Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
@smirnoftka daj vediet...alebo daj na wall ci do IP..som zvedava.. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@smirnoftka pocuj..teraz som checkla a aj mne napisal, ze ak chcem realnu fotku, mam počkat..odpadnem..
Odpovědět
@wanilla147 Samozrejme ziadnu fotku nemam, vraj dizajner povedal, ze v pondelok ich dokonci (uz minule boli hotove) odfoti a rovne posle, ja uz neverim nicomu :-S Tebe sa nebodaj podarilo :-o
Odpovědět
Zdravím holky, po měsíci mi dnes přišly fotky hotových šatů od Zima a musím říct, že předčil mé očekávání.. jsou podle fotek ještě hezčí, než jsem si představovala :-) už se těším, až je budu mít doma
Odpovědět
@papicovi Aj sa podelis s nami o foto? ;-)
Odpovědět
@smirnoftka nechci je tu zveřejňovat do svatby.. fotky jedině na email :)
Odpovědět
@papicovi Můžu prosím také foto? A ještě prosím jak probíhala domluva? A jak dlouho trvalo ušití od potvrzení/zaplacení? Děkuju móóóc L.
Odpovědět
@mmisenka Prosím, mohla bys mi poslat adresu, kde ti šaty šili do IP? Děkuju moc
Odpovědět
Profilova fotka
tak mne došli šaty dnes..neviem opisať to sklamanie.. :( hrozne..hrozne..hrozne..zly material..otrasne šitie..total nepouzitelne.. ::(
Odpovědět
Profilova fotka
@wanilla147 Jak to? :-( To je mi líto :-(
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine pouzita uplne asi ta najlacnejsia latka, podšivka vrch iny odtien ako spodok, totalne odflaknute a este aj s dierou .. :( :( :( som smutna presmutna..a to som mu posielala asi x obrazkov realnych šiat..ach..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@wanilla147 a jak jsi platila? paypalem?
Odpovědět
Profilova fotka
Ano, uz som napisala Cinanovi, povedal, ze mu to mam vratit a posle mi spät peniaze..tak som zvedava..
Odpovědět
@wanilla147 nemas fotku tech, co jsi chtela a tech, co ti prisly?
Odpovědět
Profilova fotka
@bolekat mam.. podotykam, ze na foto vyzera ta cinska hroza asi 15x lepsie ako v skutocnosti
Odpovědět
@wanilla147 no nevypada to tak spatne, ale tyhle saty bych si rekla, ze jsou tezke na usiti tak, aby byly stejne.. je mi to lito. objednavala jsi pres ebay? tam bys mela mit moznost vratit.. nebo aspon neg. hodnoceni.
Odpovědět
@wanilla147 Ahoj, je mi luto, ze nie si spokojna:( takto na fotke nevyzeraju zle. od koho si objednavala?
Odpovědět
Profilova fotka
@bolekat a @sisanevesticka objednavala som cez DHG a uz sme sa dohodli na vrateni..tak sa snad dockam aj vratenia penazi..
Odpovědět
@wanilla147 drzim palce!
Odpovědět
@wanilla147 Hmm,tak ty šaty jsou na ušití kvůli té sukni fakt složité. Ani se nedivím,že to ten číňánek nezvládnul a ještě to dorazil tím materiálem.Tak snad aspoň vrátí peníze. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
@radkaja a hlavne, ze ked som sa informovala..kazdy pisal, ze su to jednoduche saty.. :)ale ako vidiet aka som napalena na tej foto :P
Odpovědět
@wanilla147 Jo ten výraz je velice výmluvný. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@wanilla147 Tak si stopni peníze na paypalu!!! Oni mu je automaticky vezmou a bude se to řešit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lamorgaine a to ako spravim??
Odpovědět
@wanilla147 tie šaty nevyzeraju dobre....ale pokial to zasa robil len podla toho jedneho obrazku, tak sa to da pochopit. Kvalitu latky a spôsob usitia ale nemozno ospravedlnit nicim....urcite si pytaj peniaze spat, pripadne sa pusti do dispute cez paypal...a ešte taka prakticka otazka - prezrad nam meno predajcu.....veľa stastia zelam...a pevne nervy
Odpovědět
caute baby...asi mam dost blbu otazku ale Zimo nie je asi čech vsak?...chystam sa objednat si satky u neho a nechcem sa strapnit hned prvym mailom, preto sa uistujem, v akom jazyku sa mam dohovarat :D...dakujem...
Odpovědět
Profilova fotka
@majinka33 zimo je z ciny, takze po anglicky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@orgovan nie, nerobil to podla jedneho obrazku, ja som mu poslala min. 6 dalšich podla reality a navyse deklarovar, ze take saty uz robil predtym 3x. Meno predajcu na DHG je Dress_beautiful_LTD
Odpovědět
@wanilla147 a včera mu pribudlo jedno škaredé hodnotenie....
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?