Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@radkaja dakujem dakujem :)
Odpovědět
@ivkapalko ahoj, dakujem za pochvalu, no kratke su dost. chyba im dole na prednej caasti asi 10cm, co je vela. keby boli kratke tak 4-5cm tak by som zobrala balerinky, a neriesila to, ale aj s balerinkami je to malo. budem musiet dat krajcirke nadsit jednu faldu dole, podla mna to nebude tak vidno, ved biely saten zozeniem vsade, mozno mnebude taky hruby a pevny, ale tak tych 10 cm sa dole schova. na fotke mam obute topanky.
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkapalko no, a ja 188 :-D tak mam trochu strach, rikam si, jestli mu nemam napsat, aby si ohlidal dylku, pac u me by se nastavovat nedalo a hlavne je to i jeden z duvodu, proc jsem si nechala saty sit
Odpovědět
Profilova fotka
@jasminka002 satocy vyzeraju uzasne..hlavne ten korzet woooow...aj spredu aj zozadu..to ze su kratsie je fakt aj pre mna prekvapko ale v tovojom pripade sa to bude dat celkom jednoducho vyriesit :) (no neviem si predstavit ak by boli aj moje kratke )...inak ti sedia super :)
Odpovědět
Profilova fotka
i já už sem sice nepřispívám, ale diskuzi pořád sleduju a taky vám všem držím palce;-) @jasminka002 tvoje šaty jsou úúúžasný. Moc krásný! Moc ti sluší! I zezadu jsou boží!
Odpovědět
Profilova fotka
@jasminka002 to si dobre obisla, ja som si dala sit saty cez ebay a su hrozne...inak ta sukna vyzera fakt u teba inak ako na obrazku, a na mojich satach okolo toho obrazku ani nesla..ale saticky sa uz presivaju, len je to naprd material, tak uvidim ako to nakoniec po vyprati a vyzehleni + spodnicka bude vyzerat :D mozno este budem mesiac pred svadbou zhanat nove saty
Odpovědět
@zzaneta no tak to som strasne zvedava aka pride mne dlzka... :-p Objednavanie u Zima je ako bonboniera...:D nikdy nevies co dostanes... :-D :-D
Odpovědět
@zuziiiiicek dakujem ti :) uz sa tesim dek budu poupravovane a dam dalsie fotky :)
Odpovědět
@poisonblu oooooh tak to mi je luto, ta moja sinka nie je ako oroginal, ale tak hadam sa s tym da nieco urobit, uvidim co povie krajcirka, este musim nejaku najst.
Odpovědět
Profilova fotka
@jasminka002 to se taky těším a přidávám se, že mě zimo překvapil s tou délkou:-( Ale jinak se mi opravdu tvoje šatky moooc líbí!
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkapalko moje zase prisli o cca 15 cm dlhsie :D
Odpovědět
Profilova fotka
@jasminka002 Fíha, ale ty jsou nádherné. Moc se mi líbí a fakt Ti sednout. Palec nahoru :)
Odpovědět
Článek se načítá
@zzaneta dakujem :)
Odpovědět
@poisonblu no ak to je ta lepsia alternativa :)
Odpovědět
@rosny tak to je nahoda...dve zirafky - objednavaju presne v rovnaky den.. :-D :-D Zimo sa musi riadne divit ake vysoke devy su v Cechach a na Slovensku... :-p
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkapalko to jo protože, číňanky jsou myslím takový prďatý:-D já mám taky 176 cm:-D ale mě ty šaty udělal o chlup delší;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rosny @ivkapalko ja mam tiez 180cm...to som tiez zvedava...moje satocky sa teda urcite nebudu dat predlzit :(..ale nepanikarim...bude ako ma byt :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo tak proto holky, vy jste všechny tak vysoké tak si asi říkal že nemůžu mít jen 167 a udělal je delší :D :-p
Odpovědět
tak to vyzera,ze robi saty v standardnej dlzke :)mozno ma nejake tabulky- cechy -slovensko - 170 cm a podla toho ide..:) (ja mam 174 a ako som pisala,su mi malinko kratsie..)
Odpovědět
@bubblinkka nestras... :-) Dufam, ze budu dost dlhe...to bol aj jeden z dovodov preco som si dala u neho sit......lebo v salonoch mi boli, skoro vsetky saty co sa mi pacili, kratke...
Odpovědět
@ivkapalko : tak budem drzat palce :), mozno by stalo za to ho na to este pocas sitia specialne upozornit a zmienit sa aj o fakte ,na ktory napr. u mna zrejme zabudol,ze spodnicka saty troska skrati..
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkapalko u me podle me nevi, co jsem, pac mejlovou adresu mam .cz, ale ziju ve Francii, takze saty pocestuji sem za mnou :-) tak jaky ma asi meritko na Francouzsky... :-| radsi mu fakt napisu
Odpovědět
@bubblinkka a kolko kruhovu mas spodnicku? ....ked praveze som sa spoliehala na to, ze vacsinou mali baby saty zatial dlhsie....este sa spolieham na to ze som uviedla vysku 180cm a 8cm podpatky.... :-D a mam jednokruhovu spodnicku....
Odpovědět
@ivkapalko : jednokruhovu, kupovala som ju od zima..ale ten kruh sa da zmensit..a ma dve vrstvy tylu, ktory robi fakt dost velky objem aj ked by sa to pri 2 vrstvach nezdalo..zase na druhej strane dalsie 2 vrstvy tylu vsil zimo priamo do spodnicky na satach..moja finalna fotka opravenych siat je uz aj so spodnickou a mam asi 9 cm opatok,pricom jemu som pisala,ze budem mat tusim 6 ci 7 cm..
Odpovědět
@bubblinkka tuto fotku spodnicky poslal aj mne.. :-D :-D ...no nic uvidime...@rosny - ides mu teda pisat o tej dlzke?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkapalko az ted jsem nasla, ze mam v mejlu fotku spodnicky :-D prave jsem mu napsala, aby dal bacha, ze jsem opravdu hodne velka a ze chci mit podpatky, tak aby byla sukne dostatecne dlouha
Odpovědět
Profilova fotka
no, tak vam zatim muzu aspon ukazat tu spodnici :-D
Odpovědět
vidim, ze som vas poriadne vystrasila. ale mate pravdu, radsej nech je sunka dlhsia a skratite ju, akoby ste mali nadrabat, ako to musim robit ja
Odpovědět
baby este jedna vec, aku dlhu mate psodnicu? lebo ta moja je tiez dost kratka, asi tak 15cm nad zemou. mozno si zimo myslela ze som liliputan :-D :-D :-D
Odpovědět
@jasminka002 ja ked som si skusala v salonoch saty, tak spodnicka bola vzdy kratsia...tak 10 - 15 cm nad zemou Ale mozno to bolo aj tym ze som vyssia.... :-D :-D neviem ako ostatne baby...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?