Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Ahoj holky ja si objadnala saticky, ktere mi usiji , ale zatim na ne cekam. Az mi dorazi tak dam vedet uz se strasne tesim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
veronicka: zimo mii včera psal ze šaty posílá dnes - ani se neptal po adrese!!! Takze ho taky začínám denně bombardovat mejly. Nechápu - kdyz má šaty hotové tak proč je obratem nepošle! Doufám ze se brzo obě dočkáme. Já uz jsem jak na trní. Nemám zatím zádné jiné šaty v záloze takze pokud nebudou sedět budu muset vymyslet plán B a to rychle :-S
Odpovědět
Profilova fotka
virusko, ta adresa je ulozena na tvem PayPalu ;-) Neboj, budou seděl, však je zimo šikula, že holky? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky mě zimo poslal fotky ve čtvrtek, v pondělí sem se ho ptala kdy šaty odešle a on mi poslal podací číslo ze kterého sem zjistila, že šaty odeslal v sobotu a došly ke mě domů ve čtvrtek.
Odpovědět
Profilova fotka
lucique: adresa je na PayPalu? Tak to je průšvih - protoze sem to platila pres PayPal bráchy a ten bydlí 60km ode mě. Poslala jsem mu moji adresu tak uvidíme kam to pošle. ale nechce se mi čekat další dny nez šaty ke mě dorazí z Brna :-( O číslo balíku jsem psala - takze jakmile mi ho pošle šaty jsou na cestě! Uz aby to bylo!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky já ho včera poprosila, jestli by nemoh poslat co nejdřív, kvůli tej sopce (řekla jsem mu, že máme svatbu v květnu) a on psal, že je pošle dnes...tak uvidíme ;-)
Odpovědět
Ahojte, Zimo konecne poslal cislo len netusim, kde ho mam zadat. Povedal, ze to poslal cez TNT len na ich stranke mi to nechce vyhladat. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
veronica? zkus odkaz na stránce 374 od leny.k ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
veronicka: do toho tnt to napis bez pismen
Odpovědět
Profilova fotka
holky, mám doplacený šatičky a budu už jen čekat :-)
Odpovědět
No uz som to nasla. Bolo to treba yadat bey pismenok. Len teraz mi to vypisuje, ze spojenie prerusene - pridne priciny a opravne opatrenia prebiehaju. Pomoc, co sa este pokasle, ja chcem saty. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
cau kocky, viem, ze ste uz spodnice tu riesili, no teraz vaham, lebo zimo sa ma pytal, ci chcem aj spodnicu za 30 USD.. lenze neviem, ci potom nebude vacsi ten balik a ci nebudem musiet platit clo.. je nejaky rozdiel, ci si to necham poslat na SR alebo CR?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
babuum: neplatíš podle velikosti baíku, ale pode ceny zboží, když máš do 150(tenhle měsíc do 200)US tak clo neplatíš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
co znamena tehle mesic? pristi mesic uz bude min?
Odpovědět
Profilova fotka
to nevím, já jsem volala přímo na celní poštu a tam mi řekli, že na duben je limit 200US, mě pro jistotu přikládá zimo fakturu jen na 150US
Odpovědět
Profilova fotka
aha, takze se da s nim domluvit?
Odpovědět
Profilova fotka
jj se zimem bez problému, zaplatila jsem mu zvlášt 150US a pak zbytek a dá mi do balíku jen fakturu na 150US ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, tak so vás pravidelně pročítám, protože jsem taky zatoužila po šatečkách od číńánků :-) a konečně se přidávám. jen k tomu clu-zboží je vždy osvobozeno od cla-pokud nepřesahuje hodnotu 150 euro!!! - což je těch cca 200 USD , takže v klidu, je to tak vždy, nejen tento měsíc :-), tudíž většina šateček od číňanů se vejde do téhle částky, že jo :-) lucique- moc moc moc děkuji za pomoc a vstřícné odpovědi, šatečky už jsou objednané:-)
Odpovědět
Profilova fotka
karon: takze je to 150 euro, ted uz chapu :-N jinak jsem taky otravovala lucique, a taky ji moc moc dekuji! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
babuum: jj, 150euro 8-) a jaképak máš šatičky ?a kdy jsi mu psala? brala jsi to přes ebay nebo přímo od něj-přes mail? promiň, že se vyptávám, možná jsi to tady už psala, ale nestíhám dočítat :-)
Odpovědět
holky poradíte jak napsat zimovi o šaty :-) :-) :-) já vůbec nevím co a jak dík
Odpovědět
preco misicka 1985 predava svoje saty na bazari?
Odpovědět
Profilova fotka
tyo zabka to netuším :-( docela čučím
Odpovědět
Profilova fotka
jaja03: co bys potřebovala vědět? co budu moct, ráda pomůžu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, není zač ;-)
Odpovědět
ahoj holky , prosím vas zašlite mi niektora link odkila si objednávate satky :-) Rada by som sa na to pozrela a potom niektoru vas poprosila ako dalej ak by som si nejake chcela objednat.dakujem ;-)
Odpovědět
Ahoj Holky. Vypadá to tady na zasvěcenou diskusi, tak snad mi někdo poradí. Chtěla bych si objednat šaty od landybridal. Mám už dokonce vybraný konkrétní model. Tak a co ted? Zkoušela jsem jim psát na infolinku co mají na stránkách (asi 3x) ale nikdo se mi nikdy neozval. Jak to tam funguje? Mám zadat oficiální objednávku as mírami apak se se mnou začnou bavit? Jaké máte zkušenosti? Případně s někým jiným, kdo by mi je ušil (diskutovaný Zimu :-) )? Moc děkuji za rady.
Odpovědět
ahoj vevik1 moja znama si objednavala od nich saty. normale napisala email na service@landybridal.com a oni sa jej este ten den ozvali. pytala sa ich na urcite saty, skopirovala tam link tych siat a spytala sa ci by to bolo drahsie, keby im zadala svoje miery, lebo nema konfekcnu velkost. vraj by to stalo tak isto. no a potom som videla jej saty na svadbe a boli fakt kraaasne!
Odpovědět
Profilova fotka
lucique-ale jojo, je zač :-) není už moc lidí, kteří rádi poradí a ještě i dodají odvahu :-)
Odpovědět
vazne misicka 1985 predava svoje saty? ved su take krasne
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?