Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Dovolím si pridat koupene saty z aliexpressu. Cena 60 dolaru. Vkladam foto prodejce a foto satu co mam od nej doma. Jen pro porovnání.
Odpovědět
isabelef a jak jste se šaty spokojená, když si je obléknete?
Odpovědět
@sabatanka sedí mi vyborne, libi se mi. Nechtěla jsem ciste bile. Tohle byl perfektní kompromis. Celkově spokojenost. Jedine minus je doba, nez saty dojdou.
Odpovědět
@isabelef a mohu se zeptat, u jakého prodejde jste přesně objednávala? :) A velikost sedí přesně podle mír? Já právě četla, že většinou jsou o číslo až dvě větší než jsou zaslané míry...
Odpovědět
@sabatanka prodejce je: BFEGOING Official Store. Podle mir to sedi. Tento prodejce ma uvedenou velikostni tabulku. Doporucuji objednávat dle mir, ktere ma uvedene v tabulce.
Odpovědět
@isabelef a za jak dlouho Vám přišly? :) A byla to konečná cena nebo se platilo ještě clo, apod.?
Odpovědět
@sabatanka uz je mam doma nejaky patek...uf, no myslim, ze doba dodani byla cca 60 dnu. Nevim to presne. Nic jineho jsem neplatila. Bude uvedena jina hodnota baliku. Nikdo to na celnici ani nezkoumal, a to byl docela velky balik.
Odpovědět
@isabelef no já právě netuším, kdy si je mám objednat :( svatba bude na začátku září, ale v půlce května rodím, takže kdy se mám změřit, aby mi sedly a stihly přijít? :D
Odpovědět
@sabatanka objednala bych je nejpozdeji v polovině června. To by mohlo dojit. Nebo zkusit kontaktovat prodejce, zda zasila i nejakou rychlejší cestou.
Odpovědět
@isabelef No, doufejme :D prostě to bude super komplikované a na poslední chvíli a to ještě musím vybrat takové, aby se v nich dalo kojit :/ což nemám tušení.... ale pořád nevím, zda radši objednat z alliexpress / ebay nebo od Zimy...
Odpovědět
@sabatanka co nejake anticke na zavazovani u ramene? To by pro vas mohlo byt pohodlné pri krmení miminka 🙂. Myslim, ze nejlepší je koukat na fotky od lidi co tam jiz nakoupili a cist recenze.
Odpovědět
@isabelef ja bych celkem zkusila toho Zimu, ale nikdo tady zatim neraguje :/
Odpovědět
Článek se načítá
@sabatanka ja se o nem dozvěděla dnes 🤷‍♀️ jeste mate chvíli cas, nekdo se ozve
Odpovědět
HOLKY, JAK JE TO SE ZIMOU, OBJEDNAVALI JSTE SI ROZMERY PRESNE PODLE ZMERENI NEBO TEDA MENSI? POTREBOVALA BYCH PORADIT :/
Odpovědět
Profilova fotka
@lusilar Dobrý večer, prosím pěkně, můžete mi poslat odkaz přímo těch šatů do zprávy? Nemůžu je najít. Moc děkuji.
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím Vás všechny... začínám zde sledovat, že si pochvalujete práci nějakého ZIMA :D Nicméně já ho na Aliku nemůžu najít. Bude zde nějaká dobrá duše a hodí mi link? Prosím :-) Děkuji
Odpovědět
@reho pozdravujem, mojich? :) lebo ak myslite odkaz na ali, tak ten uz nefunguje, asi zrusili ten obchodik
Odpovědět
Profilova fotka
@lusilar Zdravím :-) ano, myslela jsem konkrétně ty Vaše. Ale pak jsem se dočetla o nějakém Zimoj a na Ali nemohu najít...ať skloňuji a poangličťuji tak nic :-D Poradíte?
Odpovědět
Profilova fotka
@sabatanka vy byste prosím neporadila jak a kde najít kouzelníka z Ali co šije top šaty na svatby? :-D Děkuji
Odpovědět
Ahojte, hľadala som diskusiu o stránkach so svadobnými šatami ako Doriswedding https://m.dorris-wedding.com/ Alebo Magbridal https://m.magbridal.co/ ale nenašla som. Majú veľký vyber šiat, ale nemám odvahu odtiaľ objednávať. Nemáte s nimi niektorá skúsenosti? Či tie šaty vyzerajú aspoň približne ako na fotkách?
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to si na tom tak ako ja, tiez by som si tolko veci chcela takto objednat, lebo predsa je len ten vyber omnoho lepsi ako tu, no odvahu som este nenasla
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
Mne prišli šaty z aliexpressu, sú úplne iné ako na fotke ale aj tak sa mi páčia
Odpovědět
Profilova fotka
@mrtvanevesta a máte na ně odkaz prosím?
Odpovědět
Profilova fotka
@zanetkamodrooka ahoj odkaz na tieto konkrétne šaty už nieje aktívny ale predajca na aliexpress sa volá ETSY wedding dress hodnotenia ma také rôzne od úplne spokojných a šťastných až po katastrofálne , ja som to riskla a som spokojná. stali asi 1500kč.. dala som si ich ušiť vbielej farbe, prikladám ilustračnú fotku predajcu kde boli ružové, treba uznať, že na tej fotke tie ružové original vyzeraju ovela lepsie...ale tak za tu cenu dobré... clo ani daň ani nic take som neplatila
Odpovědět
Profilova fotka
jo a ešte dodám ,že materiál je kvalitný hrubý, nepresvitá a šaty sú tak vymyslené aby pevne držali a neklouzali ... fakt držia perfektne, nehrozí žiadny trapas ( kozy von 😀) toho som sa bála lebo mám prsa jak lentilky a žiadne šaty bez ramienok mi nedržia ( okrem tychto)
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 měsících
Profilova fotka
Já se z těchhle obchodů rozhodla nekupovat, dobré ceny jsou vykoupeny tím, že se šaty vyrábí v tzv. sweatshopech, kde švadleny pracují klidně i 12 hod. denně za nelidských podmínek, někdy tam pracují i děti...
Odpovědět
@maja_z_prahy ano aj to je vec pohladu a vec bohuzial pravdiva. no ako podla mna to tazko povedat aj pri znackach, ktore si normalne kupis u nas v obchode. proste nikdy nevies, kto tu danu vec ozaj vyrobil
Odpovědět
ahojte, chcela by som prispiet, prave mi prisli saty zo stranky landress. co. uk, ale saty su samozrejme z ciny, c ich mozno je ich dostupne najst aj na aliexpress. Objednavala som saty dvojo, jedny este stale trcia na colnici a budem predpokladam platit clo, druhe mam uz doma a neplatila som nic, zasielka bola pritom len rozdelena predajcom. saty, co mam uz doma su spolocenske a neboli najlacnejsie. vysli ma na 180 dolarov myslim, ale su krasne a sedia mi ako ... viete co. cize toto hodnotenie je kladne. su lahucke, nadnasaju sa, vyzeraju presne ako na foto a na modelke, ked su na mne.
Odpovědět
este by som chcela dodat, ze napriek tomu, ze som si objednavala saty len podla cisla, predajca mi pisal , aby som sa zmerala, cize zrejme mi boli prisposobene uplne na telo. Som ale zvedava teda na tie druhe. drzte sa :-)
Odpovědět
Tak oprava: došli aj tie druhé saty, a tie nestoja za nič . Nesedia vôbec, sú inej farby. Zaujímavé, že spoločenské mi sedia ako r... na server a druhé sú úplne zle.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?