Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
ifoun: též se nehádám. mrzí mě, že nejsou šaty od Zima stopro. Asi jedna z mála, které se opravdu nevyvedli.
Odpovědět
Profilova fotka
zuzicek: já bych na to asi sama nepřišla, kdybych nezhubla a nemusela to řešit se švadlenou, ta tam pak našla ty další věci, které bych já nepostřehla - respektive bych si myslela, že jsem křivá já, ne šaty. U u matroše jsem myslela, že moje svatební jsou z něčeho jiného než taftu, je to hodně jiná kvalita. Ale někdo tu zkoumal, z jakého matroše šije MS, tak jsem koukala na ty svoje na net, že to je taky taft.
Odpovědět
Profilova fotka
Ifoun: To zas mám zkušenosti se švadlenkou u nichž jsem si nechávala upravovat kalhoty atd. a její fotky, které má na webu co šila pro aerobik, taneční atd. jsem si myslela a věřila, že šaty svatební zvládne za 1. A nebyla jsem sama kdo si nechal u ní šaty šít. Dala jsem jí 4700kč a můžu ti říct, když to viděl přítel, kamarádka i rodiče, tak byli vyděšený. Taková profesionální švadlena nezvládá svatební šaty. Nebyla jsem sama, kdo si stěžoval, jelikož i ty předchozí nevěsty byli naštvaný, jako nic a měli 14 před svatbou.
Odpovědět
Profilova fotka
Šaty, jak pytel, swarovski kamínky byli sice hezký, ale lepidlo bylo všude na šatech.
Odpovědět
Profilova fotka
Mně to anštěstí švadlena opravila dobře, ale dlouho jsme to ladily. Chci si u ní nechat ušít pak korzet, tak jsem zvědavá :)
Odpovědět
Jo já jsem se psala do z čeho jsou ušité šaty ,konkrétně model Ambrosia. Zdůraznila jsem ,že mě zajímá jestli je ten satén z umělého vlákna nebo hedvábí .Odpověděli mi že je to" satén" :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Je fakt, že úpravy zvládá poměrně každá švadlenka. A pokud už máš zkušenost ze svojí švadlenkou po úpravě šatů, tak je jasné, že jí svěříš i ušití korzetu.
Odpovědět
Profilova fotka
radka: a psala jsi někam u nás, nebo přímo do júesej?
Odpovědět
Profilova fotka
zuzicek: ona se na kortzety specializuje a šije i hostorické kostýmy, tak snad to dopadne oka :)
Odpovědět
Oprava : psala jsem do salonu MS. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo je riziko si objednat šaty na dálku, je riziko si je nechat ušít u švadlenky, ale je i riziko v salonech i když o něco menší. Prostě nikde není ta 100% jistota, že bude v naprostém pořádku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ifoun: tak to je už zkušenější a víc co a jak. Což ta moje byla naprosté pako.
Odpovědět
Článek se načítá
Psala jsem do salonu v Praze na Vinohradské.Myslela jsem ,že by to vědět měli . :-(
Odpovědět
Profilova fotka
zuzicek: v salonu by snad problém být neměl, pokud ty šaty někdo nezničí (když jde o půjčení), já se ptala, co by se stalo, dkyby šaty někdo zničil, tak prej do druhého dne mají stejné šaty dovezené z jiného salonu mimo ČR. Tak sjem klidná a hlavně doufám, že je nikdo nezničil :)
Odpovědět
Profilova fotka
radkaja: V salonech jsou proškolené a měli by to vědět určitě.
Odpovědět
Profilova fotka
Ifoun: snad né. Budu ti držet palečky.
Odpovědět
Profilova fotka
holky chtěla jsem se jen vrátit k odkazu na web nevěsta na utěku a musím říct, že jsem dost zděšená, protože napčíklad botky co tam stojí 2.700kč jsou na zuzana shopu za 1.800kč....tomu tedy říkám marže.....no nic to jen tak na okraj, dále jsem to neřešila, ale tohle je mazec;)
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky, šaty mám doma z čistírny a jsou v pořádku :-) Jen info pro toho kdo neví jestli to risknout.
Odpovědět
Profilova fotka
pellullinka: A dáš fotečku?
Odpovědět
Profilova fotka
zuzicek: ceho?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo ty myslíš ty svatební, že máš vyčištěný?
Odpovědět
Profilova fotka
zuzicek: jojo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Vy co máte šaty od Zima, mohly byste mi sem prosím napsat která z jakého materiálu máte šaty a jaký je váš názor na tu látku? Jak jste se o pár stran vzad bavily o těch látkách tak mě to zvyklalo a nevím. Zimo mi napsal, že by je udělal z taftu, ale já nevím, jestli je teda nenechat ušít raději ze saténu. Vím akorát, že pellu je má ze saténu a že psala, že jsou těžký...ale jsou nádherný.:-) Fakt nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
zuzí já mám satén, je ho tam opravdu hodně, vlečka je obrovská, ještě nabíraná. Takže těžké jsou, ale já mám ani ne 50kg a na těle mi to vážně nepřišlo.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrý den holky, vy tu máte nejvíce zkušeností, tak se chci zeptat, zda jste si nenechávala některá šít tyto šaty http://www.beremese.cz/album/view.php... z mimibazaru od Štěpánky N. (levnesvatebnisaty)? Mohly byste mi případně poradit, jaké použít materiály? Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: Taky o tom saténu začínám uvažovat...a možná i takových šatech...snad se tě to nedotkne, ale přijdou mi fakt nádherný!;-) Lámu si hlavu s tou váhou protože na stužkovací večírek jsem kdysi měla takový princeznovský společenský šaty a jak mi tlačili na břicho tak mi bylo špatně od žaludku a moc jsem se ten večer nebavila, musela jsem chodit na vzduch. To bych na svatbě nerada. Ale nevím jestli to bylo vahou anebo tím že byly moc stažený na mě(byly na zip). rawenna: to jsou myslím zrovna ty šatečky co měla pellu, mrkni k ní do alba, jsou nádherný a má je ze saténu;-)
Odpovědět
Profilova fotka
rawenna: jojo to jsou moje šatičky :-) zuzí: nevím, a proč se toho taftu bojíš? viděla si šaty z taftu v salonu? jestli jo a líbily se ti tak bych to neřešila. Nevím. S tím ti neporadím :-)
Odpovědět
Možná ale je satén u Zima větší jistota.Prý taft na šatech sestřenky Aimirin byl nekvalitní.Kvikinek říká že ho na šatech má a je dobrý .Tak nevím. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Mé šaty od Zima jsou z taftu a organzy. Nestěžuji si a jsem naprosto spokojená.
Odpovědět
Profilova fotka
No začala jsem se bát právě proto, že jsem si tu přečetla, že taft od Zima není nic moc, že satén je lepší. A na ten si tady ještě nestěžovala žádná.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?