Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@rozzaarka @lamorgaine Jeeeeeeej vyzera to tak, ze dnes presli colnicou :-D Jasne, napisem.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@wanilla147 no mne sa teda tie saty velmi nepodobaju:-( citala som to len tak letmo, ale tusim chces vratit saty a potom ti vrati peniaze? to je co za blbost. ved ty si musela najprv zaplatit, az potom ti saty poslali, tak aj oni nech to tak urobia. co ti neposlali fotky pocas vyroby, aby si videla, co siju, ako vyzeraju?
Odpovědět
Holky měsíc od objednávky hotové a po týdnu od odeslání mi přišly od Zima šatečky :) na DPH jsem doplácela jen 200,- Převzala je maminka a volala mi, že jsou nádherné. Odpoledne si je jdu vyzkoušet :)
Odpovědět
@papicovi waw, boze jak sa tesim, ze so Zimom ste spokojne....aj ja uz chcem svoje saty vidiet....
Odpovědět
@papicovi Júúú dáš sem fotky ,nebo aspoň do IP ? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem to tu pročetla, jen tak zběžně, všechnos e přečíst nedá.. a mám pár otázek na zkušenější :) Píšete, že ten Zimo nemá www. stránky, tak jakým stylem si od něj objednáváte? Pošlete mu fotky originálu, např. s názvem a typem modelu a prostě čekáte, co ušije? Našla jsem na tidebuy šaty hodně moc podobné těm, co jsem si vybrala v salonu, jsou to pronovias hechizo, je mi jasný, že nebudou ušitý vypadat přesně jako originál, ale zas ta cena.. ale píšete tu, že zkušenosti s těmito stránkami jsou různé. Tak teď nevím, napiště mi prosím vás, jak to probíhá u toho Zima. Děkuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@an3tka ahoj, so zimom treba komunikovat v anglictine mailom. ja som mu poslala saty na obrazku a napisala som aky je to model a ci by ich vedel usit.kolko by to trvalo a kolko stalo.a odpisal mi ze hej cena 300 dolarov aj s postovnym. usitie trva tak 30 dni.
Odpovědět
Profilova fotka
@petuska86 a už je máš doma? Takže to nefunguje tak, že bych se někde mohla mrknout, jaký šaty šije? Můžu poprosit kontakt na něj? Kdyžtak do IP. Děkuju :)
Odpovědět
Profilova fotka
@an3tka ja som mu pisala len vcera :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@petuska86 aha :) a můžu poprosit o ten kontakt? díky ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@an3tka uz mas ip
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, ja som si tiez nechala sit saty u Zima, zacal ich sit koncom febuara a minuly tyzden mi pisal, ze koncom marca budu usite, ze posle foto, aby som ich videla. Zatial mam zaplatenu cez paypal prvu polovicu. Predpokladam, ze pridu az zaciatkom aprila, ale velmi sa uz tesim. Co sa tyka fotiek, mala som original siat, ktore som si davala sit aj na sebe v salone, takze som mu poslala svoje foto v satach a aj foto modeliek z webu. Kedze som ich uz mala na sebe, viem ako by mali vypadat a akej by mali byt kvality. Musim ale uznat, ze ani originaly nevyzeraju tak dokonale ako na modelke...Potom ukazem trojkombinaciu :) foto modelky / mna v originaloch / mna v satach od Zima :)
Odpovědět
Článek se načítá
@rosny : ahoj :)ja len obcas nakuknem,teraz som sa tu objavila kvoli kamoske,bude sa vydavat a chce si objednat saty od zima..vlastne ani neviem,ktore z tych troch si vybrala,uz mu aj pisala,ale pozeram,ze nejak podrazel,chcel od nej 300 dolarov..to je teraz unho bezna cena?
Odpovědět
spytam sa aj vas ostatnych-baby,co si momentalne nechavate sit svadobne satky u zima-ako sa pohybuju ceny?aspon orientacne..kamoske napisal 300 dolarov,je to unho teraz bezna cena?vopred vdaka za odpovede..
Odpovědět
@bubblinkka Tak atˇje kamarádka ráda,že to má jen za 300. Zimo už chtěl za šaty i 400 !! Jojo chlapec podražil,protože je oblíbený . :-S @an3tka Fotky šatů od Zima tu průběžně nevěsty vkládají,takže si to tu projdi. Myslím si,že Zimo určitě má kvalitnější šaty než na Tidebuy,tam je to loterie. ;-)
Odpovědět
@radkaja : dik..tak to som sice trocha prekvapena,ale na druhej strane ak je onho zaujem ,ani sa mu nedivim..stale sa to vyplati..dufam,ze na kvalite neubral a neuberie,to by bola skoda..hlavne verim,ze kamoska bude spokojna, ked som jej ho odporucila :)
Odpovědět
@bubblinkka Neboj.Naopak se mi zdá,že má šaty čím dál hezčí ,propracovanější,kvalitnější. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bubblinkka ahojky :-) no, pry dost podrazil. Jeden znamy se rozhodl s nim obchodovat a zjistil, ze je Zimo jeden z nejlevnejsich, tak mozna i proto zdrazil....
Odpovědět
Myslím si ,že byl levný proto ,aby nabral zákazníky a dostal se do povědomí. Teď už asi má pocit ,že se tak podbízet nemusí. ;-)
Odpovědět
@gabulesul prosím pošli mi email, pošlu fotky :)
Odpovědět
Holky, které chcete vidět fotky mých šatů od Zima, pošlete mi do IP váš email
Odpovědět
Profilova fotka
@bubblinkka aj odomna pytal 300 dolarov, vraj bol niekedy lacnejsi ale toto je tiez super cena a vraj su tie saty kvalitne aj. tak to nie je take strasen
Odpovědět
@papicovi Poslala jsem ti svůj meil. Tak povídej :-) .Jak jsi spokojená,šaty sedí ? .... :-) :-D
Odpovědět
@radkaja sedí naprosto na milimetr přesně.. žádné ze salonu mi tak neseděly.. asi následujících pár týdnů nebudu spát a kdykoliv pojedu k našim, budu je okoukávat a osahávat :) materiál totožný s originálem
Odpovědět
@papicovi Tak to je super ,že jsi spokojená .Zimo opět nesklamal. To určitě potěší ostatní nevěsty čekatelky na Zimovy šaty. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@papicovi ty brdoooooooooo krasne suuuuuu, povzbudila si ma ;-) krasne
Odpovědět
@papicovi Díky za fotky. Ty jo já bych nepoznala ,které jsou ze salonu a které od Zima. Fakt skvělé šaty a moc ti sluší. Ženichovi a svatebčanům spadne čelist. ;-) :-D
Odpovědět
@radkaja @petuska86 @radkaja jééé holky hrozně moc díky, mám obrovskou radost :)
Odpovědět
Profilova fotka
@papicovi a ako dlho od poslania penazi ti saty prisli? ja sa bojim aby to stihol ked som tolko vahala :-D
Odpovědět
@papicovi waaaw, :-D :-D :-D no super sú, teším teším a hned na teba vychrlím otázky: objednávala si u neho aj spodničku? si na tých fotkách aj so spodnickou? dlžka ti sedi? netreba skracovat? šnurovačku si chcela taku rovnu? ja som mu pisala, ze to chcem do V, snad to pochopi...Uberala si si par cm z obvodu hrudnika? Najviac si ma potešila s tou kvalitou latky, fakt parada! a koľko maju tie šaty vrstiev? tak ako v salone? juuuuuj škoda, že si ich nemozem ohmatať, strasne ti zavidim - v dobrom - že uz ich más doma :-) ....a fakt sa tesim, ze su super.....naozaj si nenasla ani jednu vec, co by sa dala vytknut? :-p
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?