Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem taky spokojená, svatební jsou naprosto dokonalý, jen tu spodnici neposlal, ale to neva, mám stejně jinou :-D šaty pro družičky a svědkyni jsou úúúžasný, moc povedený jen se mu trošku nepovedly moje na převlečení, ale to se dá lehce spravit se šikovnou švadlenou opravdu jen a jen doporučuju, mě přijde kamarádka zašněrovat odpoledne, tak sem pak dám fotky
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: koukala jsem v tvém albu a všechny šaty jsou úzasné. I ty na převlečení. Těším se na fotečky. Hlavně ze vyplnily naše představy!
Odpovědět
Profilova fotka
viriska: jj oni krásný jsou, ale nějak mi nesedí přes boky, ale jak už jsem psala, to se dá bez problémů upravit už aby tady byla kámoška :-) ty tvoje jsou taky krásný...už se těším na fotky v reálu ;-) a určitě budou lehčí než ty moje...ty váží 6 kilo :-D
Odpovědět
tak jsem ráda holky, že máte ze svých satecku radost....tesíme se na fotky!!!
Odpovědět
obě máte od zima?
Odpovědět
Profilova fotka
plamenka: já je mám od zima
Odpovědět
Profilova fotka
plamenka: já taky ;-)
Odpovědět
baby, tesim sa s vami zo siat, a cakam na foto :D vazne pomyslam nad sitim siat u zima, aj ked stale kusok vaham, ci budu dobre a pod. no uvidim
Odpovědět
kocky uz sa neviem dockat fotiek :))
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jsou v albu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
glumbi, nadherne...budes krasna nevesticka...a aj tie na prezlecenie su skvele, ale na tych bokoch ozaj treba zuzit ;-) , ale inac kraaaaasa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
glumbi wau na tebe vyzeraju sto krat lepsie ako na tej figurine aj tie na prezlecenie su mnamka, ja by som ich brala vsetkymi styrmi aj hned
Odpovědět
Profilova fotka
kacennnka: ty druhém jsou mi velké přes boky, mám tam ruce, tak to není tak vidět ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
holky děkuju :-) jj zabrání je detailek, stejně si budu nechávat od švadleny našívat očka na vlečku a na jednej straně si přišlapuju krajku, tak to chce trošku zabrat i tu, ale jinak jsem naprosto spokojená ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
kacennnka: 169 US tj cca 3500 kč
Odpovědět
Profilova fotka
hlavně bych chtěla poděkovat lucique a pellu, bez nich bych to nezvládla a ani si na to netroufla! děkuju!!!
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: jsi překrásná nevěsta! Nádherně ti sedí. Ty na převlečení jsou taky úzasný! :-D
Odpovědět
glumbi, satky su prenadherne a velmi ti svedcia :-) budes krasna nevesta! :-) zimo sa tusim opat vytiahol ;-) podla mna by bol doslova hriech poziciavat ich za 500€ ;-) pekne su aj tie na prezlecenie ale zuzit potrebuju urcite, to s anejako sekol s rozmermi? ale vzdy lepsie zuzit ako naopak ;-) aj tie pre druzicky su pekne, tak toto mu naozaj vyslo, mozes byt fakt spokojna :-)
Odpovědět
inak ta cena je super! ved len latka co by tu alebo u vas stala keby si ju kupovala a to este plus latka na podsivku, ozdoby, kostice a pod., a navyse vyzera to ze je to aj pekne usite :-) tak to sa fakt oplati ;-)
Odpovědět
bomba!!! krása!!!! máš pěknou postavu a šaty ti moc sluší!!!
Odpovědět
Me se taky siji svatebni saticky. Kamaradka mi doporucila stranky, kde jsem to mohla zaplatit na cesky ucet, protoze nemam zkusenosti s ebay, tak se juknete uz se mocinky moc tesim ;-) http://www.satylucie.cz/?it=CZK1163-4... dodam fotecky az budou doma :-D
Odpovědět
glumbi: mas na sobe i spodnici, ze? taky od zima? jak si s ní spokojena???
Odpovědět
petula001: pěkné, jen ta cena je trochu nekde jinde
Odpovědět
petula - pekne :-) osobne si myslim ze to objednavaju tiez z ciny, akurat si tam nahadzuju ]-( preto je ta cena vyssia
Odpovědět
claire767 jo ja vim, ze jsou z ciny, ale kdyz jsme byla v salonech tak po me chteli 5tis jen za pujceni tak mi to prijde jako slusna cena a mam k tomu i rukavicky spodnicku a takovy ten ochranny pytel za tu cenu. Tak uvidim kamaradky saticky byli opravdu okouzlijici ;-)
Odpovědět
glumbi-gratuluju jsou fakt nádherný.
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi, super, mám radost, že ti to vyšlo, moc ti sluší, i ty na převlečení jsou parádní ;-) x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?