Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
jednoduché málo zdobené hlavně levné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi to pošli na mail jaké myslíš a kouknu jestli takový naju
Odpovědět
Ach jo ach jo ach jo, to cekani je nejvic nejhorsi...ale oni ted stejne nesijou co?jak dlouho slavi ten novej rok?
Odpovědět
Profilova fotka
selmice: přijímají objednávky, dotazy a tak ale nešijí, začnou ale už tenhle týden express šaty, co spěchají a tak
Odpovědět
Profilova fotka
co sem se docetla tak od 26.1.-9.2., tak doufam ze pak uz saty prijdou i kdyz je mam objednane teprve chvilku..
Odpovědět
Profilova fotka
tuli: no ofiko to mají takhle ale já se právě ptala a oni prý i kvůli menšímu dopadu krize, začnou makat dříve než v minulosti a tak a hlavně kvůli propadům měn, by se jim to nemuselo vyplatit, by dostali prachy v jiným kurzu než za jakou by je museli za měsíc šít víš
Odpovědět
Profilova fotka
nooo jenom at sijou, cim driv mi je usijou tim lip:-)))
Odpovědět
No jen at sijou to je fakt ale aby to neodflakli :-) to neee, sem si zas prohlizela album s uz usityma satama a zase jsem se uklidnila.... no ja zadny expres saty nemam a navic toho mam vic... oni nesili ted uz 2. tydny?
Odpovědět
Profilova fotka
madormi ty šatky jsou náááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááádherné!!!
Odpovědět
Páni, koukám, další šaty co se mi líbí ještě víc než originál 8-). Super!!!
Odpovědět
Profilova fotka
madormi: Kraaasne saty naozaj :) Ja uz mam moje objednane a tiez sa neviem dockat, kedy pridu :D
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji holky taky se mi líbíly když jsem je viděla před dvěmě měsící naposled :-) teď ještě musím vybrat pro holčiny malý dvoje šatky
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, ja uz z toho cekani magorim :-D Dneska se mi zdalo, ze posta prinesla balik a tam saty, dokonce dvoje ale ani jedny co jsem objednala, a dokonce mini :-D :-D madormi: ty jsou kraaasnyyy!!! :-) Ja uz chci taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
madormi: satky krasne, slusi ti... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
madormi-krásné šaty a hlavně propracovaný korzet :-) sluší ti
Odpovědět
madormi, tie saticky su uzasne. Straasne ti pristanu. Budes krasna nevesta. Juuj, baby, ja vam tak zavidim ze uz planujete. My sa budeme svadbovat az v juni 2010. Ale uz teraz mam hlavu plnu siat. Arti mi teraz objednavala jedny plesove, tak cakam a cakam, do dvoch tyzdnov by som ich mala mat doma :) To mam taku malu nahradu ked este tie svadobne neobjednavam.
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuji holky moc taky jsem z nich byla nadšená a stále jsem teda :-)
Odpovědět
madormi: pridavam se k obdivovatelkam...myslim ze si i s temito saty pekne vyhral a zaslouzi si dalsi pochvalu! Chtělo by to ale ještě lepšejší fotky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano, potrebovala bych poradit, mam saty uzkeho strihu, mam je v albu a stale premylsim, jesti pod ne spodnicku nebo ne. Poradite mi? Nebo neni nutna? Urcite nechci kruhovou, to urcite ne.
Odpovědět
Profilova fotka
já bych tam asi žádnou nedávala, ale nevím...
Odpovědět
Profilova fotka
wendulla já už bych pod to nic nedávala,mají být splývavé jako na modelu a spodnice (i tylová bez obruče)by z toho udělala jiné šaty
Odpovědět
taky bych pod to uz nic nedavala....
Odpovědět
Profilova fotka
jeee, dekuju, taky jsem si to myslela, jenom jsem to potrebovala slyset, dekuju :-D dekuju
Odpovědět
wendulla, teta mala velmi podobne saty na svadbe a tiez rozmyslala ci dat spodnicu alebo nie, nakoniec nedala a urobila dobre. Tie saticky boli krasne volne, splyvave a vyzerali uzasne.
Odpovědět
Profilova fotka
mima01: asi ano, mas pravdu, zadna spodnicka nebude, uz se tesim, az je privezu od svadleny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
wendulla: taky bych nedaval, takhle je to tak, jak to ma byt... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
wendulla: kdy to máte? já bych pod ní aspoň asi jednu až dvě vrstvy holka dala, protože jinak jak půjdeš a zafouká vítr, tak ti polezou šaty mezi nožky a budeš je mít neustále přilepený na nohou :-N =-) asi kvůli i focení bych dala :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jo jinak holky, prosím, komu přišli šatičky, už, mohli bychom zase updatovat album hotových? ať se zase další můžou uklidnit tím, že uvidí jak se povedly :-D
Odpovědět
Arti: tam se muze pridavat do toho tveho alba nebo pak poslat na mail? ja bych taky rada videla vsecko zas pohromade.
Odpovědět
Profilova fotka
selmice: po zkušenosti s Caxou a zkopírovanou fotkou s mým nickem, můžu do toho hrabat jen já takže na mail, ale odkaz je furt stejný stejně jako nikomu nedávat, jen přese mne ;-) právě bych to chtěla teď doplnit něco mi poslali holky na mail, asi 2 ale nechci jim to kopírovat z alba bez jejich dovolení, ráda bych aby mi to dovolily nebo poslaly fotky na mail. Hodně holek se podle toho rozhoduje jestli do toho půjdou :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?