Svatební cesta - Dominikánská republika. Poraďte!

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj holky, zakládám téma už přímo na Dominikánu - našla jsem pouze tipy kam na svatební cestu apod. a takové rady už nepotřebuji, proto zakládám nové. Máme 5* hotel, all inclusiv, Punta Cana, 21 nocí, říjen-listopad. A chtěla bych se zeptat: - jaká všechna očkování? Žloutenka, co dál??? - kam na výlety,kromě hlavního města? Chtěli bychom aspoň pět výletů... - s kým a jak na výlety? S CK nebo s domorodci...??? - měli jste i nějaký léky proti střevním problémům? My než jsme jeli na Djerbu, začli jsme něco brát a brali celou dobu pobytu a vše bylo OK. Nevím, jestli je něco podobného nutného i sem... - další zajímavé tipy - varování před... ??? - jsou ochotni komunikovat v angličtině? - co s sebou vzít - co by nás nemuselo napadnout ;-) - jak se tam pohybují ceny různých suvenýrů a blbůstek, jinými slovy kolik peněz, když jídlo máme a výlety do toho nepočítám ;-) to je asi vše, předem všem moc děkuji za rady. Už se tam strašně moc těšíme a chtěla bych toho vědět co nejvíc, abych si to tam pak mohla co nej nej užít a nemyslet na to, že jsem zapomněla tohle očkování, ... ;-) x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nás také nestáli zas tolik ale neumím si představit jak budou vypadat třeba za 10 let ;-( :-S ]-( já bych ho tam tedy nosit chtěla aby všichni věděli že jsme manželé :-D :-D no uvidíme.... takže já řeknu že chceme VIP Saonu ju??? x-)
Odpovědět
Profilova fotka
horejsi: já na tom byla podobně, první zkušenost byla děsivá, první den na pláži jsem do sebe nalila asi 2 koktejly, to sluníčko do toho, no já jí měla v 11dopoledne jako z pravu, oběd si nepamatuji a po večeři jsem jim tam oblinkala všechny palmičky... to byl hukot.. a od té doby jsem to na pláži prokládala, jeden koktejl s alkoholem, jeden bez a udržovala jsem si jen příjemnou hladinku.. ale poslední dny už mi alkohol vůbec nejel, přes den jsem byla na vodě a večer na víně, těch koktejlů se člověk přepije. I když Cuba Libre se dá pít pořád.. Mury, to Cuba Libre si nechte nakonec, až nebudete vědět co.. jo a na mě to bylo moc cítit alkoholem, tak jsem si do toho vždy vymačkala pořádně limentku a pak to byla mňamka x-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
my jsme si rekli, ze pokud by byly prstynky v hroznem stavu tak si treba k 10.vyroci koupime jine. Zas je podle me skoda schovavat ho v supliku aby se neponicil. To neni nic proti tobe mag, spis znam lidi co je nenosej z tohohle duvodu. Proto jsme se dohodli, ze kdyz je chcem nosit poridime si pekne, pokud by jsme je nenosili pak nemusi byt nejak drahe, ne. ;-)
Odpovědět
no jo Cuba Libre....to je základ:o) To na Jamajce jsme museli ,,povinně" říkat JAMAICA Libre :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my je taky nosíme pořád, manžel s ním i pracuje na stavbě, máme ten samý názor, že si pak k nějakému výročí můžem pořídit nové, jiné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hor-asi tak také skončíme,dneska se to zlato vůbec nedělá tak kvalitně :-( pak si necháme udělat podobné nebo úplně jiné.... :-D :-D já ho tedy také nosím pořád nejdříve jsem myslela doma sundavat atd.nene nosím ho skoro pořád x-) proč tu Cubu Libre máme nechat na konec??? :-o :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Mury já to myslela tak, že to je takové neutrální pití, které fakt můžeš pít pořád a nepřepiješ se toho jako těch ostatních voňavých a silných koktejlů.. Nám už pak všechyn lezly krkem a zachránila nás Cuba Libre :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No anebo je taky možnost pít Cuba Libre od začátku a občas to proložit nějakým jejich spešl koktejlem.. lepší varianta, ale ta nás bohužel tam nenapadla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha... 8-) 8-) já už tam chci být :-( jo psala jsem Pipiii tak uvidím zda odepíše... |-| :-N vymluvila jsem se i na vás že se všichni ptáte jak se asi má :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak ja padim domu, mejte se tu pekne a az prijedu tak sem hned kouknu papapa
Odpovědět
Profilova fotka
ty už se tady do odjezdu neukážeš? Tak přeji super dovču, šťastný let a bezva počásko ;-) Měj se krásně, papa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hor-krásnou dovolenou,hodně hezkých zážitků :-D at se vám strašně moc líbí,užijte si to papappa
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, já nosím zlato od dvanácti let a v šuplíku si prstýnek neschovávám o ošoupání nejde, ale já jsem truhlík, ztratila bych ho :-N . Jinak doma nosím snubní i zásnubní pořád. Evax já blinkala poslední den, když ono se v té bouřce nedalo dělat nic jiného než pít :-N . Ano, měli jsme Soanu vip, to znamenalo, že bude langusta, možná proto jsem nebyla tak nadšená jako ty. Mury kokos je zdarma, nechutná nic moc, ale zkusit to musíš, to je jasný, patří to k tropům. Pavel u domorodky ze slušnosti vypil tři. Její manžel si myslel, že nám to chutná, tak je pořád trhal a nám bylo hloupé říct, že nám nechutnají :-N . Děvčata, dávají Gilmórovic děvčata a já kecám s Vámi, to svědčí o tom, že jste fajn :-D
Odpovědět
mury: řekni si o ,,white pussy" . výborný pití!:o) a nebo Tequila Sunrise.... ;-) holky ataky v tom vašem hotelu dávali ledovou čokoládu???? tu jsem tam pila každý den....!:o)) mňááám x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mag: no tak to byla véééliká poklona :-) Nám u toho VIP saona ukazoval na mapě, že jezdí až na druhý konec Saony a tam Keine Persons :-) No za tu dobu je možné, že se něco změnilo, ale zase tak dlouho to není, to je divný.. Mury, až za ním půjdete, tak mu řekni, že chcete Saonu mit keine persons.. když já si nevzpomenu, jak se ta pláž tam vzadu na Saoně jmenuje, něco Playa, ale nevím to celé.. mag: neměl honičku tvůj manžel po těch 3 kokosech? Je to pravda, že prohánějí?
Odpovědět
Profilova fotka
holky já jsem dneska nějaká divná :-S :-S mag a máte je trochu poškrábané nebo ne??
Odpovědět
Profilova fotka
mury: jak divná? proč? není ti dobře nebo co se děje?
Odpovědět
Profilova fotka
nevím taková nervní jako kdyby se něco mělo stát ]-( takovej divnej pocit ;-( chvíli bych se smála chvíli brečela :-D magor no.... :-N ve 4 se půjdu provětrat s pejskem x-) snad to pomůže |-| |-|
Odpovědět
Profilova fotka
venku je krásně, to tě nabije a bude dobře ;-) Nemáš to dostat? Já mám tyhle stavy vždycky před tím, než to má přijít a občas i při a je to fakt síla.. rozhodí tě věc, nad kterou by jsi se normálně povznesla, vše je ti líto.. to přejde.. tedy jestli třeba nejsi náhodou v tom 8-) to ty psychické stavy taky stojí za to :-D já jen doufám, že těhotenství nebudu prožívat jako své menstruační období, to by mě doma manžel brzo asi přizabil :-D
Odpovědět
Profilova fotka
na to jsem myslela ale dostat bych to měla asi až tak za 13 dní :-| ale nepřizabil neboj x-) na to tě až moc miluje...a budou to muset zkousnout ;-) to miminko chtějí také ne?!!! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Mury a nejsi těhu, nebo před menzes? Takové pocity já znám. Pavel o prohánění nic neříkal, on s tím problémy nemá :-D Já pila občas horkou čokoládu ke snídaní, ale studené kakao bylo lepší. Mně chutnali koktejly, kde bylo mléko říkají tomu léče, nevím, jak se to píše + kávové likéry, ty koktejly pak byli jemnější. Jo a pokud bude nějaká párty u hlavního baru, tak se na řadu skoro nedostaneš. To nevadí zezadu u kávy máš vystavené láhve a můžeš si nalít sama a z boku je automat na nealko, takže Cuba Libre= svobodu Kebě za pár minut ;-) . Mury máme Retovi.Pavel si ho odřel už první den, když jsme se fotili u té zídky s výklenkem, já ho mám v pořádku.
Odpovědět
Profilova fotka
to přizabil jsem samozřejmě myslela obrazně ;-) ale spolehám na to, že bude mít hoooodně přivřený oči a bude myslet na to, že jsem taková kvůli jeho miminku.. nedělám si srandu, já jsem fakt šílená,pak je mi vždy trapně, když se zase dostanu do normálu :-N Když to máš dostat za 13dní, tak máš za sebou teoreticky ovulku, hele, ty fakt mužeš být čerstvě těhotná x-) ale potěž pánbůh, jestli už mám jiné stavy po pár dnech.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mury, samozřejmě jsem chtěla napsat: máš jiné stavy po pár dnech
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak já svůj cyklus také prožívám hrozně a to není nic proti přechodu. Hlavně, že jsou chlapy chytrý, že jsme náladové, prostě to tak příroda zařídila. Jo ráno mi volala kolegáčka, která je na mateřství, vyprávěla něco o popraskaných bradavkách od kojení, kvasinkách a fialové vodičce :-o , ach to mateřství.
Odpovědět
Profilova fotka
pěkě jsi to napsala :-D vyloženě je se na co těšit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tam jsou vystavený lahve? :-o a jak tu Cubu Libre udělám??dáte mi návod 8-) evax já vím že ted někdy bch měla nít ovulku,proto se manžílek hodně snaží x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mury to je rum s kolou ;-) . Jojo zezadu na baru je od každé láhve kus. Holky dala jsem si za úkol vyžehlit manžílkovi 15 ks košil, už teď je mi z toho zle :-S . A to mi ještě holky vylili tu vázu na můj oblíbený film Medvídek a já u toho žehlení asi budu muset koukat na stupidní Ztracené. Jdu hledat Deník B.Johns.
Odpovědět
Profilova fotka
Mury: Cuba libre je rum s kolou, led a liemetka. Ale já tam neviděla nikde samoobsluhu, nám vždy všechyn koktejly míchal barman a na tom zadním baru nikdy fronta ani moc lidí nebylo :-) A navíc jsme to k němu měli blíž i z místa na pláži, kde jsme lehávali.. Ale určitě zkus to ledové kakao, jak psala Mag, to bylo výborné x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mag: zase na stejno :-D Ty máš na DVD medvídka? Je to ten český film nebo se pletu?
Odpovědět
Profilova fotka
To jo Evax, ale taneční párty jsou u hlavního baru a jsou tam hrozné fronty. Ten kdo pije čistý alkohol si ho může nalít. Mury až tam budeš, tak to uvidíš, prostě hned vedle místa, kde vydávají kávu. Jinak ten milý bar vzadu je na 100% lepší.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?