Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak šaty putují k jiné nevěstě. dnes sem je odeslala :-(
Odpovědět
Jen bych ráda upozornila, že svatební šaty Levante nejsou jen z taftu, ale i z krajky, vyšívaného tylu...
Odpovědět
Zimo výšivky umí -viz album zuziček.
Odpovědět
No, o tom se dohadovat již nebudu :-) Každopádně satén to nebyl
Odpovědět
Profilova fotka
radkaja: jo jo vyšívka je fakt neskutečně nádherná ve skutečnosti než na foto. Šaty jsou z taftu a organzy.
Odpovědět
Profilova fotka
dievcata, prosim poradte, u koho si mam dat si saty? ASAP ci ZIMO? :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ja uz mam tiez moje satky doma, aj som sa zabudla ozvat... Sedia ako uliate, su krasne a vobec nelutujem, ze som si ich dala sit. Moje su z taftu a su krasne a nemozem povedat, ze by vyzerali alebo boli nekvalitne... Martina, ja som si u zima davala sit a trvalo mu to asi mesiac ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
chcela som napisat martinka, nejako mi k preskocilo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
A sa ta pytal, ze aku latku chces?
Odpovědět
Profilova fotka
bybi a Zimo usije saty, aj ked mu poslem obrazok?
Odpovědět
Profilova fotka
ja som mu poslala obrazok a pytala som sa ho, ci uz take sil... Takze mne ich spravil podla obrazku, on ti povie ci take vie alebo nevie usit. A napisal mi z coho tie saty su, ale keby si chcela iny material, nemyslim ze by to bol pre neho problem... A ked chces aj mensie upravy, tiez ti to spravi, alebo ti teda povie ci sa to da alebo nie.. Ja mam moje saty korzetove ale chcela som jedno ramienko dorobit, poslala som mu 3 obrazky ze take nieco si predstavujem a on mi povedal ktore bude na tych satach najlepsie a spravil to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
A miery si mu posielala presne?Alebo si nieco pridavala?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ja som ubrala :-D lebo este planujem schudnut, ale sedia mi aj tak super :-D
Odpovědět
Profilova fotka
A ked mam svadbu 30.4.2011, bolo by dobre ich dat usit? Alebo mam pockat?
Odpovědět
Profilova fotka
A písala si mu cez ebay, alebo mas na neho email? Myslim Zimovi
Odpovědět
Napiš mu na email ,posílám ti ho do IP.
Odpovědět
Profilova fotka
radkaja: dakujem
Odpovědět
Profilova fotka
bybi prosím, hoď sem fotečku tvých šatů, jsem zvědavá.:-) Taky si budu od Zima objednávat, tak sbírám všechny názory.:-) martinkaa: my máme svatbu 11.6.2011 a šaty si budu nechávat šít v říjnu nebo listopadu, protože co kdyby;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zuziiiiicek: ja si ich dam nento tyzden sit, potom vam tu hodim foto, ked dojdu domov. Velmi sa bojim, ze riskujem, ale risk je zisk :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marti já myslím, že se bát nemusíš, věřím, že budeš spokojená. Po všem co jsem si tu přečetla Zimovi věřím.;-) Akorát mi pořád vrtá hlavou TAFT vs. SATÉN.:-) Pořád musím přemýšlet nad tím, která látka bude lepší. Jestli je v nich na pohled velký rozdíl atd. atd.:-) hrozná jsem:-D
Odpovědět
tak ten taft vs. satén by zaujímal aj mňa.. :-S
Odpovědět
Profilova fotka
zuziiiiicek: aj mne to vrta hlavou 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem v jedné diskuzi narazila na názor: "taft je material nieco ako saten ale tuhsie, takze to lepsie drzi tvar a nie je take padave ako saten" což nahrává taftu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) no aj mne sestra hovorila, ze saten sa mi bude krcit
Odpovědět
Profilova fotka
zuzí: já teda nevím, ale na mých šatech byl satén ale ne takový jako si přdstavíš na pyžámku. Hezký a pevný...
Odpovědět
určite, že satén na šaty je iný ako na košieľku :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
baby a miery ste posielali presne? Kazdeho sa to pytam, bo neviem, co mam robit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: no to máš pravdu vlastně, na tvých šatech je ten satén moc krásnej. Akorát ty jsi měla barvu slonovinová kost nebo jak se tomu nadává že?:-) Právě já bych chtěla šaty určitě bílé a bojím se, že satén by byl v bílé moc lesklej....
Odpovědět
pellu, ozaj.. akú máš tú farbu šiat???
Odpovědět
holky, taft je taky matnejsi oproti satenu, saten sa viac leskne ;-) a jasne ze saten na kosielky na noc vyzera inak ;-) saten na saty (kvalitne saty myslim, ci uz svadobne ci plesove, by nemal byt krcivy ako na tie kosielky na noc :-D ale taky pevnejsi, kvazi hrubsi, neviem ako by som to presnejsie napisala :-N )
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?