Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@ivkapalko hej hej tak to mam aj ja, ale nedal mi na nu tyl, nevadi, ono je to v pohode, len som chcela vediet, ci to tak posiela stale, alebo pri mne zle precital centimentre :)
Odpovědět
@jasminka002 : aj moja spodnicka je kratsia ako saty,tak cca o 7-8 cm, zalezi aj na tom ako si ju vytiahnem a ako nastavim kruh..ale urcite je lepsie,ked je trocha kratsia,napr. ja nemam snehobiele saty,tak ak by z nej nieco vykukalo vyzeralo by to u mna dost divne..
Odpovědět
@bubblinkka ale ja mam svoju na bedrach a je 13cm nad zemou :-D :-D :-D
Odpovědět
@jasminka002 : hmm..tak to moja je asi trocha dlhsia..resp. su rovnake ,ale ty si vyssia..:)zase na druhej strane vzhladom k tomu ze nas satky vrstvene a nie rovne,tak by to nemuselo az tak vadit :)
Odpovědět
Profilova fotka
když se tady o tom tak bavíte, nezdá se vám, že ty moje jsou taky kratší?:-D:-D
Odpovědět
Ahojte, tak som mu radsej napisala o tej dlzke....nech si da pozor aby boli dlhe... :-D uvidime ci to pomoze.... :-) :-) Takze ked to zosumarizujem: gretkav a ka1985 cakaju uz na fotky saticiek 8-) ja a rosny sme minuly tyzden len platili... To je vsetko? nikto viac?.... :-p
Odpovědět
@ivkapalko Tobě se e-maily od Zima nevrácí?
Odpovědět
@ka1985 no neviem....sprava sa mi nevratila, napisalo mi, ze sprava poslana......ale tusim som tu niekde postrehla, ze gmail spravy nevracia ...:( Ako to je? Tebe ich vracia? zase ma plnu schranku, ci co?
Odpovědět
@terulilinka ...mne sa nezdaju byt kratke..aspon na tych fotkach to nevyzera, ze by boli kratke... Mas ten pocit? ides to nejak riesit?
Odpovědět
@ivkapalko No mě se právě od včerejšího rána e-maily vrací.
Odpovědět
@ka1985 a z akej adresy mu posielas? asi nie gmail.com? sakra... ]-( @rosny tebe sa ta vcerajsia sprava vratila?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkapalko nekolik se mi jich vratilo :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@rosny ale nakoniec sa ti podarilo mu to poslat? Normalne teraz zistujem, ze som spravila chybu, ked som mu pisala z gmail-u.....teraz neviem ci mu to prislo...neda sa to tam niekde nastavit...?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkapalko právě že ne.. když jsem byla bosa, tak jsem si po nich šlapala, ale když jsem měla botky, tak jsem mohla chodit uplně suprově (krom toho vytírání vlečkou :-D).. tak jsem chtěla sylšet názor, když už se tady o tom bavíte :-)
Odpovědět
@ivkapalko ze seznamu.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkapalko jeste porad ne :-(
Odpovědět
@rosny taky to zkouším už od včerejška ]-(
Odpovědět
@rosny @ka1985 tak mi prosim potom nahlaste, ked sa vam podari mu poslat tu spravu....nasledne poslem aj ja... :-D :-D Dakujem... Aka dobra vec, tato stranka.. :-p :-p
Odpovědět
@ivkapalko oki ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
baby, ahojte, nechce sa mi čítať celú diskusiu. Pozerám práve na ich stránky http://shop.ebay.co.uk/asapbay/m.html... (dufam, že to je ono) a ono vám to ozaj neni drahe tie šaty, myslím že su lacnejšie ako požičane. Prosím vás, má tu niekto skusenosti, su spolahlivý? myslím či by mi ich poslali na čas? my máme svadbu za dva mesiace, tak musim šupito presto makať, kedže drahý si to zmyslel pre 5 dňami, tak som trochu pozadu... A ešte, ako s nimi komunikujete? lebo čitam že maili nefunguju, dá sa s nimi aj telefonicky? Ďakujem za každú odpoveď
Odpovědět
@lenka3007 pokud máš svatbu už za 2 měsíce objednání přes net je obrovský risk. Pokud chceš šaty svoje. koukni třeba raději na výprodeje, bazárky a pod. Nechci tě odrazovat, ale bylo by to asi o nervy
Odpovědět
Profilova fotka
@lenka3007 u asapa uz tu dlouho nikdo neobjednava, byli nespolehlivy, ted objednavame u Zima; saty muzes videt v albu u "zuziiiiicek", kontakt zimo318@hotmail.com, posles fotku a zeptas se, jestli umi a za jak dlouho, on ti posle ano/ne a tabulku, abys mu poslala miry
Odpovědět
Profilova fotka
@redenka55 to sa tak dlho čaká? uff, tak neviem, lebo tam majú naozaj nádherné šaty... :-( no lenže ja šaty musím objednať tak či tak, lebo svadba bude na slovensku 16.júla a my prídeme 4 jula, tak uplne že natesno....
Odpovědět
Profilova fotka
@rosny super a aké ceny má?
Odpovědět
Profilova fotka
@lenka3007 tak si vyber naky jednoduchy, nebo na strankach ebay, zimolau318 naky, ktery uz ma usity, takze ti je nebude muset delat na miru a teoreticky by to mohlo bejt rychlejsi; pocitej s tim, ze treba budou i naky upravy! ja bych do takovyho rizika nesla
Odpovědět
Profilova fotka
@lenka3007 250 - 300usd, vcetne spodnice
Odpovědět
jak komu, někdo je má za měsíc, jiný za dva.Ale nyní je sezona svateb, a termíny ušití se spíš prodlužují. Navíc se to někdy zdržuje i na celnici atd. občas taky šaty ne úplně sednou a jsou potřeba drobné úpravy a ty taky chtějí čas. Záleží na tobě jestli do toho půjdeš, ale zdá se mi to dost jako risk s tím tvým termínem svatby
Odpovědět
Profilova fotka
@rosny a ten zimo má akú stránku, hladám ho, ale nejako mi to neukazuje....
Odpovědět
@lenka3007 muzes zkusit madoru, to je v cr a v nouzi usijou i pres noc..
Odpovědět
Profilova fotka
@lenka3007 zadej si do google "ebay zimolau318" jinak koukam, ze ted jich tam moc nema, tak pokud mas standartni postavu, tak mu rovnou napis, jestli mu tam neco nelezi na sklade; pokud se ti bude mejl vracet, znamena to, ze ma plnou schranku a musis to zkusit pozdejc
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?