Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@orgovan to nebolo odo mna.. :) a je tam uz asi 2 dni..
Odpovědět
@wanilla147 hej, ved nehovorim, ze od teba :-) , ale ten človek nema ešte vratene peniaze a šaty poslal naspat ]-( ]-(
Odpovědět
@wanilla147 Já nevím.. Nepřijde mi to tak hrozné, asi špatně koukám, jsem nenáročná nebo nevím... Je to Čína, nikdy to nebude jako originál. A odpovídá to ceně. Mě se docela líbí. Nechala bych mírně zúžit pas a oblast zadku a hezký. Materiál holt krapet jinej, ale asi bych se z toho nehroutila..
Odpovědět
Profilova fotka
@elisa1 Taky souhlasím, můj styl to není, ale na fotce vypadají pěkně,viděla jsem daleko ošklivější originály :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nedramatizujem :) mozno budem narocna.. ak sa vam tak pacia, môzem vam ich predat..dokonca s 50% zlavou 8-)
Odpovědět
@wanilla147 nie su dobre, sak to vidno
Odpovědět
Profilova fotka
@wanilla147 tak ty se jim nepovedli... kdo ti to sil?
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka no zimo to zjavne nebol...riskla som to cez DHG a takto to dofusovali, meno predajcu som spomenula uz vyssie..ale mozno toto je taky model vdacny na sfusovanie.. :(
Odpovědět
@wanilla147 A už víš odkud budeš mít nové šaty? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja neviem, ci este budem riskovat cinu..skôr necham nekrestanske peniaze za pozicovnu a kukam aj tu na MS bazar..uvidim..
Odpovědět
Profilova fotka
@papicovi Můžu poprosit o kontakt a webovky do IP? :-)
Odpovědět
@wanilla147 nedari se mi toho prodejce najit.. nemas odkaz?
Odpovědět
Článek se načítá
@elisa1 @martinatea neni duvod, aby nebyla narocna.. budete urcite argumentovat, ze co se dalo cekat, ale i tak by mela byt nejaka uroven v dodanem zbozi..
Odpovědět
mně ty přijdou na ušití těžké, netuším kolik si za ně dala, ale pokud originál šaty stojí v průměru 1 500 euro, těžko čekat, že ti nějaký čínan, který tě nikdy neviděl, ani netušíš co používá za látky, ušije za 150 dolarů stejné šaty... když už bych si šaty objednala, tak asi jedině od toho zima, který je tady chválen a jen šaty, které bych měla odzkoušené v salonu..
Odpovědět
V originálu ty šaty podle mne stojí mnohem víc než je průměrných 1.500 E. Pokud se nepletu, je to model od Very Wang, ale to asi wanilla147 ví :)... Jestli jsi z Prahy, vím o salonu, kde je čerstvě mají k půjčení. Jinak já jsem si objednávala svatební šaty přes ebay a jsem spokojená. Akorát mám teď velké dilema - mám už jedny šaty rezervované v salonu a teď zamíchali karty ještě šaty od asapbay. Chtěla bych je na převlečení, ale je to trochu zvláštní - mít dvoje bílé. :) Wanilla147, nezoufej, pro každou z nás šaty někde jsou, jen trochu trpělivosti a nenech se odradit! :)
Odpovědět
@wanilla147 To ne, děkuju :) Já už své šatky mám a 100% spokojenost :) Přeju šťastnou ruku při novém výběru. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bolekat je to tento predajca http://www.dhgate.com/wholesale/store... ale mozno dofusoval len moje saty a ostatne robi OK..to sa uz nedozviem.. @love2love presne tak..vera Wang.. :) nie som z Prahy..o tom salone viem, pisala som im e-mail este v decembri, pred tym než sme sa chystali do Prahy..ale ani obraz, ani zvuk :( este som ich našla na ebay - original...tak jednam s predajcom..drzte palce.. x-) a ak sa nedohodneme, v piatok idem skusat jedny šatičky pri TT, tak hadam sadnu..
Odpovědět
Wanillka, v decembri ich este nemali. Prisli im do salonu az teraz. Ked som si bola v Adine skusat 22.1.2012 svadobne saty a akurat tam mali cerstvo Vera Wang - tie ruzove. Ani som ich nechcela skusat, lebo nad inymi nez boelymi satami som nepremyslala, ale majitelka ich chcela vidiet velmi na postave. Su nadherne, pozicovne 15 tis Kč, a teraz podla toho, co je na stranke im nedavno prisli dalsie 3 modely. A mozem sa spytat, kolko za original predajca eBay chce?
Odpovědět
Profilova fotka
@love2love tak neviem, ci myslime ten isty salon, ja som si to nasla cez VW stranku - najblizsi salon..na ebay ich holka ponuka za 1300..len neviem, ci by mi velkost sedela..je to US 4, dala tam aj rozmery v inchoch, ale kazdy prevodnik mi to vypocita inak... tak neviem... ]-(
Odpovědět
@wanilla147 podla mna su tie saty velmi pekne, nie su ako na obrazku ale su pekne. A hlavne je rozdiel v postave tvojej a modelkinej, to hned skresli vysledok...
Odpovědět
@wanilla147 ja mám na mysli ADINU
Odpovědět
Wanillka, posielam real foto VW ruzova zo salonu ADINA, mozes porovnat, pokial si originaly nevidela
Odpovědět
Moje šaty dnes prileteli do CZ, uvidím, čo sa bude diať. Zatiaľ ich nemám.. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzx diky..necitila som sa moc tlsta..teraz uz ano.. :-|
Odpovědět
@wanilla147 ja nehovorim, ze si tlsta preboha, len hovorim, ze saty na modelkje a na realnej zene budu vzdy vvyzerat uplne inak a mozno si sklamana z toho, nie zo siat samotnych. Mne sa tie saty pacia aj tak :)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzx vsak zartujem..ja nikdy nebudem mat 180cm a nebudem vychrtla ako modelky..ide o to, ze tie mrchy saty sa tvaria dobre na fotke ale na zivo je to uplny des..fakt su fotogenicke..ale je to handra..a vrch je podšity inym odtienom latky ako spodok..na dennom svetle to hrozne krici..
Odpovědět
@smirnoftka držím palce, nech si spokojná
Odpovědět
Ahojte baby, prisla som k vam po radu. Viete mi prosim povedat, kolko sa plati clo, ak si objednam saty zo zahranicia? Dakujem pekne.
Odpovědět
Profilova fotka
@smirnoftka jupííí, drzim palce:-) urcite napis:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@smirnoftka no jsem taky zvědavá :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?