Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Nene nemám čas nikde chodit a nelíbí se mi ani co mají v salonech:)
Odpovědět
@janek83 Já bych raději ještě obešla pár salonů a nějaké šatky vyzkoušela...
Odpovědět
@petik83 budem sa tešit na vaše skusenosti a zážitky!16.5.je krásny dátum((dcera ma narozky) :-) :-) :-)
Odpovědět
@marije áno som, z dubnice. prečo sa pýtaš? nebodaj aj ty si odtiaľto?
Odpovědět
@nora.z keď ste mali tlmočníka pri obrade, bolo to ťažké zvládnuť bez neho?
Odpovědět
@vladenas dnes som diktovala Walterovi adresu a on mi vravel,že som dalšou z Dubnice :-)
Odpovědět
Ahoj holky Marije a jak velké máš děti?? Holky to je sranda že jste z jednoho místa:)
Odpovědět
@marije no tak to je aká náhoda. aj sa poznáme?
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas @marije tak to by bola aka sranda keby ste sa nakoniec poznali :-D
Odpovědět
@lucil07 mam dceru,ta bude mit 4roky,a kluk ma teraz 15 mesiacov.A u vas je to ako?
Odpovědět
@vladenas ja neviem,či sa poznáme,ale ja už 6 rokov byvam v Prahe.Akurat,že trvaly mám stale v DCA.
Odpovědět
Ahoj holky, zase jsem začala koukat po těch figurkách na dort :-( Chvíli je chci a pak ne. vladenas a marije: vidíte, jak je svět malej.
Odpovědět
Článek se načítá
@barrcaa No s těma figurkama na dort, nám je tam dali automaticky ;-)
Odpovědět
@marije Máme dva kluky-starší má 3 roky a 4měs a mladší 13měsíců. Mě dnes chytla migréna a nemůžu fungovat, tak přítel jede z práce, aby se mohl starat o děti :-|
Odpovědět
Profilova fotka
prave som si pocitala, ze kolko asi budem potrebovat oznameni po svadbe. ked pocitam s tym, ze vsetkym znamym budem oznamovat elektronicky, tak posielat postou som napocitala len 7 oznameni :-N to su vsetko vzdialenejsie rodiny ako tety a ujovia, ich detom uz posielat nebudem aj ked maju vlastne rodiny, to je podla mna zbytocnost, ked sa s nimi ani nestretam poriadne. najblizsia rodina to vie a ostatnym to posleme mailom...len mi pride smiesne, ze budem davat robit 7 oznameni, teda zaokruhlim to asi na 10 :-D
Odpovědět
kata: my už máme doma oznámení. Dáme jim o před svatbou a měla jsem jich asi 12, ale zaokrouhlila jsem to na 20 ks :-D Nikdy nevíš a těch pár korun už mě nevytrhne. lucil: to ti nezávidím. Koukej odpočívat. xilly: a v jakém hotelu že jsi byla?
Odpovědět
Profilova fotka
@barrcaa tak to som rada, ze nie som sama s takym ´vysokym´ poctom :-D
Odpovědět
@kata13 my ich asi tiež nebudeme mať viac ako tak rozmýšlam 8-)
Odpovědět
Taky těch oznámení chceme jen 10-zbytek pošlema mailíkem:)
Odpovědět
to my nebudeme dělat oznámení vůbec :-D
Odpovědět
my jen pár, necháme si asi od fotografa udělat oznámení z foto, jakože byli oddáni ;-) 8-)
Odpovědět
@marije jé tak to je hezký :-)
Odpovědět
Hoůlky my neděláme oznámení dopředu ale jen fotograf Steeve nám nabídl že nám udělá ty typu byli oddání atd....
Odpovědět
lucil: to je taky pěkný. Já to chtěla dát vědět dřív. nechtěla bych o to připravit mamču úplně :-|
Odpovědět
@barrcaa My byli v hotelu Les Pavillons
Odpovědět
Profilova fotka
@lucil07 kolko stoji u steeva to oznamenie €1/ks ? ked ich mam len par, tiez to dam asi jemu spravit
Odpovědět
Xilly: ten je nádhernej. Taky jsme na něj koukali.
Odpovědět
Profilova fotka
inak dnes v tescu vytahovali prve plavky do predaja, zatial len cele, no dufam, ze coskoro budu aj bikiny 8-) ...tiez dufam, ze to znamena, ze sa pomaly zacne predavat aj letne oblecenie
Odpovědět
Profilova fotka
@delilinka ahohj, my jsme byli v Shandrani a na večeře pánové určitě dlouhé kalhoty a košili, ty můžeš mít letní šatičky nebo sukýnku s tričkem, topíkem.....některé ženské chodily i v dlouhých, já ne, ale šteklíky jsme si užívala :-) byl tam jeden pár, myslím, že Rusové, a on chodil v kraťasech a ona v džínách a byl to dost trapas :-|
Odpovědět
Ahoj holky, jsem tu čerstvá nevěsta;) uz mate nektera po svatbě? Nebo se teprve chystáte? My budeme mit svatbu v červnu, dohodli jsme se teprve ted o víkendu..;))Blue marlin... vybíráme hotel- Victoria nebo Cannonier?? Koukala jsem na Netu na plážové svatební šaty..ale je to asi celkem risk bez vyzkoušení...nebo mate někdo jinou zkusennost?A co hotelovi fotografové..edie fotí krasne, ale levný teda není...;)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?