Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Jj ty šaty to je problém, že se nedají vyzkoušet. ted tu na bazaru jedna paní prodává ale já mám takovou postavu že bych pak zase s prodělkem musela někde šaty prodat
Odpovědět
@lucil07 odlétali jsme z Drážďan s přestupen ve Frankfurtu.. ceny z ČR jsme nezjišťovali.. vyřizovali jsme vše rovnou z německé ck... ale bývá to levnější :-)
Odpovědět
co vím tak jenom jedna nevěsta psala, že jí pršelo, takže budte v klidu ;-) my plánujeme posvatební večeři pouze s rodiči a sourozenci v nějaké restauraci, aby se ofiko seznámili a kde bysme jim chtěli promítat fotky z Mauricia. rozlučku s kamarády žádnou dělat nebudu, neberu manželství jako nějaký konec "svobody" jestli chápete jak to myslím. jako vrchol trapnosti na klasických svatbách beru tu symboliku "konce" viz železná koule na ženichově noze, koňský chomout apod brrr
Odpovědět
nám říkal svatební koordinátor, že kdyby pršelo( většinou ale sprchne tak 20min a zase je krásně).. tak není problém focení přesunout na druhý den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@evaamy tak to mas pravdu, ja tiez ziadne rozlucky nemusim. aj ked priatel chcel, ale povedala som, ze ak bude rozlucka, nebude oslava s priatelmi po svadbe, bud jedno alebo druhe a ako som predpokladala, vybral si radsej po svadbe spolocnu oslavu. ja mu stale hovorim, ze so slobodou som sa mala rozlucit ked som s nim zacala chodit, nie teraz kvoli jednemu papieru :-D :-D ja svadby celkovo nemusim, teda paci sa mi to, ale nie ze by som ja bola ta nevesta :-) tiez robime posvadobnu oslavu s rodicmi a surodencami (a ich detmi), a vsetci boli do predu upozornení, ze ziadne obleky...kazdy na co sa citi ;-) tak dufam, ze to vsetko dopadne podla nasich predstav =-)
Odpovědět
Noro ale my bychom si cchtěli už někam vyrazit a nevím jestli by mě znova nalíčili a učesali apod. snad nás ten liják ve svatbu nepotká. evaamy tak možná dáme obě d s fotkami, uvidíme no. Jinak Noo ceny bývají lpší ale já bych se nedomuvila:):) a tay je pro nás pohodlnější odlet z Prahy-i tak to máme na letiště daleko. Holky já akšlu na jiné šaty, sice ty moje nejsou zas tak skv+lé ale kde mám tu jistotu až nějaké pošlou že nebudou ještě horší-takže kašlu na to-nechám si je a za cenu 1090 za svatebky jsou super.Radši si koupím ještě jedny plavky:)
Odpovědět
@evaamy my také žádnou rozlučku nedělali... šli jsme s manželem na večeři a do baru na drink.... netradiční rozlučka, ale nelitovali jsme ;-)
Odpovědět
No my žádnou rozlučku neplánujem-máme už dvě děti tak to už je jiné a když je svatba tajná ani to s rozlučkou nejde 8-)
Odpovědět
holky, my sme tiez oslovovali nemecke ck, ale najlepsiu ponuku nam spravil pan W. :-D takze myslim, ze ste o ziadne velke peniaze neprisli... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 jee ozaj ja som zabudla, ze vy to mate tajne...aj sa vam to zatial dari utajit? ja niekedy lutujem, ze to my nemame tajne...ale co uz
Odpovědět
@lucil07 nám německá delegátka do oka moc nepadla ( na Mauritius nám nedorazil kufr se svatebními šaty - takže jsme řešili hned při příjezdu jedem problém, přišlo nám že jí je to úplně jedno.. nakonec vše dobře dopadlo... ale po této zkušenosti jsme si výlety zařídili jinak a ne přes ní :-) celý pobyt už jsme o ní neslyšeli.... prožili jsme nádherné líbánky a nádhernou svatbu v ráji a nenechali jsme si to žádnou nepříjemností zkazit :-)
Odpovědět
No to je pak naprd Noro-my bychom se s ní ani nedomluvili :-D My se holky ani tak nedomluvíme-ztratíme se už na letišti vDubaji. :-N
Odpovědět
Článek se načítá
@lucil07 německy neumím :-).. anglicky co si pamatuju ze školy ( a manžel jen trochu rozumí a nemluví vůbec )... situace mě donutila konverzovat se slovníkem v ruce.. "rukama.. nohama" :-D ... jinak místní jsou hrozně milý.. snaží se mluvit pomalu a srozumitelně.. a u obřadu jsme měli překladatelku :-)
Odpovědět
Tak to jsem ráda že tam nebudu za blbce:) Chodím te ddo AJ a snad jit rochu opráším ale slovník to jistí. Holky kupovali jste si průvodce??? mají ho ted za doboru cenu tak o něm uvažuju.
Odpovědět
@lucil07 ohledně svatby a.. kytice atd... jsem se s koordinátorem také domluvila v pohodě :-).. my měli průvodce od Lonely Planet, abychom věděli kam vyrazit, co kde je atak... ale dobrým průvodcem je i taxikář :-)
Odpovědět
Noro ten tu myslím prodávají-protože průvodce bude muvit v AJ tak abychom, z toho něco měli:)
Odpovědět
@lucil07 neměj strach... my měli bezvadného taxikáře.. mluvil pomalu.. když jsem nerozuměla.. vše mi zopakoval.. opravdu jsou všichni vstřícní a milý :-)... Mauritius je opravdu ráj... krásy přírody nám braly dech a slov nebylo třeba :-)
Odpovědět
Díky Noro za uklidnění snad to opravdu bude krásné. Odepsala mi paní co prodává nové šaty za 1300 a má je ve všech velikostech. Tak uvidíme no:)
Odpovědět
@lucil07 šaty co máš doma jsou nádherné!!!!!! mě se hrozně líbí.. taky by mi padly do oka... já měla jednoduché ( nechala jsem si je šít i s látkou mě vyšly na 2500,-) a neměnila bych...i tak mi bylo pěkné horko :-D
Odpovědět
No za ty peníze pěkné docela jsou jen te výstřih moc nesedí..ale fakt to stačí. Bude potřeba dokoupit tolik věcí že šaty nechám už být :-D
Odpovědět
lucil: pořád ti ty šaty visí v hlavě, co? Kup ci co potřebuješ a pak uvidíš. Třeba někde na nějaké natrefíš. Já mám jedny krásné bílé. Měla jsem je na maturáku a klidně by šly i jako svatební, ale i tak chci jiné :-D Kde jsi našla ty ceny na toho průvodce? Já si pořád čtu tu knížku od Waltera, co dává při návštěvě :-D
Odpovědět
nora: odkud jsi? Z Ústí?
Odpovědět
Téda holky vy jedete :-D vítám novou nevěstu ;-) holky my s tou AJ taky bojujeme, já umím spíš německy, anglicky jen základy, tak se ještě učím, ale času moc není, přítel si něco ze školy taky pamatuje, no ale už to nějaký ten pátek taky bude, no :-D :-D
Odpovědět
@janek83 určitě si vezmi šaty které se ti líbí, vážně. ;-)
Odpovědět
Jinak my rozlučku taky asi dělat nebudeme, s čím se také loučit, že 8-) , jen po příjezdu posezení s rodiči a potom grilovačku s přáteli, kde ukážeme foto a tak :-)
Odpovědět
@marije Steeve Vám udělá i nabídku jak si sami řeknete, je s ním prý super domluva. Pročítala jsem i minulé diskuze a všichni ho moc chválili :-) my máme svatbu 16.5., tak pak taky povyprávím ;-)
Odpovědět
my taky rpzlučku dělat nebudeme. Po svatbě uděláme jen rodinnou sešlost a hotovo. Loučit se se svobodou? Po svatbě není člověk svázaný k topení :-D
Odpovědět
No baru-ale já bych koupila jen použité na kterých vidím jak je ušili. Kdsyž vidím některé ty kopie-které sice nabízí i za 3000 a na fotce vypadají nádherně a pak vidím skutečnost na fotce tak bych v nich nešla ani s košem.To nechci nikhoho urazit 8-)
Odpovědět
@barrcaa :-D
Odpovědět
lucil: to chápu. Je to fakt těžký. Tz moje co mám jsou na tělo a mají průhledné pruhy. Jsou fakt nádherný, ale chci prostě jiný :-D :-D A koukáš se ještě po jiných? co takhle salony? nemají na prodej z minulého roku?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?