Asapbay a čínští prodejci šatů. Zkušenosti a názory?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Jako první příspěvek k tématu může posloužit jedno z mých alb, ve kterém jsou šaty od asapbay focené na figurínách (stažené přímo ze stránek asapbay). Ráda bych do alba nasbírala fotky holek, co měly šaty od asapbay (případně millybridal a podobných), nejlépe v kombinaci šaty na modelce-šaty na zákaznici (nebo na figurině). Takže díky za všechny fotografie a zvu k diskusi.
Odpovědět
Profilova fotka
selmice: no teď měli to volno, peníze a objednávku jsem posílala v půlce ledna - zbytek volno, takže teď je předpokládám šijí, máš troje, no počítej tak v březnu, možná začátek dubna holka, budou tam toho mít mrtě, za 14 dní. Vždy pak mají až 3 týdny skluz a srovná se to až tak v srpnu..ale napíšu jim jak jsou na tom časově ale landy mi už psala, že je zpět a jede výroba na plno, že děkuje za přání a tak, takže budou makat, možná si najmou třeba další síly, nevím, ale tak nějak tohle je nejzažší termín řekla bych
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte kocky,narazila som na krasne saticky.Sice su uplne ine ake som si chcela objednat,ale uplne ma dostali. myslite,ze by ich vedeli pekne spravit? su posledne v albume dakujem
Odpovědět
Profilova fotka
beuska: určitě ale chce si to u nich připlatit za látky hlavně ten vrch a vyšívání aby tam nemuseli dávat ty levný co jsou ve standartu, nevypadaly by tak pěkně ale ano v klidu, šijí i složitější ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
A sakra holky tak to mám už teda bobany, že to nestihnu... No nejradši jak to vidím tak bych to objednala přes tebe, artichoke, máš tam na ně asi větší páky, jestli s nima spolupracuješ už delší dobu :-N Mě by stačilo jen vyměnit tu černou krajku za nějakou růžovou nebo stříbrnou... Za jaké látky si mám já připlatit? Achjo já blbec že jsem to neřešila dřív...Když mě prodavačka ze svatebního salonu, kam jsem šla v listopadu, vyhnala, že prej je brzo a že nové modely budou až v únoru... ;-(
Odpovědět
S breznem/dubnem počítám.... hlavně ať to neodflaknou...můj typ je 1.dubna - na apríla :-D to je 78 dni. pak dam vedet kolik to teda bylo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
arti:tak to ja si kludne doplatim,len aby boli ci najkrajsie dakujem si zlata :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dudunka: no stihnout se to ještě dá ale chce to opravdu rychlou akci. co se výměny krajky týče, to by neměl být problém, stačí si pak jen dohodnout barvu a tak selmice: to mě taky napadlo psát k těm modelům jak dlouho trvali do toho alba, ale u spousty to už nebude, tak to asi nemá cenu beuska: řeknu to doma že sem zlatá aby mě manža přecenil :-D :-D :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jinak v tom jsem s váma, já čekám na svý večerní x-)
Odpovědět
Profilova fotka
arti,dakujem za album,saty su naozaj nadherne,tak uz len dufam,ze aj tie moje budu..
Odpovědět
Ahoj holky!!!Tak vidím, že nejsem nervní jen já :-D Co mě se zdají za sny....Že dojdou bez vlečky,pak se mi zdálo,že budou žluté.... :-D :-D Jinak já je objednávala 16.1.(nebo spíš arti), tak jsem zvědavá kdy dojdou :-) Jo,viděla jsem už někde v albíčku fotky,jak šatky vypadají,jako když se u nich šijí, to posílají automaticky???Nebo jen na požádání?:-)
Odpovědět
Caute, ako sije asap krajkove saty? mam na muske jedny s krajkou okolo krku, len sa obavam aby to nevyzeralo lacno
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj veronicca, ja som si objednavala tiez saty presne 16.1.,akurat som kontrolovala ebay, ci mi nieco nenapisali, ale nic zatial, uz sa neviem dockat, hlavne moja mama ma neustale stresuje,ona sa boji aby nevypadali lacno a sedeli mi, tak teraz na to stale myslim, ale myslim,ze tak skoro asi nepridu,lebo ma hned upozornil,ze kvoli sviatkom tam u nich to bude trvat dlhsie, tak nam ostava len vydrzat, ale co si ostatne kocky objednavali, tak saty od nich su krasne..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
veru, je to na dotaz a jen u některých prodejců, u asapa to nedělá nikdo z nich moc rád, prý to zdržuje :-D :-D předpokládám, že tam mají rozházené látky a nítě tak uklízí před focením a podobně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vivana: ale ano, ale chce si to připlatit, v základní ceně ti nedají krajku ale vyšitý tyl, na to bacha, takže s příplatkem určitě
Odpovědět
No já doufám a počítám s tím začátkem března.....:-):-):-) Arti: Tak to chápu,asi budou k nezastavění a ještě fotit.... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
veru: snad ano, uvidíme jak budou hodně ve skluzu po těch prázdninách
Odpovědět
Arti prosím, dala bys mi taky odkaz, kam dáváš šatičky co ušil Asap?
Odpovědět
Profilova fotka
vochechulka: dávám jen těm co hodlají od asapa nechat si ušít anebo na šaty čekají anebo už mají |-|
Odpovědět
jeeee ja bych taky rada fotku pred odeslanim :-) nebo radsi ne??? jezis to je des :-) Arti ja myslim ze i dodatecne kde bys vedela kolik casu na udelani bylo..... aspon pro predstavu.
Odpovědět
arti: pisala som ti do ip spravicku, asi si prehliadla. Nevies, ako to vyzera s mojimi satickami? Stihnu? Juuj...tesiiiiim sa strasne :-)
Odpovědět
Ahojte, pridavam sa aj ja k napatym cakatelkam :-) vcera som u asapa objednala 5 siat pre druzicky, a do 5 tyzdnov by som ich mala mat doma. Komunikacia zatial na 1*, hadam sa nie je coho bat :-)
Odpovědět
Ahoj holky! Koukám, že teď píšete, že Asap má veliké fofry, tak jsem se chtěla zeptat, kdy bych tak měla zhruba nejpozději objednat na svatbu 25.7. (svatební + dvoje společenské)? Děkuju za rady.
Odpovědět
Profilova fotka
je pallacinka ... to je uzasnej nick :) janca: klidne uz v breznu,.... lepsi je mit saty vcas doma, nez se pak stresovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mima01: zeptám se :) janca: opravdu čím dřív, tím líp...aspoň se člověk nestresuje a má je už připravené doma
Odpovědět
janca123: ja mam o tyden pozdeji a taky mam troje a uz se mi siji...nechci nic na posledni chvili...
Odpovědět
Děkuju všem za rychlé reakce, asi objednám tak v tom březnu ;-)
Odpovědět
Artichoke: nemas prosim ta nejaku fotku siat ktore si davali sit s krajkou? S akym priplatkom treba asi ratat 50 % zo siat?
Odpovědět
Profilova fotka
vivana: já zkusím něco sehnat, ale to je spíš na holky víš, co si objednávaly krajkový jestli mají fotku ale většinu znám, tak se ti poptám na foto. jinak nechcete někdo šaty od gianinbridal? Paní nabízí v bazaru že DOVEZE z číny za 7 :-D :-D Asi má cestu kolem :-N
Odpovědět
ahoj Arti :) myslíš, že by ty šatky stihli přijít do 20.2.? má drahá polovička chce jít na ples :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, myslite, ze je moznost usiti satu od asapa i ve velikosti 32-34 ? v jake asi cennove relaci se saty pohybuji?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?