Menu Forum

Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

(cz & sk)
21. čer 2019  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
sabatanka
Registrovala se 9. ledna 2019 na beremese.cz. Přidala 8 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
sabatanka
  • Neví, kdy bude svatba
 @isabelef a za jak dlouho Vám přišly? emoticon A byla to konečná cena nebo se platilo ještě clo, apod.?
9. led v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
isabelef
2
Registrovala se 20. prosince 2016 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků a 26 inzerátů. Region Beroun.
fotoportrét
fotoportrét
isabelef
2
Registrovala se 20. prosince 2016 na beremese.cz. Přidala 28 příspěvků a 26 inzerátů. Region Beroun.
 @sabatanka uz je mam doma nejaky patek...uf, no myslim, ze doba dodani byla cca 60 dnu. Nevim to presne.
Nic jineho jsem neplatila. Bude uvedena jina hodnota baliku. Nikdo to na celnici ani nezkoumal, a to byl docela velky balik.
9. led v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabatanka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
sabatanka
  • Neví, kdy bude svatba
 @isabelef no já právě netuším, kdy si je mám objednat :( svatba bude na začátku září, ale v půlce května rodím, takže kdy se mám změřit, aby mi sedly a stihly přijít? :D
9. led v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
isabelef
2
fotoportrét
fotoportrét
isabelef
2
 @sabatanka objednala bych je nejpozdeji v polovině června. To by mohlo dojit.
Nebo zkusit kontaktovat prodejce, zda zasila i nejakou rychlejší cestou.
9. led v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabatanka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
sabatanka
  • Neví, kdy bude svatba
 @isabelef No, doufejme :D prostě to bude super komplikované a na poslední chvíli a to ještě musím vybrat takové, aby se v nich dalo kojit :/ což nemám tušení.... ale pořád nevím, zda radši objednat z alliexpress / ebay nebo od Zimy...
9. led v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
isabelef
2
fotoportrét
fotoportrét
isabelef
2
 @sabatanka co nejake anticke na zavazovani u ramene? To by pro vas mohlo byt pohodlné pri krmení miminka 🙂.
Myslim, ze nejlepší je koukat na fotky od lidi co tam jiz nakoupili a cist recenze.
9. led v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabatanka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
sabatanka
  • Neví, kdy bude svatba
 @isabelef ja bych celkem zkusila toho Zimu, ale nikdo tady zatim neraguje :/
9. led v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
isabelef
2
fotoportrét
fotoportrét
isabelef
2
 @sabatanka ja se o nem dozvěděla dnes 🤷‍♀️ jeste mate chvíli cas, nekdo se ozve
9. led v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
sabatanka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
sabatanka
  • Neví, kdy bude svatba
 HOLKY, JAK JE TO SE ZIMOU, OBJEDNAVALI JSTE SI ROZMERY PRESNE PODLE ZMERENI NEBO TEDA MENSI? POTREBOVALA BYCH PORADIT :/
10. led v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
reho
Registrovala se 16. září 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 21 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
reho
Registrovala se 16. září 2013 na modrastrecha.cz. Na beremese.cz přidala 21 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 @lusilar Dobrý večer, prosím pěkně, můžete mi poslat odkaz přímo těch šatů do zprávy? Nemůžu je najít. Moc děkuji.
20. led ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
reho
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
reho
  • Neví, kdy bude svatba
 Zdravím Vás všechny... začínám zde sledovat, že si pochvalujete práci nějakého ZIMA :D Nicméně já ho na Aliku nemůžu najít. Bude zde nějaká dobrá duše a hodí mi link? Prosím emoticon Děkuji
20. led ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
lusilar
Registrovala se 21. února 2015 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk přidala 18 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
lusilar
Registrovala se 21. února 2015 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk přidala 18 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 @reho pozdravujem, mojich? emoticon
lebo ak myslite odkaz na ali, tak ten uz nefunguje, asi zrusili ten obchodik
20. led ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
reho
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
reho
  • Neví, kdy bude svatba
 @lusilar Zdravím emoticon ano, myslela jsem konkrétně ty Vaše. Ale pak jsem se dočetla o nějakém Zimoj a na Ali nemohu najít...ať skloňuji a poangličťuji tak nic emoticon Poradíte?
20. led ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
reho
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
reho
  • Neví, kdy bude svatba
 @sabatanka vy byste prosím neporadila jak a kde najít kouzelníka z Ali co šije top šaty na svatby? emoticon Děkuji
20. led ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eeyore
Registrovala se 21. ledna 2019 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk přidala 6 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
eeyore
Registrovala se 21. ledna 2019 na mojasvadba.sk. Na mojasvadba.zoznam.sk přidala 6 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
 Ahojte, hľadala som diskusiu o stránkach so svadobnými šatami ako Doriswedding https://m.dorris-wedding.com/
Alebo Magbridal https://m.magbridal.co/
ale nenašla som. Majú veľký vyber šiat, ale nemám odvahu odtiaľ objednávať. Nemáte s nimi niektorá skúsenosti? Či tie šaty vyzerajú aspoň približne ako na fotkách?
11. únor ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí

Sponzor fóra

fotoportrét
fotoportrét
jarunielka
Registrovala se 17. dubna 2018 na mojasvadba.zoznam.sk. Přidala 62 příspěvků. Region Trenčín.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
jarunielka
Registrovala se 17. dubna 2018 na mojasvadba.zoznam.sk. Přidala 62 příspěvků. Region Trenčín.
  • Neví, kdy bude svatba
 no tak to si na tom tak ako ja, tiez by som si tolko veci chcela takto objednat, lebo predsa je len ten vyber omnoho lepsi ako tu, no odvahu som este nenasla
12. únor v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrtvanevesta
1
Registrovala se 17. června 2019 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Praha.
  • Svatba bude 24. srpna 2019
fotoportrét
fotoportrét
mrtvanevesta
1
Registrovala se 17. června 2019 na beremese.cz. Přidala 7 příspěvků. Region Praha.
 Mne prišli šaty z aliexpressu, sú úplne iné ako na fotke ale aj tak sa mi páčia
21. čer v 15:09  •  Svatba bude v srpnu 2019  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
zanetkamodrooka
3
Registrovala se 1. března 2018 na beremese.cz. Přidala 41 příspěvků. Má 3 přátele. Region Jičín.
fotoportrét
fotoportrét
zanetkamodrooka
3
Registrovala se 1. března 2018 na beremese.cz. Přidala 41 příspěvků. Má 3 přátele. Region Jičín.
 @mrtvanevesta a máte na ně odkaz prosím?
21. čer v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrtvanevesta
1
fotoportrét
fotoportrét
mrtvanevesta
1
 @zanetkamodrooka ahoj odkaz na tieto konkrétne šaty už nieje aktívny ale predajca na aliexpress sa volá ETSY wedding dress hodnotenia ma také rôzne od úplne spokojných a šťastných až po katastrofálne , ja som to riskla a som spokojná. stali asi 1500kč.. dala som si ich ušiť vbielej farbe, prikladám ilustračnú fotku predajcu kde boli ružové, treba uznať, že na tej fotke tie ružové original vyzeraju ovela lepsie...ale tak za tu cenu dobré... clo ani daň ani nic take som neplatila
21. čer v 16:00  •  Svatba bude v srpnu 2019  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
mrtvanevesta
1
fotoportrét
fotoportrét
mrtvanevesta
1
 jo a ešte dodám ,že materiál je kvalitný hrubý, nepresvitá a šaty sú tak vymyslené aby pevne držali a neklouzali ... fakt držia perfektne, nehrozí žiadny trapas ( kozy von 😀) toho som sa bála lebo mám prsa jak lentilky a žiadne šaty bez ramienok mi nedržia ( okrem tychto)
21. čer v 16:05  •  Svatba bude v srpnu 2019  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš