Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: nj jenže já jich tam mám víc, tak jsem pro jistotu volala a uvidím jak to dopadne tekynka: pokud tam máš jedny, tak bud v klidu, já jsem volala i na tnt, neveděla jsem, jestli tam dal čínánek moje tel číslo, a tam mi řekli, at si na tu cenici radši zavolám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky můžu poprosit o mail na Zima?
Odpovědět
Profilova fotka
smudlinka: máš to v IP ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
moje telefonní číslo vyčte číňánek taky z paypelu. zim mi poslal odkaz stránky TNT a 13ti místné číslo balíku - podle toho byly šatky poslány ve středu a pořád ještě nejsou v Evropě - je to normální :-| Vůbec se v tom nevyznám!
Odpovědět
Profilova fotka
viruska: to je divný... moje poslal v pátek a už jsou v praze na celnici a máje 9 místné číslo balíku...res on to poslal i s písmenama, ale zadává se to bez nich
Odpovědět
Profilova fotka
tak už komunikuji se zimem nebo jak se to píše :-D mám poslat jaké šaty se mi líbí a prý mi se vším poradí, hned mám lepší pocit :-D
Odpovědět
Ahoj, muzu vas taky poprosit o mail na zima? dlouho jsem nahlizim, vybiram saty a fotky satu od holek tady s fora me presvedcily, ze to stoji za to ten risk podstoupit. Svatbu mam na konci srpna, tak uz je tak akorat cas objednat. Diky za poslani mailu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: tohle mi zim poslal: shipped via TNT (http://www.ems.com.cn/english-main.jsp) tracking number: CT193562349CN Bez písmen je to 9 čísel- ale to mi ta stránka nebere! Tak právě nevím! :-(
Odpovědět
Profilova fotka
kvikinek: máš to v IP :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.tnt.com/webtracker/trackin... máš je v brně na cestě k tobě ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
glumbi: coze vázne! :-o Tak to je super já sem myslela ze jsou ještě v Číně. Díky mockrát za super zprávičku!!!!!! :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Uz jsem to tu psala, ale protoze se ty dotazy opakuji, tak jeste pripominam. Zimo posila pres TNTcko (alespon v posledni dobe), ale posila odkaz na EMS tracking. Problem je, ze kdyz saty prekroci hranice CR, tak uz se to na tech EMS strankach neda dohledat a porad sviti, ze jsou v Praze na celnici, i kdyz uz jsou davno jinde :-D (ja jsem si s tim uzila svoje, obvolavala jsem, co se dalo). Takze minimalne od okamziku, kdy jsou saty v CR, uz dohledavat na TNT http://www.tnt.com/webtracker/tracker.... Zadavejte cislo bez pismenek. Mmch, pokud mate vic jak jeden pracovni den status Shipment Held In Warehouse. Follow Up Actions Underway, radeji si zavolejte do TNT, co se deje. Muze se stat, ze u baliku neni prilozeny, popr. se ztratil, "ucet", a celnici to nemaji jak proclit. Navic, pokud u baliku neni vase telefonni cislo, tak TNT vas nekontaktuje (i kdyz je tam email a adresa). Me se to stalo, takze jsem psala Zimovi, at mi posle fakturu, poslal neco jako vystup z Paypalu, to jsem pak mailovala a jeste i faxovala do TNT, a pak uz balik pustili. Jinak co se tyce cla, nebo DPHcka, tak ja jsem platila 190 USD a bylo to bez cla i bez DPH.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lena.k: díky moc za vyčerpávající odpověď. Doufám ze nenastane ten problém s fakturou!
Odpovědět
Profilova fotka
Viruska: neni zac :-) Koukam, ze se mi do toho TNT odkazu vloudila na konec tecka, tak jeste jednou http://www.tnt.com/webtracker/tracker...
Odpovědět
sice som si neobjednalava saty cez Asapbay, ale cez jednu kocku na Mimibazare, ale uz je to asi 8 tyzdnov a saty este nemam :-( .... svadbu mame o necele 3 tyzdne a ona mi pisala minuly tyzden, ze boli problemy so satami, kedze nelietali lietadla ... POMOC !!! snad to stihneme :-S
Odpovědět
tak zimo odpovedel hned na druhy den, ze saty, ktere se mi libi ( http://cgi.ebay.com/White-Iovry-Lace-...) udela do mesice+10 dni cesta postou, kdyz mu poslu i fotku zad a vic podrobnosti. A udela to o neco levneji. tak nevim, nemate nekdo tyhle saty usite od Asapa? Nebo alespon fotku techto satu primo od Asapa? jak tu zacinate psat, ze je Asap cim dal tim pomalejsi, mozna je lepsi poohlidnout se po "zacinajicim" zimovi. A jak jste to presne udelaly, aby vam ty "vase saty na prani" vyvesil na ebay, aby byla jistota, ze je bude chtit udelat dobre kvuli feedbacku? mely jste to mimo ebay, kdyz jste si nechaly saty sit podle obrazku, nebo vam to vyvesil na web?
Odpovědět
Profilova fotka
yanulla: já sem si je nechala šít u zima a ani sem je nenechávala dát na ebay a vše proběhlo v pořádku
Odpovědět
pellullinka: a Ty mas pritom ty saty jedny z nejhezcich, ze :-) jenze trochu bych si to prece jen radeji pojistila tim ebayem...nevim. napsal mi, ze to bude stat 175 dolaru, napsal Ti cenu uz i s dopravou, nebo k tomu pak jeste neco pripocitaval?a jak jsi to platila, kdyz to neslo pres ebay? taky pres paypal nejak?
Odpovědět
Ahojte, tie ktore mate saty od Zima, jak je mozne, ze ste neplatili dan. Mna to dnes stalo skoro 20 eur, saty su od piatku v Bratislave a furt ich este nemam. Volali mi v piatok z TNT, ze ich treba preclit, tak som dnes stravila na colnici pol dna, musela som podpisat kopu papierov, dokonca aj cestne vyhlasenie, ze na svoju cest prehlasujem, ze v nich nie su ziadne chlpy z maciek ani psov :-) ;-) a vobec mi saty nedali, ze musim najprv dorucit do TNT papiere z colnice a az potom mi poslu kurierom saty domov. Jaaj, nech je uz zajtra vecer :)
Odpovědět
Profilova fotka
veronicka: kolik tě šaty stály? záleží na cenně, nevím kolik máte limit na slovensku, ale v čechách je 200E, pokud zboží tuto částku přesáhne, tak by se mělo proclívat
Odpovědět
Veronicka: kolko ta stali saty. Ja som teraz nasla na nete, ze do sumy 150EUR neplatis nic, ani clo ani dan. Ty si presiahla tuto sumu? alebo ako to vlastne funguje? Mna saty a vsetky doplnky stali 201USD=173EUR cize aj ja budem platit clo+dan? Velmi pekne dakujem za info. A to si do BA musela ist osobne, ty si z BA? a kedze ja som z druheho konca Slovenska, tak to ma snad nebudu tahat do BA. Tak to by sa mi tie saty riadne predrazili...
Odpovědět
glumbi: no pekne si zima zaukolovala!!! prosla jsem si fotky vsech tvych satů, vypadaji uzasne!!! Tak hlavne az sedí. Kdo objednaval tento nebo minulý týden šaty???
Odpovědět
Profilova fotka
holkýýýýýýýýýý zhruba za 30 minut mám šaty doma :-D juuuu já se těším
Odpovědět
Profilova fotka
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
tak můj balík je zas v Praze a na stránkách TNT je npsáno Out For Delivery. To znamená ze tam musím poslat fakturu - nebo co je za problém. Budu tam muset zavolat! ach jo uz se to komplikuje
Odpovědět
Profilova fotka
kacennka: barvy trefil přesně, na převlečení měly být bílé a hnědé měly být hnědé ;-) viruska: zavolej na 257 083 211, tam ti poradí, jsem tam volala včera, je to přímo ta celnice ;-) stačí řict číslo zásilky a oni ti řeknou co je za problém, já taky dokládala co je v balíku a výpis z paypal
Odpovědět
Profilova fotka
out for delivery znamená, že už ti je kurýr veze ;-)
Odpovědět
holky nasla jsem cinske saty - eshop www.amoretto.cz Neznate to nekdo? Libi se mi tam moc saty na druzicky a i cenove me prijdou super....tak bych rada nejake refernce
Odpovědět
Profilova fotka
jen jsem to od tebe dočetla - dojelo TNT a šaty mám vedle sebe!!!! Nechápu ale to je fuk
Odpovědět
Profilova fotka
holky nádhera - předčillo to moje očekávání. :-D Sedí nádherně - a poslal i spodnici a zbytky látky jak jsme byli domluvení! zítra dojde kamarádka - zašněruje mě a nafotí protoze to sama nezvládnu. Nechápu jak do tak malého balíčku nacpal tak obrovské šaty a spodnici k tomu. Holky kdo váháte jestli do toho jít určitě vám to doporučuji - jsou opravdu šikovní!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?