Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
vivana: jj má
Odpovědět
http://cgi.ebay.com/Prom-Gown-Evening... na kolik by mmi vyšly tyhle?
Odpovědět
http://cgi.ebay.com/Wedding-Dress-Bri... nebo tyhle
Odpovědět
Ty první 85 liber (cca 2700kč), druhé 160 AUD (cca 2400)
Odpovědět
Profilova fotka
skafandrik: ale nekupovat u tohodle prodejce, má hrozný feedback
Odpovědět
No jo, oba :-N.
Odpovědět
vivana: ja si nechavam sit saty St. Patrick.
Odpovědět
Profilova fotka
selmice: jojo, už se těším až ti přijdou x-) snad sem je dobře objednala :-D
Odpovědět
arti: nestras....me si spis vylekala tim ze si napsala ze vsechny na snerovani a ty moje vecerni jsou snad uplne bez zapinani, ne? :-N Dnes sem po ceste do prace nad tim celou dobu spekulovala...... :-|
Odpovědět
selmice: na ty tvoje šaty se taky těším:-) Hned, jak ti přijdou, dej fotečky do alba ;-)
Odpovědět
myslim ze si jeste dlouho pockame.... jsou to preci jen troje saty a do toho ten novej rok.... sice jsem v patek spanikarila kdyz mi volali z PPL ze maj pro me balik, ale byla to jen silikonova podprsenka z aukra :-) Ale teda na chvilicku jsem zadoufala....ale to by byli sakra rychlici 8-) A samozrejmosti je hned dat do alba fotecky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj artichoke,mohla by si mi prosim ta poslat link na ten album so satockami,ja mam tiez objednane od Asapa, tie co mam v albume a teraz cakam a trosku sa aj stresujem, teda hlavne moja mama, tak by som si chcela pozriet ake prisli ostatnym kockam. Dakujem moc :-) :-) :-)
Odpovědět
Článek se načítá
pet1 : jaka je ta spodnicka co tam mas, je to prijemnej matros? Kolik to ma vrstev ta spodni sukne?
Odpovědět
selmice: mám tam 2 vrstvy takovýho hrubýho tylu a pod tím ještě takovou jemnou látku, takže celkem 3. Už mi přišla i kruhová spodnička a je právě dobrý, že se mi takhle pod tím ty kruhy nerýsují ;-) Původně jsem kruhovou spodnici nechtěla, ale teď jsem ráda. Mnohem líp se v těch šatech chodí:-)
Odpovědět
pet1: taky od Asapa? prosim muzes to nafotit s tou kruhovou spodnickou? Ja tu kruhovou neobjednavala.... tak panikarim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, přidala jsem do alba šatičky od Asapa, pro zmírnění stresu vás všech.o) Dorazily přesně za měsíc a 3 dny (a to v tom byly Vánoce!!!) na obrázku jsou přesně moje šatičky vyfocené před odesláním z Číny....komunikace výborná a jelikož jsem posílala tři obrázky, z kterých jsem chtěla udělat jedny super šaty, stresík byl značný, ale netrval naštěstí dlouho....teď už v nich jenom říci to "ano".o)
Odpovědět
Profilova fotka
elischka: moc pekne satecky, mame podobny vkus ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, čtu, že máte dobré zkušenosti s prodejcem ASAP, bihužel, když si zadám na britském e-bayi heslo asap ve spojení s bridal dress, nic mi nevyjede. Prosím máte odkaz na ASAPA? A objednávaly jste z jeho katalogu nebo posílaly jste mu některá jen fotku šatů, které si představujete a byly dle foto opravdu věrně udělané? Bojím se, že použije třeba odlišné krajky, míň kvalitní látky??? MOC DÍKY ZA RADY!
Odpovědět
elischka: vypadaji moc pekne, mas i ty tri fotky z kterych jsi chtela jedny saty?
Odpovědět
selmice: šaty mám nafocený, ale doma. Zítra by mi měli doma zprovoznit net, tak je pošlu Arti, aby je přidala to toho jejího alba. Nechci je mít právě tady v albu, aby je náhodou nenašel ženich ;-) elischka: krásný šatičky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pet1: no těším, se ty tvoje byly jedny z nejhezčích co sem objednávala, takže na ty se těším moc i když ony vlastně nejsou žádný na který se netěším :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, rozumím tomu dobře, že pokud nechci na šatech žádné úpravy (prostě si člověk vybere jakoukoli značku v salonu) tak to ASAP ušije bez problémů? Pořád se mi nedaří dopátrat nějakého linku na ASAPa, vůbec nevím, co má v nabídce.... Promiňte že s tím otravuju, ale mám svatbu už v květnu a jsem už docela dost nervózní, že stále nemám šatičky ....:-(
Odpovědět
dudunka: zkus to tady: http://stores.ebay.com/April-Bridal
Odpovědět
Profilova fotka
selmi moc děkuju! Ale to není konkrétně ten ASAP, ne?? Nebo je to vážně jedno, která čínská firma to ušije??? =-) Když já jim chtěla poslat fotku šatů, které mi slušely a požádat je o změnu barvy krajky - prostě něco nestandartního. Nevím, jestli to běžně tyhle firmy dělají, ten ASAP snad prý jo... No a bojím se, aby ty šaty opravdu udělali z krásných látek a kvalitně, hmmm.... =-)
Odpovědět
dudunka: ja nevim, ja na saty teprv cekam :-) je to asap. ale zkus se spis podivat na www.landybridal.com
Odpovědět
Profilova fotka
wendulla: vkus určitě ano, jenom ta postava je trošku někde jinde , proto já musím víc řasit a zakrývat >:-) selmice: fotky mám, jestli chceš pošli do IP svou mail.adresu - z práce nemůžu sem nemůžu vkládat obrázky.o(
Odpovědět
Profilova fotka
selmice: wow! :-D na tom landybridal jsou opravdu úchvatné šaty! To jsou kopie známých značek, zdá se? nebylo by asi od cesty naběhnout do nějakého nobl salonu, vyzkoušet a dát si ušít? Já teda původně chtěla tyhle šatičky značky isabel de mestre: http://www.beremese.cz/album/view.php..., ale tyhle jsem u nich nenašla...
Odpovědět
dudunka : ja jsem to tak taky udelala..sla jsem do salonu, vyzkousela saty co jsem chtela usit a videla jsem ze dobry tak sup zmerit a nechat usit. ano jsou to kopie :-) ale zrejme hoooodne dobre :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dudunka: jestli máš svatbu už v květnu a chceš nestandart tak doporučuju sebou hodit, včera bylo pozdě :-o =-) Jinak si pročti diskuzi,když si je chceš objednávat sama, a určitě si připlať za materiál, ale ty co chceš tak počítej víc času i na tu krajku takže opravdu to máš 5 minut po dvanáctý, teď tam mají na šití šaty za 14 dní co měli volno a nový a nový objednávky, takže
Odpovědět
Arti mas typ kdy moje saty prijdou? objednavali jsme je 14.1..... ja dam typ podle tebe :-D a aspon to rychlejc utece :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?