Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
kocky co sa tyka platenia cla, tak ja som nemala v baliku ziadnu fakturu a platila som viac ako 200USD ale ziadne clo som neplatila a ani na baliku som nemala napisane ze gift, tak neviem podla coho to rozbaluju a povedia si ze toto skontrolujeme
Odpovědět
gaerys: jo prodava je v bazaru taky jsem na to cucela :-.
Odpovědět
a nějak draze, ne? na to ze jsou od čínana
Odpovědět
Profilova fotka
taky mě docela zarazila ta cena, už jsem je potkala i na aukru...
Odpovědět
jsem ji napsala do IP proc je prodava a vubec neodpovedela....
Odpovědět
Profilova fotka
Ale ona za ně myslím docela dost i dala, měla je přes Artichoke... Nejspíš ji pěkně natáhla :-|
Odpovědět
mozno pre toto strana 375 , prispevok z 9. apr 2010 o 17:02
Odpovědět
great.girl: jj psala, ze na ne dala nejak 7200 Kc, coz je fakt hodne na to, ze jsou od asapa :-| na ebay ma asap saty kolem 150 USD.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, svatbu plánujeme za rok v dubnu, chtěla jsem se zeptat kdy je tak nejlepší čas koupit šaty? Mohla by jsem dostat do IP nějaký kontakt na výrobce? Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kamila.k.: nemyslím ze to je důvod prodat šaty co tak krásně padnou :-| Taky by mě zajímalo proč prodává šaty co ji tak moc sluší. bride2009: ona si je objednala přes arti - to znamená ze ji vyšly dřáz jak kdyby si je objednala sama přes ebay. Mě šaty vyšly o 2000 levněji nez kdyby mi to zařizovala arti.
Odpovědět
tak hlavně aby v tom nebylo nic horšího...není jednoduchý rušit svatbu, to si žádná holka nepřeje, ale na druhou stanu obdivuji všechny, který našly odvahu a udělaly to a dnes toho nelituji
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: tak jsem udělala jak si řekla - poslala zimovi obrazek a on mi řekl že šaty mi ušije. Ale jak mám mu zaplatit když on ty šaty nemá v ebay??
Odpovědět
Článek se načítá
bain: domluvis se pres mail, on ti rekne cenu a posle nejaky kod a ty mu to pres paypal zaplatis a pak mu posles miry
Odpovědět
Profilova fotka
bain: zaplatíš mu je před paypal , kontakt ti dá...zkus se s ním ještě domuvit na zaplacení 2/3 a pak až pošle fotky tak zbytku... ;-) jinak já už mám šatičky v amsterdamu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: děkuju :-) doufam že on to zvladne ]-( a jak dlouho čekáš na šaty?
Odpovědět
Profilova fotka
Jupí konečně mi poslal zimo číslo balíku s mými šaty. Čekání se blízí ke konci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bain: objednala jsem je 10.3 a už budou doma ;-) viruska: pak musíš hned poslat fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: jojo určitě - ty taky ;-)
Odpovědět
Holky, prosim vas, jak se oficialne jmenuje "zimo"? kdyz zadam ne ebay Zimolau, jak jsem tady nekde nasla, tak mi to vyjede strasne moc ruznych prodejcu, vubec ne jen jednoho, tak to nechapu. Kdyz zadam "asapbay", tak mi to najde jen toho prodejce...nevim, kde se stala chyba, ale nechce se mi prochazet 200 stran satu na ebay, abych nasla zima :-) poradte nekdo prosim
Odpovědět
skus dat do google zimolau 318 ale teraz neviem, ci s medzerou, ci bez. Ja som ho tak nasla. :-)
Odpovědět
veronicka: dekuji Ti, dobra vilo :-) to cislo mi chybelo, uz mi ho to naslo chci se jen zeptat - od Zima tedy vam sly holky ty saty jak dlouho asi?
Odpovědět
zdravím děvčata :-) ...chtěla bych si nechat šaty šít, ale stále řeším,zda v Čechách či od "číňánků"...váhám z důvodu jazykové bariery a tudíž řešení samotného zadání a také případné reklamace...dá se se Zimou komunikovat v češtině?..šaty mám v albu a nejsou nijka složité...díky za info :-)
Odpovědět
ahojte baby, mozem sa opytat? Kolko sa plati navyse za saty ako postovne, alebo ako to mam nazvat? a v cene siat spodnica nie je, vsak. Viem ze trocha blbe otazky, ale vobec nie som v tomto zorientovana. Dakuejm za odpoved.
Odpovědět
cau holky, vitejte v nasi diskuzi ... ja mam saty objednane presne tyden tak jsem zvedava jaky bude vysledek....mam je od compass.2009, tak sem zvedava jak bude sikovny, jinak dost holek melo objednane od asap a ted tu 100% vladne zimolau318 .... zkuste si projit diskuze o nekolik stran zpet, urcite se vam to oplati a taky vam spousta veci dojde .... jinak pres ebay si vyhledas saty nebo napises primo nejakymu cinanovi a posles fotku a on ti napise cenu, postovne je v cene - na ebay pak free shipping ... trva to minimalne mesic...komunikace probiha v anglictine, bud to zvladnes sama, nebo mas sikovnou kamosku jako ja nebo to holky zvladli i pres internetový překladač...určite saty z číny jsou risk, ale kdyz to vyjde - ta cena a pocit ze staly par korun stoji za to .... spodnice v cene vetsinou neni ...par holek ji ale jako bonus dostalo
Odpovědět
jo a urcite doporučuji saty nejprve v salonu vyzkouset, to co se ti libi na obrazku bohužel vetsinou nesedi :(
Odpovědět
dakujem velmi pekne za privitanie aj odpoved. saty urcite pojdem skusat aj do salonu, neriskovala by som len tak a v zrkadle doma by som zistila ze vyzeram ako strasidlo :-D a verim, ze satky ti vyjdu a budu krasne a aj krasne sediet, a ze budes dalsia spokojna nevesta ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
yanulla: já jsem u zima platila 1.3. a 28.3 jsem měla šaty doma. ale taky záleží na tom, jak moc jsou šaty náročné ... já je mám hodně jednoduché.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak moje šatičky už jsou v čechách na clu...takže šly fakt fofrem, v pátek je poslílal...a balík má 10 kilo, tak paní říkala, že neví jesti se jí podaří celníky přemluvit aby to šlo bez cla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: já vůbec netuším kolik můj balík vážil, nebyla na něm váha, ale přes celnici prošly okamžitě, během pár minut
Odpovědět
Profilova fotka
holky a vy si na tu celnici voláte, nebo jak to funguje? já sleduji svoje šaty na tnt.com a čekám že se mi někdo ozve aby mi je přivezli......???pls o info
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?