Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@ivkapalko Já mu psala, jak to vidí s ušitím, tak po měsíci, a napsal, že kolem 15. budou finišovat, ale zatí, tu fotku nemám :-S Ale byla jsem na to připravena tady od holek, takže když nekomunikuje, tak mě to nepřekvypuje. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkapalko no zatial dedukujem len z tych 25 dni co napisal...
Odpovědět
Profilova fotka
uz sem sice neprispivam, ale porad vas sleduju a drzim palce vsem kdo riskuji, aby to dobre dopadlo, alespon v ramci moznosti!
Odpovědět
babyyyyyyyyyyyyy saty su doma a ja trcim v praci az do desiatej :( asi ma tu zozeru mrle kym pridem domov :(
Odpovědět
@amia2011 ahoj, ja sa prikladam ku fotke cislo 1. ta sukna je nasuchorena a perfektna, potom keby to splaslo, uz by to asi nebolo ono. tolko moj nazor :)
Odpovědět
@jasminka002 Dakujem aj ja si myslim..ty už maš šaty vybavene? rychlo nie? tak rychlo ponahlaj domov poskušaj pofot a hod to tu :-)
Odpovědět
@amia2011 cudujem sa, lebo len v piatok som poslala dokumenty do DHL a dnes su saty doma. a to mi povedali ze tyzden az dva budem cakat, takze nakoniec som veeeelmi spokojna. fakt to vybavili velmi rychlo a hlavne som im nic za to neplatila, akurat colny dlh.
Odpovědět
@jasminka002 Možno to je tou spoločnostou, ja som mala TNT a už ked som aj vybavene mala tak volali že nemohli najsť našu adresu :D
Odpovědět
@amia2011 mne je divne najma to, ze nas bez problemov nasli a nikto ma nekontaktoval, len to doniesli domov, babka to vyplatila a pohoda. a to byvame na takej ulici, ktoru ma kazdy kurier problem najst :-D :-D :-D asi maju lepsie GPS :-D :-D :-D
Odpovědět
@jasminka002 vieš ja som nevedela ako to chodi na internete kde sa sleduje balik, myslela som si že ked mi skočilo KE potom Ba a nakoniec KE že už je na ceste ku mne, a keby som nezavolala že kedy mi pride balik, tak mi ho pošlu spať...že vraj ma nemohli skontaktovať... a potom všetkym volali aj mame aj ocovi neviem odkial mali na každeho čislo...:-) ty si nebola spokojna zo šatami ???
Odpovědět
hej toto iste som mal aaj ja, ale ked som videla ze su v KE hned som volala do DHL a dala im svoj mail a telefonne cislo, pre istotu, potom mi poslali mail a potrebne formulare. moje saty niesu na foto od zima presne to co original, preto som mu zaplatila o 30usd menej. uvidime vecer, co to bude v skutocnosti. uz sa neviem dockat, uz chcem vediet na com som a ako vlastne budu vyzerat, lebo ta foto co poslal je dost ina ako original. mozno nakoniec budu fajn :)
Odpovědět
@jasminka002 ja si myslim, že su dobre urobene, ono aj naživo tie šaty tak isto nevyzeraju ako na modelke, potom prihod foto :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@amia2011 oki, odfotim a pridam foto :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jasminka002 uz sa aj ja velmi tesim na fotky :-) uuurcite v nich budes vyzerat super
Odpovědět
@jasminka002 ...horim nedockavostou... :-D :-D Ake su satky? prosime foto!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jasminka002 myslela jsem, ze si dam tve satky k snidani a ono nic ;-)
Odpovědět
@rosny @ivkapalko @gretkav baby ste uzasne :) saty som nafotila a uz pracujem na to, aby som sem dala foto.. napiste mi svoj nazor, ja som nasla male chybicky, ktore dufam sikovna krajcirka opravi, nie su uplne dokonale, ako som si predstavovala, ale to je ta moja prehnana narocnost :)
Odpovědět
@jasminka002 saticky vyzeraju na tebe krasne...je pravda, ze nie su uplne ako original, ale ja si myslim, ze ti velmi pristanu a to zdobenie vyzera naozaj krasne...a aj ta snurovacka vyzera super... :-) A kratke su ti ako? Mas na tych fotkach obute topanky,alebo si naboso...?
Odpovědět
@jasminka002 Krááásné šaty. Podle mně jsou naprosto dokonalé,máš v nich úžasnou postavu. Nevidím na nich jedinou chybičku a to jsem taky hoodně náročná , teda krom té délky :) ,ale když se poslední volán posune níže ,tak to bude vpořádku . Myslím ,že nemusíš být vůbec smutná ,že nejsou jako originál.Mně osobně se více líbí tahle sukně než ta, co jsi měla v saloně. Asi je to tím,že nemám ráda extravaganci. :-D Jsou to mooc krásné šaty,budeš úžasná nevěsta ,všichni sednou na zadek ,až tě uvidí. :-D
Odpovědět
@jasminka002 : naaaaaadhera..:) ta vrcha cast je urobena fakt uzasne, krasne kopiruje postavu, krasne sedi a je uzasne ozdobena..zo zadu vyzeraju takisto uplne super..a sukna spredu-ak by som nevidela original a nevedela o co ti na nom presne slo,tak by som povedala, ze je tiez veeelmi vydarena..ale viem ake to je ked si clovek nieco vezme do hlavy a nieco vysniva (ja som taka ista :)).. aj tak si myslim ,ze mozes byt 100% spokojna a ak by si predsa len chcela nieco s tou suknou urobit ,aby sa podobala na original viac v tom riaseni, tak sa s nimi skoc poradit za krajcirkou a uvidis ,co ti povie.. ale celkovy dojem na jednicku s hviezdickou :)
Odpovědět
Profilova fotka
@jasminka002 vrsek je nadhernej, fakt se povedl, i zada! K sukni bych byla asi trosku kritictejsi, je fakt, ze je trochu kratsi a takova splihlejsi, ale to se jeste da nak naskrobit, nebo spodnice to nezvedne...? Mam jeste dotaz k ty dylce, to je asi poprvy, co udelal kratsi saty, je to mirama, cos mu dala, nebo se fakt sekl? Trochu me to vydesilo, pac saty delal vzdy delsi a ja jsem dost vysoka. Jo a davam jednicku za postavicku! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@jasminka002 Já jsem moc mile nadšená. Krásně ti sluší. Na figuríně vypadaly.. no ne až tak moc dobře. Ty v nich vypadáš kouzelně!
Odpovědět
@jasminka002 : alebo mozno dosit pod kazdu vrstvu jednu nariasenu vrstvu tylu,tak aby ju nebolo vidno a ten je dost pevny ,aby to podrzal..urcite sa da vymysliet kdeco :)
Odpovědět
@rosny aj mna to trosku zarazilo s tou dlzkou... :-( Tiez som dost vysoka...dufam, ze Zimo nebude setrit na materiale :-D ...mam totiz 180cm... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkapalko U mě nešetřil, asi záleží jak mu výjde látka :D Sháním nové boty s vyšším podpatkem a když to nepomůže, tak je musím nechat zkrátit.
Odpovědět
@ivkapalko , @rosny : ja som na dlzke neuberala a ked si dam aj spodnicu (kruh som si kvoli tomu stiahla na mozne minimum), tak nie su uplne po zem (bez topanok)..a s opatkami su takych cca 7 cm nad zemou (predpokladala som ale ,ze budem mat nizsie topanky)..co mne ale az tak nevadi, lebo ich aspon netaham po zemi a bude mi pri chozi vidiet aj fialove topanocky :) pri mojich mi prislo,ze ich usil presne podla dlzky,ktoru som udala,ale zabudol na to,ze spodnica ich rozsiri a tym aj skrati..zase ten kruh by som zmensila tak ci tak,lebo mi robil aj s jeho tylovou podsivkou hrozne siroku suknu..takze vo finale som s dlzkou spokojna..
Odpovědět
@bubblinkka presne toto som chcela urobit :) vidim ze uvazujes rovnako :) musim ale najst sikovnu krajcirku, ktora to bude vediet doupravovat. ten tyl by podla mna stacil a vyzeralo by to dobre. teraz je dost na fotkach dost splyhle a spadnute, na zivo to vyzera lepsie
Odpovědět
@sangi dakujem :) naozaj. ked sa doupravuju, pridam dalsie fotky.
Odpovědět
@rosny ahoj, dakujem za pochvalu :) no aj mna to zarazilo ze su kratke, dala som mu presne miery, vysku a potom aj vysku opatkov na topankach, ale aj keby som si zobrala obycajne balerinky, aj tak by mi boli kratke, spodnicku uz pod nimi na fotke mam, takze to naozaj potrebuje upravu, tiez som cakala, ze ich dam podohnut lebo budu kratke a je to presne naopak, je ale dobre ze su robene z fodier, dam tam dole jednu dosit, mozno to nebude ani vidno. ako pisala bublinka, pod faldy dam nasit tyl a mozno by to pomohlo.
Odpovědět
@bubblinkka suhlasim, korzet sa vydaril, je super, pevne drzi a ked sa poriadne zasnuruje, ani necitim ze ich mam na sebe a to su veeeeeelmi ale velmi tazke. eset budu potrebovat zuzit na bokoch, lebo snurovacka ide na doraz, ale to su malickosti. ale ano, tiez kym to nebude take ako chcem, tak spokojna nebudem :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?