Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
@jasminka002 a co teda presne od teba chceli? mohla by si to tu zosumarizovat? aky poplatok im platis? mozes aj do IP...a ja si to rovno napisem do mojho mudreho zositka, kde mam napisane vsetky veci okolo Zima... :-D Tie fotecky co ma zuziiiicek v albume som pozerala - saty vyzeraju uzasne....ale ja som zvedava na to.ako budu vyzerat na tebe ..;-)
Odpovědět
@amia2011 Pokud by ti někdo doma šaty přeměřil,tak bys alespoň orientačně mohla zjistit ,jestli budou nutné nějaké úpravy. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já jsem tak ráda, že už je mám doma :-) jsem v klidu, vůbec se nenervuju jestli mi Zimo náhodou neposlal fotku :-D akorát je asi budu muset co nejdřív odvézt k našim, ten mlj drahoušek ví, kde je mám schovaný :-( naštěstí i pro mě, jsou schovaný pod gaučem kam se dostanu je po odtáhnutí koberce a stolu :-D
Odpovědět
Ahoj, zatím jsem ve fázi shánění šatů, možnost objednání ušití přes e bay mne zaujala, nicméně bych asi měla trochu strach jak to dopadne....ale mám relativně čas (svatba 30. července) takže kdybych nic nesehnala, teoreticky by se o téhle možnosti dalo ještě uvažovat. Nemá někdo náhodou zkušenost s níže uvedenými prodejci? A co si myslíte, jsou schopni vůbec ušít takové šaty tak, aby nevypadaly špatně? Jsou totiž založeny v podstatě na kvalitním splývavém materiálu, což si myslím, že je to, na čem se bude šetřit. Ještě jsem se chtěla zeptat, kolik jste platili za dopravu, protože ceny se mi zdají na tom českém e bayi poněkud zavádějící a kamarád říkal, že to tam nemají dobře spočítané. Děkuji za případné odpovědi, nyní se již můžete kochat šaty:) http://viewitem.eim.ebay.cz/New-Bride... http://viewitem.eim.ebay.cz/50s-60s-I... http://viewitem.eim.ebay.cz/White-Bri... http://viewitem.eim.ebay.cz/Short-Whi... http://viewitem.eim.ebay.cz/2011-new-... http://viewitem.eim.ebay.cz/Sexy-chif... http://cgi.ebay.com/New-One-Shoulder-... http://cgi.ebay.com/New-White-Wedding...
Odpovědět
@ninkwen Tak obecně se dá říct , že nebudeš mít u těchto neznámých a neprověřených prodejců nikdy jistotu, že to dobře dopadne. Bude to velký risk. Taky mi nepřipadá, že do 30 července je dost času, ušití někdy trvá i dva měsíce.
Odpovědět
Profilova fotka
@terulilinka Já ti naprosto rozumím, taky jsem ráda že už je to za mnou a že to někdy byly nervy :) Já ještě potřebuju sehnat botky a zkusit to se spodničkou a uvidíme jestli budou třeba úpravy. Nechávám je tak na konec měsíce.. :-)
Odpovědět
Kočky, mám na Vás ďalšiu otázočku.... ;-) ;-) Kedy Vám po platbe cez paypal odpísalo sumu z účtu? Ja som včera pozerala internet banking a zatiaľ mi ešte nezobralo nič...platila som 10.mája...
Odpovědět
@ivkapalko podla banky, niekedy to trva, malo by ti tie peniaze najprv len zablokovat ap otom poslat, nejako tak to bolo v mojom pripade.
Odpovědět
@ivkapalko Když si posílám peníze na paypal, tak mi to trvá 2-3 dny, než se mi objeví na paypalu
Odpovědět
Profilova fotka
@ninkwen my tu nakupujeme vetsinou vsechny u jednoho prodejce (doporucuji precist par stranek nazpet), pokud chces odpoved na tve otazky, bez se spis zeptat do fora "Ebay - zkušenosti", tam maji holky zkusenosti s vice prodejcema Jinak si nemyslim, ze mas dost casu...
Odpovědět
@ninkwen : satky su krasne, ale bala by som sa to riskovat u neovereneho predajcu..fotky ,ktore pouzivaju su vacsinou fotky originalov a vysledok potom casto vyzera dost odlisne..ako radi rosny,skus si precitat par poslednych stranok z tejto diskusie, nevesty tu si nechavaju v poslednej dobe sit u predajcu,ktory sa vola zimo (na typ aky si si vybrala by zrejme pouzil nieco ako sifon, latky aspon podla doterajsich skusenosti ma celkom kvalitne a na siti si dava zalezat)..kratke info o priebehu objednavky a fotky uz usitych siat v reale ma v albume "zuziiiiicek", tak sa mrkni,ak budes mat chut.. mne usitie a dorucenie siat trvalo asi mesiac,ale to bolo v zime,teraz je to na dlhsie ,casto aj dva mesiace, navyse sa chvilu mozu este zdrzat aj na colnici..takisto nie kazdej neveste uplne sadli,aj ja som si ich este musela nechat doupravit u krajcirky,takze je dobre si aj na tuto moznost nechat par dni rezervu..a co sa tyka poplatkov, ja som este vystihla dobu,ked sa v cechach,kam som si ich nechavala posielat na sumu 100 dolarov,ktoru som mala fakturovanu neplatili..len par stranok dozadu baby preberali aj poplatky, clo,dph a pod..takze to tam najdes tiez..
Odpovědět
ahoj holky, necháváte si ty šaty někde vyprat a vyžehlit nebo si to děláte samy doma?
Odpovědět
Článek se načítá
@pitrisek26 : mne saty vyzehlila krajcirka, ktora i ich upravovala, ale mala som v rezerve aj svadobny salon- v niektorych tieto sluzby ponukaju.. prat som si ich nedavala , vycistit ich necham zrejme v salone po svadbe..
Odpovědět
@pitrisek26 mne krajčírka, ktorá mi šaty upravuje, odporučila vyčistiť ich až po svadbe, keďže nie sú znečistené. odôvodnila to tým, že tyl, ktorý je pod vrchnou vrstvou by mohol zmäknúť a tým by sa stratil tvar šiat.. a žehliť mi ich bude ona, sama by som si na to netrúfla..
Odpovědět
@pitrisek26 Ahoj, ja rozmýšlam nad tým, že tiež si ich čistit davat nebudem... sú čisté akurat trocha zapachaju no postupne sa to vytráca a do septembra sa to určite vytratí úplne teraz len rozmýšlam či si ich mám dať napariť, pretože teraz mi šaty stoja krásne ( foto 1) a po naparení neviem či sa tie naskladané tylové čipky nevyrovnajú a budu malo vzdušné...potom to už nebude ono...prikladam foto šiat ... ;-)
Odpovědět
Ahojte, myslíte si, že mi treba dať napariť šaty? Môžu ostat v tejto forme ako sú teraz?? (foto 1) alebo dať si ich trocha zažehliť?? (foto 2)
Odpovědět
@amia2011 mne sa viac paci foto 1 :-) su take bohatsie a vyraznejsie zazehlene podla mna az tak nevyniknu
Odpovědět
@amia2011 Myslím,že je to na tobě,jestli se ti více líbí nevyžehlené-nadýchané ,nebo jako ty s druhého obrázku.Obě varianty jsou pěkné. :-)
Odpovědět
@amia2011 : ak na nich nebude vidiet nejake vyraznejsie pokrcenie,po tom,co stravili nejaky cas v baliku, bola by som pre obr. c.1..resp. len zlahka prezehlit tam kde to bude nutne..ale jednotka sa mi urcite paci viac..ak do septembra budu niekde volne zavesene mozno sa to podda aj samo- neviem,nemam skusenosti s tylom..
Odpovědět
Ahojky. Mám bohužel špatnou zkušenost, dodání šatů trvá místo 6-8 týdnu tři měsíce a termín stále prodlužuje. Šaty mi za chvilku nebudou k ničemu. Máte některá zkušenost se zrušením objednávky?? Děkuju
Odpovědět
@amia2011 mne sa viac páčia na foto 1 ;-)
Odpovědět
@xalda Objednala sis šaty u Zima?Pokud opravdu chceš objednávku zrušit, tak by ti peníze měl vrátit, protože nedodržel ujednaný termín.
Odpovědět
U Zima ne, ted mi napsal že jeste dva tydny a to uz mi fakt nejsou na nic:((. A pry pres paypal nejdou penize prijimat, jde to nejak jinak?
Odpovědět
@xalda Mě vraceli peníze přes Paypal a šlo to. ;-)
Odpovědět
Ahojte... teraz tu ta konverzacia uz troska viazne... :-) Viacere uz maju saticky, ale kto vsetko ma zatial len objednane? Tak ja sa hlasim...Platila som 10.05.....podla jeho slov by som mala saty cakat nejak koncom juna.... :-) ale radsej sa nespolieham... Ako ste na tom ostatne?
Odpovědět
Profilova fotka
@ivkapalko to proto, ze holky uz saty maji, takze ty nase ted budou super rychle usity :-D :-D ja tez platba 10/05, do kalendare jsem si zaskrtla naivni termin doruceni na 20/06 :-N
Odpovědět
@rosny keby si tak mala pravdu s tym rychlym usitim.... :-D :-D Ja drzim toto moje rozhodnutie - dat si sit saty v Cine - zatial v tajnosti....vsetci sa ma pytaju na to ake budem mat saty.. :-) :-) Zatial len mlzim... :-)
Odpovědět
já měla mít fotku včera, tak jsem mu dnes psala, co je za problém
Odpovědět
Profilova fotka
no ja by som mala mat fotku koncom tohto tzdna ale davam domu este nejake dva tyzdne a potom ho zacnem otravovat... :-)
Odpovědět
@ka1985 @gretkav a teraz mozno blba otazka....ale spytam sa :-) :-) To Vam on napisal, ze vtedy a vtedy poslem fotku?? alebo ste si to vydedukovali z toho co napisal na zaciatku - ze napr. potrebujem na usitie 25 pracovnych dni.... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?