Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@kata13 Zrovna jsem posílala odkaz... Fuj je to strašné...
Odpovědět
Profilova fotka
no leni, to som mala aj ja na mysli, je to hrozne
Odpovědět
Profilova fotka
este dobre, ze to nie je nas hotel...aspon to ma trosku upokojilo...no snad do maja sa tam uz nic take nestane
Odpovědět
Profilova fotka
Fíha, no tak doufám, že u nás bude klid :-(
Odpovědět
Ahoj holky, pridám sa k vám lebo sa tiež chystáme na Maurícius a v piatok ideme za W. si všetko dohodnúť a stále nevieme aký hotel chceme :-S Rozmýšlame nad Shandrani, Hilton, La Pirogue, Le Victoria tak prosím poradte!
Odpovědět
ahoj, myslím, že Hilton pan W nenabízí..
Odpovědět
@evaamy ;-( tak už len z troch, aspoň to bude lahšie ;-)
Odpovědět
U mě vítězí zatím Shandrani :-) Druhé místo Le Victoria... Ale u nás doufejme rok 2012. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@viwy ahoj, ja by som to zuzila asi len na Shandrani a Le Victoria...my ideme do Victorie, tak dufam, ze ja som dobre vybrala ;-) ale ked si precitas diskusiu urcite tu boli nevesty, ktore mali svadbu aj v Shandrani aj vo Victorii, tak skus pozriet, mozno ti to trosku pomoze. nepamatam, ci mal niekto svadbu aj v La Pirogue
Odpovědět
@lenule26 leni až prešli po mne zimomriavky, brrr to si sem ani nemala dávať. po tomto sa sama asi ani nebudem pohybovať, radšej :-|
Odpovědět
@viwy my ideme do shandrani, najskôr sme chceli les pavillons ale ten už bol drahší ako sme chceli, tak sme zvolili shandrani, bolo tu písané že je to dobrý hotel a lúbi sa nám to že má divokú pláž a neni sú tam toľké tie veľké kamene. musíš si zvážiť čo od hotela očakávaš, poradiť sa s p. W. a už sa len rozhodnúť 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas veru, ja tiez asi sama nebudem chodit, ale dufam, ze do maja na to aj zabudnem a nebudem sa zbytocne stresovat. este dobre, ze nikto z nas nejde do Legends (a to bol jeden z hotelov nad ktorymi som uvazovala)
Odpovědět
Článek se načítá
@kata13 a tuším tam už niekto bol
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas aspon, ze to bolo predtym ako sa nieco taketo stalo
Odpovědět
@kata13 No ja na to asi do mesiaca nezabudnem ;-( Uz ho aspon chytili? A vie sa kto/preco to urobil? Fuj az mi je z toho zle... :'(
Odpovědět
@kvik1 čo som teraz pozerala, tak píšu len že vypočúvajú
Odpovědět
Profilova fotka
@kvik1 vsetko bude ok, nestresuj sa kvoli tomu zbytocne. mysli na svoju svadbu a pripravy, uzivaj si to ;-) uz sa ti to blizi my este necele 4mesiace, uz vidim ako ten cas leti, mesiac po mesiaci ani neviem ako. sa ani nenazdam a som na mauriciu 8-)
Odpovědět
@kata13 ty kedy odlietaš?
Odpovědět
OK posnazim sa na to nemysliet a iba sa tesit :) Veru, vsetky sa ani nenazdame a sme tam. Boze ved ja to mam ozaj za mesiac, to uz aby som opalovacie kremy isla nakupit :)
Odpovědět
Profilova fotka
vladi my odlietame 7.5. kvik ja uz mam jeden opalovaci, minule mi spadol v tescu do ruky, som ho rovno zobrava, ved sa zide, :-D len musim este nejaky vyssi faktor najst. teraz asi nemaju ani taky vyber ako v lete co? a tie preklady a take uz mas vsetko? cez ktoru agenturu vlastne ides?
Odpovědět
@vladenas nám sa tiež páči ta divoká pláž, ale hlavne to super all inclusive :-) ale vždy nejako na tým váhame či to nie je priliž drahé... :-S
Odpovědět
@kata13 tak to máte akurát deň po našej svadbe. tiež idete z viedne?
Odpovědět
@viwy to aj my sme mali nejakú sumu, no keď sme zbadali na ponukách koľko to stojí tak sme navýšili rozpočet, ak sa to tak dá nazvať. a keďže to chceme mať také ako sme si vysnívali tak to musíme aj zaplatiť. tiež sme váhali, mali sme viac ponúk, porovnali sme, zvážili sme si čo chceme a rozhodli sme sa. a odvtedy to viac neriešime. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas my ideme z prahy. ozaj a ake mas nakoniec saty, lebo si mala dvoje, ci to si ta mylim s niekym?
Odpovědět
@kata13 nie nemýliš. zatiaľ som rozhodnutá pre tie druhé čo mám na konci albumu. viac sa páčia aj mojej mamine aj kamarátke :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas velmi pekne, tiez si ich kupovala cez ebay?
Odpovědět
@kata13 Ďakujem. Hej, od tej istej predajkyne som ich vydražila tuším za 54€
Odpovědět
@kata13 a ty už nejaké šaty máš vyhladnuté? či si si už aj objednala?
Odpovědět
Profilova fotka
@vladenas jedny mam doma, ale tie sa mi az tak nepacia. takze zatial nic, chcem ist cez vikend trosku popozerat po obchodoch, snad nieco najdem. neviem sa totiz rozhodnut aky styl chcem, preto aj chcem trosku pobehat a poskusat si saty, co mi aj celkom pristane
Odpovědět
@kata13 toto je môj prípad, tie prvé sú krásne, ale keď som ešte uvidela tie druhé a mala šancu ich mať za také peniaze tak som ich vydražila. a keď som sa do nich obliekla tak mi pasujú lepšie. nedáš foto tých čo máš do albumu?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?