Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
A co se týká těhu tak já bych nejela- byla jsme radši opatrnější, člvoěk nikdy neví, co mimču udělá ten dlouhý let apod. Ale každý snáší těhu jinak.
Odpovědět
viď, taky si myslím že by bylo na místě víc opatrnosti, tak si holt dáme do svatby ještě pozor. No tak kdybych to měla brát tak jak to mělo být tady, tak mám korunku, závoj a princeznovské šaty s vlečkou, ale to tam asi budu vypadat za šaška, protože jak koukám, tak bych byla jediná :-(
Odpovědět
holky tak jsem teď zkoukla ten dokument o mauritiu přímo na stránkách české televize a teda, mě to moc neuchvátilo :-( Furt tam fouká vítr, jak vy říkáte pod mrakem a hlavní město teda nic moc. No to bude ještě zajímavý
Odpovědět
Ahoj, chci se zeptat jak je to s oblečením při vecerich v hotelech na Mauriciu? Letime na svatební cestu do hotelu Shandrani. Je potreba aby muzi měli dlouhe kalhoty a zeny společenské šaty? Díky za radu
Odpovědět
Ahoj holky, četla jsem, že se řešilo pár ostrovů :-D Bora Bora, Maledivy...Abych řekla pravdu, tak Maledivy nejsou dnes už tak drahé. Teda z Německa. od nás docela jo. To já bych jednou chtěla do Mikronésie. To jsme říkali, že bysme se tam měli jednou za život podívat.
Odpovědět
Jinak jsem dnes byla na tom veletrhu. Nic moc. Asi je to tím, že nic moc nechceme. Chtěla jsem se podívat po prstýnkách, ale žádný nás neuchvátily na první pohled. Bylo tam hodně šatů a těch prstýnků, jinak fakt nic moc. Kukala jsem, kolik se chystá svateb. fakt rachot.
Odpovědět
del: my tam jedeme taky, ale na svatbu. Byla tam simass. Co tak psala, tak chodila normálně. Sukně a tílko, šaty, žabky...Já sama tohle vůbec neřeším. Je to sice lepší hotel, ale....
Odpovědět
@janek83 Jani, svatba je jen jednou za život-teda většinou :-) Takže pokud chceš být za princeznu, tak jdi! Pak akorát budeš smutná, že jsi nebyla nevěsta taková jaká jsi být chtěla. Souhlasím s Luci-každý ať si vezme co chce ;-) I já byla lehce "za princeznu" sice jen lehce, ale byla. Nechtěla jsem se ochudit o svůj sen...
Odpovědět
@lenule26 také se přidávám k názoru, aby si nevěsta oblékla šaty jaké chce :-) Je to přeci Váš den!!!!! Je nádherný a jedinečný a vzpomínáte na něj celý život :-)
Odpovědět
Jani fakt to neřeš-olbeč si co se ti líbí a v če se budeš cítit. Jinak já si pořídím nějaké šatky na večeře a budu to střídat.
Odpovědět
@lucil07 já nosila na večeře šaty, plátěné kalhoty, sukně atd... od manžela vyžadovali dlouhé kalhoty.. střídal je s košilí nebo polotřičkem :-) K počasí - ve vnitrozemí jsme měli oblačno, ale teploučko bylo pořád... cestou k pobřeží se počasí zlepšilo a postupně bylo azuro... měli jsme převážně krásně celých 14dní... zažili jsme bouřku na katamaránu s obrovskými vlnami :-) takže byla i legrace.. pršelo nám jednou ( vydatný liják - při něm jsme si vlezli do vody a čekali až přejde :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak sme si v sobotu konecne vybrali obrucky, sice ich este nemame objednane, lebo v inom zlatnictve nas to vyde pravdepodobne lacnejsie...ale som rada, ze uz viem co chcem. takze to uz tam len skocime a objedname ked bude cas...no snazim sa ich najst na nete, nejaky obrazok, ze ak ich nebudu mat, aby som vedela vysvetlit co chcem, no nedari sa. inak luci mala si pravdu, nakoniec sa mi na prste zapacila hrubsia s kamienkom, presny opak ako som chcela ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Kate je to sranda že člověk si nakonec pořídí pravý opak toho co se mu původdn líbí.My ale hlavně museli vybrat něco co se líbí oběma-když se líbil nějaký mně nelíbil se ten pásnký příteli a naopak:) Noro taky jsme tak nějak na dovče v Egyptě chodili.
Odpovědět
no s tými prstienkami to máme asi všetky tak :-D
Odpovědět
Přítel totiž říkal že si každý vezmem který se nám líbí a že nebude vadit že budem mít každý trochu jiný-ale mně to přišlo divné. a NAKONEC Z JEDNODUCHÉHO PrSTÝNKU BEZ KAMÍNKŮ JE SILNÝ S 8 KAMÍNKY 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ten moj si nakoniec nevedel vybrat, tak sa radsej otocil a povedal mi, ze by som to vybrala ja a ked som ukazala co chcem si skusil a suhlasil :-p
Odpovědět
Už jsme to tu kdysi psala že většina těch pánských prstýnků se příteli nelíbila že byly jednoduché a u těch co jsme vybrali byl hezký pánský-ale fakt jsout teda silné. 8-) Tak jsme udělali kompromis-každý sjem měli svého favorita a nakonec vybrali teda úplně jiné.
Odpovědět
To my máme jen předběžně vybrané, ale ještě se musíme podívat. jsem zvědavá, jaké vybereme. Chci to nechat nějak až k létu. Podle vás ale vybereme úplně jiný :-D :-D než máme vybrané.
Odpovědět
My jsme měla vybrané a pak jsme je najednou nechtěli a vybírali jsme na místě mezi dvěa favority a vybrali nakonec jiné. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
u nas to dopadlo velmi podobne, teda priatel sa nevedel rozhodnut vobec, tak to bolo nakoniec na mne...no tiez sa mi na prste zapacil uplne presny opak ako som si predstavovala. inak zajtra by mi mal ist brat vybavit rodny list, tak si to uz budem moct dat konecne prelozit... dnes vecer ak stihnem, tak chcem objednat nejake tie letne veci cez bonprix...pomalicky ale isto si to skrtam z toho zoznamu :) dievcata a robite niektora aj posvadobnu nejaku oslavu s rodinou alebo kamaratmi?
Odpovědět
my sme dali rodné listy v piatok prekladať, takže koncom tohto alebo začiatkom budúceho ich máme hotové. kati, k tomu posedeniu po svadbe, naši chcú na chate urobiť stretnutie najbližšej rodiny. včera sme sa akurát bavili, že už majú aj oblečenie (lebo sme boli v Parndorfe a niečo sme pokúpili - športové), že nemajú starosti čo si oblečú :-)
Odpovědět
Holky ted mi psal ten soudní překladatel že se soudní překlad musí zcvaknout k tomu originálu a že určitě nechceme mít tímto znehodnocené rodné listy tak nechá udělat ověřené kopie-a připočte si zato 400. To se načítají takové drobné a pak je z toho zase další sumička:) Jinak šatky na dovču už si koupím leda ty co vyzkouším.
Odpovědět
No my asi po návratu uděláme křtiny a spojíme to jakoby se svatbou ale jen pro nejbližší-máme na účtě kvůi tomu Mauirciu takový vichr že se z něj bude vzpamatovávat půl roku :-D
Odpovědět
hej, nám tiež hovorila prekladateľka že nech buď donesieme kópiu ak máme viac rodných listov, alebo nech si dáme originál overiť
Odpovědět
baby, kde sa dá pozrieť ten dokument o mauriciu čo ste cez vikend pozerali?
Odpovědět
Profilova fotka
vladi ten dokument bol myslim na ct2, my sme to tiez prepli uplne na konci. o tej kopii k tomu prekladu som tiez pocula, tak som pripravena :) luci ja sa tiez bojim kupovat nevyskusane uz, ale ked sa da bez problemov cez ten bonprix vratit, tak to idem risknut ;-)
Odpovědět
holky pripájám sa k budúcím nevestám ostrova Maurícius.Nás to čaká v září :-)
Odpovědět
@petik83 ahoj čítala som tu, že máte objednaného Steeva, nemáš od neho nejakú nabídku služieb, cenník?Rada by som vedela ake su jeho ceny atd. Dakujem
Odpovědět
Profilova fotka
@marije tak vitaj medzi nami a do ktoreho hotela sa chystate? steeva mame aj my, poslem ti to do ip
Odpovědět
@kata13 my ideme do Le Victoria.Dakujem,pozriem sa do IP
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?