Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
No taky si říkám jestli zvládnu vůbec něco říct 8-) Já jsem cíťa jako hrom.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, uf, vy teda píšete :-) My si budeme nechávat taky jen obyč. pojištění - myslím, že za den to vychází na 21,- Kč. Nebo jste našly něco levnějšího? Jinak nebudete si někdo objednávat prsteny od této firmy? http://www.originalni-sperky.cz/snubn... Neodpovídají mi na emaily a já už bych je ráda objednala :-( K těm slibům - pochopila jsem to správně, že buď řekneme jen Yes, I do nebo to i český slib? Nic víc se při obřadu neříká? Díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
rawenna a cez aku poistovnu si nasla za 21 Kc, to je o dost lacnejsie ako som nasla ja.
Odpovědět
Já holky našla něco dražšího-radši se pojistíme pořádně 8-) Zatím jsme nás ale nepojistila ještě nemám ani ten pas.
Odpovědět
Profilova fotka
luci ja som nas tiez este nepoistila, chcela som to cez vikend spravit, ale sme to nestihli. no mne to vychadzalo okolo 40€ na standardne poistenie aj s batozinou.
Odpovědět
Taky nám to vycházi koem tisícovky to pojištění
Odpovědět
Ahoj holky, máte někdo zkušenost s objednáním snubních prstýnků po internetu? Mám trošku strach, aby se mi pak na ruce ten prstýnek líbil :-| Jinak ještě přemýšlím zda si připojistit aktivní sporty, když tam budou ty vodní sporty :-S Jinak k těm slibům, nám bude stačit jejich, jsem dost trémista a asi bych všechno zapomněla, takže "Yes I do" to jistí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
peti ja by som si asi najskor skusila prstienky niekde v obchode, aby ste vedeli ake sa vam hodia. ci tensie alebo hrubsie a potom by som si az objednala. co sa tyka slubu, tak ja tiez zatial nic nechystam, no ale moze sa to este zmenit :-p
Odpovědět
Peti my měli o prstýnkách jasnou představu a v obchodě měli tolik vzorů že jsme nakonec místo tenších zvolili silné a místo bez kamínků zvolili s kamínky. Takže já bych určitě zkoušela.
Odpovědět
Díky holky, máte pravdu, tak asi začnem obcházet zlatnictví. To bude mazec :-D
Odpovědět
Ahoj holky :-) petik83:my sme tiez isli okukat prstienky v obchodoch a poviem ti, ze ked som si ich skusala, tak som zistila, ze tie co som mala vybrane na nete mi vobec nesedeli na prste a tie co sa mi az tak nepacili, mi sadli ako uliate, takze tiez doporucujem pobehat zlatnictva a vyskusat a potom si ich mozes objednat aj na nete, ak najdes za nizsiu cenu :-) ...nam dali dobru ponuku v jednom zlatnictne a mali na vyber 250 druhov obruciek, tak mi si ich kupime priamo v zlatnictve v mestecku, kde byvame...predtym sme vsak obehali niekolko, vsade vyskusali a zistili cenu, ale este sme ich neobjednavali, vsak svadba bude az v auguste a vyrobene budu do 2 tyzdnov, tak keby sme si to este rozmisleli hehe, nemyslim svadbu, ale tip obrucok :-D :-p
Odpovědět
Profilova fotka
v sobotu by sme mali ist vyberat a rovno aj objednat obrucky, sa tesim, dufam, ze to dobre dopadne ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Holky já jsem zvědavá jestli stihnu do té dovči zformovat tu mou postavu do plavek :-D :-D Najíždím i na zdravější stravu ale není to nic pro mě :-D :-D
Odpovědět
lucil a ako to vyzerá s tým bielením? je to poznať?
Odpovědět
No nevím Vladi, asi trochu ano, ale zářivé bílé asi nebudou a už mě to nebaví:)
Odpovědět
inak baby, ktoré ste chceli stránky na plavky, tak som našla, že na www.otto.sk majú celkom dobrý výber. najlepšie je na tom to, že si môžem zvoliť podľa veľkosti košíkov, lebo to bol môj najväčší problém. ak nič nezoženiem tak odtiaľ skúsim určite objednať.
Odpovědět
@lucil07 ja sa na to chystám už tri týždne, len som mala opar tak som to nerobila a teraz sa do toho neviem dokopať :-N
Odpovědět
Profilova fotka
vladi prave som tam pozerala, celkom dobry tip, tiez ked nic nenajdem, tak objednam odtial
Odpovědět
Já musím plavky zkoušet, téměř nic mi nesedím-mám prsa po tatkovi:)Ale kuknu se 8-)
Odpovědět
@lucil07 a to je tam tá výhoda, že je to podľa košíkov. ja som odtiaľ už raz objednávala, a nebol problém s vrátením.
Odpovědět
Já počkám ještě a snad pak začnou prodávat plavky než ojedem. Ale plavky tam jsou Vladi krásné. Já jsem si holky všimla že si tady zrušila profil Titzka-měla jet s námi v estejný den do Victorie a svatbu měli den po nás-tak mi vrtá hlavou copak se stalo.
Odpovědět
Profilova fotka
luci mozno sa len z nejakeho dovodu odhlasila z fora, ale na svadbe sa stretnete snad ;-)
Odpovědět
Tak snad to tak bude a odhlásila se jen proto že mají tajnou svatbu.
Odpovědět
@lucil07 a nemáte na seba iný kontakt?
Odpovědět
@vladenas nene nemáme, právě že jsme si toho nedávno všimla. Ale tak snad se nic vážného nestalo a svatba platí.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nevíte, stačí u RL ověřená ta hlavní strana, nebo musí být celý? Děkuji :-)
Odpovědět
já myslým Rawe že to ví ten překladatel, my mu to pošleme poštou a uvidíme:) Jinak mi přišly ty šatky a nic moc teda-přes net je sice výběr ale nijak mi nesedí. uvidím až je nažehlím jestli budou lepší.
Odpovědět
Profilova fotka
Jo, snad to bude vědět.... já mám šaty s korzetem, takže tam snad případně víc utáhnu :-) Uvidíme v únoru...
Odpovědět
No mně přišly letní šatky-byly levné tak jsem nečekala zázraky ale ty míry co tam paní uvadí nesedí.
Odpovědět
@lucil07 nemôžeš dať do albumu obrázky šiat nech sa inšpirujem?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?