost váhala kvůli té sukni...
Odpovědět
manzelinka aj mne sa pacia a podla mna ti sedia, kvoli sukni nevahaj - ta sa tam hodi, podla mna to vyzera super :-) k podpatkom vyssim sa baby pridavam aj ja, tiez som moc nevyrastla :-D
Odpovědět
manzelinka: nadherne saty a pekne Ti idu.
Odpovědět
Profilova fotka
lin123: holky, už se červenám :-D děkuju, tak jo, budou to ony!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj prosím podívejte se mě na fotky, zase a snad už naposledy jsem byla zkoušet. Už vybírám jen z těch co tam mám. Moc díky za každý názor
Odpovědět
baruska urcite exclusiv, najviac ti pristanu :-)
Odpovědět
suhlasim s ivon...o ostatnych ani neuvažuj ;-)
Odpovědět
za mě šaty vera, podle mě tě šaty exclusiv zbytečně rozšiřujou
Odpovědět
Profilova fotka
barus.8 : jednoznacne exclusive, naozaj parada ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
baru, mně se ty exclusiv na Tobě nelíbí, naopak se mi moc líbí vera, podle mě Ti opravdu sluší :-)
Odpovědět
Baruska 8, mne sa velmi pacis v tych exlusiv...Este peknu smrcovnu bizuteriu, vlasy...a kocka ako hrom :-)
Odpovědět
barus- ty exclusiv tě rozšiřují, zbytečně moc nadýchané, naopak vera je podle mě sice klasika, ale někdy méně je více. V jednoduchosti je krása ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
barus - exclusive jsou sice krásné, ale také si myslim, že rozšiřují, i když pas dělají pěkný. Asi bych ale byla radši pro ty vera.
Odpovědět
v tom pripade potom nech radsej este skusa dalej...tie saty vera mi pridu uplne o nicom...sorry :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?