Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@petuska86 od platby to bylo 8 dní :) a šil je měsíc
Odpovědět
@petuska86 zimo ich posiela kurierom, do tyzdna od odoslania ich mas doma
Odpovědět
Profilova fotka
@papicovi @orgovan dakujem len ked ich bude sit mesiac tak vlastne ich posle koncom aprila. ty kokos to bude natesno :-D :-D :-D
Odpovědět
@petuska86 Raději mu ještě napiš ,že na ně opravdu spěcháš,protože mu to někdy trvalo i více než měsíc.
Odpovědět
@petuska86 hej, napis mu termin svadby - o tyzden skorej -, ze ich naozaj potrebujes mat doma dovtedy a nech ti to potvrdí, ze ich do vtedy spraví.podla mna nebude problem, len mu to treba povedat
Odpovědět
Profilova fotka
@orgovan uz som mu pisala teraz, sad to bude ok. dakujem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja uz som mu napisala, dakujem
Odpovědět
@orgovan objednávala jsem i spodnici za 30dolarů, a šněrovačka je přesně tak, jak jsem ji chtěla.. jen šaty, mohly být o 3cm kratší, ale díky spodničce nezavazí, takže jsou ok.. materiál přesně takový, jaký jsem chtěla, vršek upravený podle mých požadavků. Jsou z několika vrstev, nepamatuju si přesně, ale tuším že 4, dají se nosit i bez spodnice, ale přišlapávala bych si je. Jsou přesně na míru, takže jedinná nevýhoda je, že nesmím zhubnout. Pokud máš v plánu shodit nějaké to kilo, jako jsem chtěla i já, tak si pár centimetrů uber, ale pokud je chceš na zip, tak bych se nebála mu poslat přesné míry, šaty jsou opravdu přesně ušité
Odpovědět
@papicovi no ja som asi rovnako nadsená ako ty :-D ... tiež, ich budem mat na šnurovačku, ja som si ubrala 2 cm, takze pohodkaaaa :).....
Odpovědět
@orgovan jsem ráda, že moje šaty, udělaly radost i tobě :)
Odpovědět
kocki mozete mi poslat do ip adresu, alebo stranku cez ktoru ste satky objednavali, ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@papicovi saty su peknucke, velmi ma potesil dalsi pozitivny feedback :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Tak už je mám taky :-D a musím potvrdit, že Zimo má opravdu zlatý ručičky!!!!! Je to nádhera!!
Odpovědět
@jimousek chceme fotkuuuuu
Odpovědět
Profilova fotka
@papicovi ahoj aj ja chcem vidiet...ak mozem dakujem
Odpovědět
@jimousek Prosím taky o fotku. :-) :-)
Odpovědět
@rozzaarka Zajtra budem mat saty konecne doma :-) Dufam, ze nebudu mat hodnotu, aku mi napisali na balik - 16 USD! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@smirnoftka Jůůůů, tak to drzim palecky, urcite se vyfot a posli:-) urcite budou naaaaadherny:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak fotka ze salonu a od Zima
Odpovědět
Profilova fotka
ještě na modelce
Odpovědět
@jimousek vyzeraju OK, aj ked z tej fotky toho vela nevidno-- koralkove detaily a tak....ale peknucke :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@orgovan
Odpovědět
@jimousek Mám dojem ,že tyto šaty už Zimo jedné nevěstě šil, takže mu asi šly jak po másle. :)Ten korzet s perličkami je opravdu nádherný .Už je tedy máš doma? Dáš sem fotku jak ti sluší? :-)
Odpovědět
no ty koksoooooo kráááása.....to ti poslal zimo sám od seba, tieto detailne fotky, alebo si si ich musela vypýtať? @jimousek
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja @orgovan Zimo mi sám poslal tyto fotky, o nic jsem ho neprosila :-) Už je jednou šil, měla je klarakatzova, fotky má u sebe v albu. Jinak ano, už je mám doma a jsou opravdu nádherné. Daleko lepší a krásnější než z půjčovny, ale fotky sem dávat nebudu, možná až po svatbě ;-) Ty z půjčovny mají takovou neukončenou vlečku, já si nemůžu pomoct, ale připadá mi to jak kus hadru co vláčíš za zády (fotku mám v albu). Zimo to vyřešil moc pěkně, vlečka vypadá tak nějak jemněji, elegantněji. Jinak šatičky výborně sedí, jsem z nich nadšená!!
Odpovědět
Profilova fotka
@jimousek Zimo je frajer, ja mam od neho saty tiez a su nadherne :-) a tiez sa mi paci to, ze je ta vlecka ukoncena elegantne bez toho, aby som mala pocit, ze taham za sebou nejaku handru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@danulicek tak jsem se dívala na tvoje šatičky a jsou také moc krásné! V podstatě je to skoro to stejné, jen jinak nazdobené ;-) Ale chválíme tu pouze Zima, ale ony to šijou určitě ty ostatní číňanky :-)
Odpovědět
@jimousek Ja som mu pochválila aj jeho zamestnankyne :) dokonca sa mi na šatách podarilo ešte pred svadbou odtrhnúť 1 kvet tak mi ho zdarma poslal ešte raz, nepáčil sa mi bol iný ako ostatné tak som mu napísala a on aby som sa nehnevala ze posle dalsi:)) to je pristup. :-D
Odpovědět
@orieska325 s mozme si tvoje šaty niekde pozrieť? ;-)
Odpovědět
@orgovan dávam ich sem ale len na krátko, máme spoločný PC s drahým tak aby ma neodhalil :)))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?