Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
Arti, pošlu Ti je mail :-D
Odpovědět
Profilova fotka
blondata: x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Posláno Arti!!!! :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
arti: a mohla bys mi poslal odkaz na nejaky prodejce? Ze bych si nakonec nejakou objednala?? Dekuju moc.
Odpovědět
Profilova fotka
blond: děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
arti: Ja som ten link nedostala, hoci som ta prosila cez IP :( Mohla by sio mi ho prosim poslat, lebo aj ja sa chcem kochaaaaat aspon ostatnymi , kym pridu tie moje :) Dikes ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
borkap: tak se kochej, já tam taky chodím koukat, pomalu jak na moje děti :-D :-D u některých modelů si vzpomenu jak sem překládala požadavky typu záhyb u kolen nechci, musí být na druhé straně a nesmí být vyšitý takhle ale takhle a podobně :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Arti, Ty si s náma asi užiješ :-D x-)
Odpovědět
Profilova fotka
blondata.sestricka: no občas jo, ale mě to baví :-D :-) mám pak hroznou radost když příjdou, jak kdybych si kupovala svoje, což bych nejradši udělala, si koupit ale co s nima :-N
Odpovědět
arti nemáš v tom tvém albu už ušitých šatů od asapa nějaké podobné těm, co mám v albu? Nebo jakékoliv zlatobílé?
Odpovědět
Profilova fotka
prosim vas vedeli by ste mi poradit tie co ste mali objemnejsie svadobne sukne pod ktore ide az taky trojity kruh, ako sa v tom sedi a tancuje? nieje to prilis nepohodlne? mali ste niektora nejaky z kruhov od asapa? z akeho su materialu?
Odpovědět
Arti: mohla by si aj mne ten link na tie hotove saticky poslat? Dakujeeem. Ked pridu tie moje, tiez poslem fotecky, ak samozrejme chces aj tie nie svadobne :o)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
arti já zatím lepší fotky než mám v albu nemám, ty šaty už jsem znova nevytáhla. tak jeslti chceš tak tam zatím zkopíruj foto z alba a já pak dodám lepší až si je jednou zas obleču :-)
Odpovědět
Profilova fotka
danielina : Já měla obruče 3 - takové ty pružné, z ebay, a sedělo se v nich pohodle, normálně se to poddá, i na tancování to bylo v klidu, mně spíš vadila sukně, musela jsem si i nadzvedávat, abych si po ní nešlapala, ale právě jsem to držela za ten střední kruh přes šaty :-)
Odpovědět
danielina: Pohodlně se dá sedět i s pěti kruhy :-), jen jsem potřebovala trošku víc prostoru kolem sebe :-D. Ale kruhy jsou pružné a nepřekáží. Ani při tanci - se jakoby zatlačí dozadu, jen musí být kolem tebe pořád dost prostoru :-). Já mám kruhy kovové - z tenkého pružného kovu.
Odpovědět
Ahojte prosim ak mate skusenosti s objednavanim siat z ciny cez internet poradili by ste mi ci mi usiju aj taketo saty lebo nikde v ich ponuke na asapbay som ich nenasla: http://www.salonannie.sk/files/paisaj...
Odpovědět
Profilova fotka
karrelia: ty by museli být na extra objednávku s příplatkama za materiál ale lze to
Odpovědět
Profilova fotka
karrelia: Ty šaty jsou úžasný x-)
Odpovědět
Profilova fotka
dneska me to nejak chytlo a ja uz chci svoje saticky, nevesty "cekatelky" kdy jste objendavali at vidim komu uz to prislo a jestli uz se to blizi:-))
Odpovědět
Profilova fotka
Tuli: tak ja sem na tom stejne, nemuzu se dockat!!! jenze ja objednala teprve pred 2tydny, takze si tak 2-3 jeste pockam :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ja objednavala 7.1. vim ze je jeste cas ale ja uz je chci:-)) zrovna dneska se mi zdalo ze neprijdou a ze se nekde strati, tak at uz jsou doma
Odpovědět
Profilova fotka
Tak tyhle sny mam taky, nebo, ze prijdou uplne jiny. Magor :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kacenka a emmily dakujem za odpovede. no ked staci len vela priestoru tak je to v pohode :-D aspon mam uz o nieco pokojnejsiu dusu :-)
Odpovědět
tulikiss: jsem na tom podobně jako ty...ale mam troje saty tak mě přijdou určitě později jak Vám. Já už mám 16 dní od objednaní :-) mám to pěkně v kalendáři napsaný :-)
Odpovědět
artichoke: ahojky.. poslala jsem ti ten e-mail, tak predem dekuji moc ;-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, jsem v práci, jak budu mít čas tak se na to mrknu :-)
Odpovědět
artichoke: já jsem taky v práci, ale mám více času a nudím se :-( tak otravuji ;-) děkuji moc
Odpovědět
Profilova fotka
kacca: už sem ti odpo ;-)
Odpovědět
arti: napsala jsem ti a uplne ti za vse uz predem dekuji ;-)
Odpovědět
Ahojte, chcela by som sa spytat kto ma skusenosti s objednavanim siat od asapa, ci ma v ponuke aj saty z kolekcie San Patrick? dakujem
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?