Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
No musíme. Snad bude mít ty šaty, co nabízí ta firma i v USA.
Odpovědět
lenule, tak jak to s tebou vypadá? Děsně se to blíží. Byla bych už nervozní.... :-N
Odpovědět
Ćao holky, já tak nějak nestíhám :-) Dokupujeme poslední věci, ať pak máme klídek... Už máme doma třetí košili pro ženicha, tak jsem zvědavá, která nakonec vyhraje :-D Teď tu 3dny nebudu. Mám 26.8. narozeniny a přítel mi připravil překvápko-zítra na 3dny někam odjíždíme. Ale vůbec netuším kam ani co mě čeká :-| Závidím Vám ten čas na plánování. My tím že jsme to měli tak narychlo, tak jsem se musela pro šaty rozhodnout během dvou dní, aby mi je stihli ušít :-( Tak se mějte fajn a až dorazím, tak se ozvu :-)
Odpovědět
Lenule: Tak to pak musí povídat kam tě unesl. Když tu teda nebudeš, tak ti přeji vše nejlepší k narozeninám. Ať ti vše vyjde, jak si přeješ a hlavně hodně štěstí v manželství. Už třetí košili? Já budu to samé :-D S těma šatama jsi to měla náhodou dobrý. jak na to máme s lucil čas, tak akorát toho budeme mít plnou hlavu. takhle vybereš a máš... ;-) Měj se hezky.
Odpovědět
leni, tak všetko najlepšie k narodeninám. s tými šatami, ja mám síce ešte čas, ale ak mi tie vydražené z ebay sadnú, tak už si s tým robiť starosti nebudem. a to už mám aj šlapky a priateľ má aj košelu a nohavice. v podstate už nebudeme mať moc čo pripravovať. :-D
Odpovědět
leni tak vše nej k narozeninám a hlavně at se vám vydaří vše na Mauriciu ;-) no t odlouhé chystání má možná výhodu ale jak píše Baru. Já už ted čučím po šatech a nejradši bych nějaké koupila ale co když pak někde narazím na hezčí a tak. Já vůbec nevím ejstli něco na krk a nejradši bych se na pláži vdávala v takovém jendoduché stylu, jen šaty a možná něco do vlasů a šlus. Pro přítele by se mi líbila taková přírodní bílá košile. Jdu žehlit,dnes se jedem vichni fotit do ateliéru.
Odpovědět
ahoj holky, s přítelem máme taky domluvenou svatbu na Mauriciu v hotelu Les Pavillons v termínu 7.-14.5.2011, budete tam někdo tou dobou?? šaty ani prstýnky zatím vybrané nemáme :-|
Odpovědět
vladenas: dorazily ti ty šaty? jsem napnutá, tak povídej :-D lucil: Koukala jsem na netu na fotky a taky se mi víc líbí ten jednodušší styl. Nechci žádné honosné bižu na krk a chci jednoduché šaty. Do vlasů si dám asi kytičku, co si pořídím tady. Pro přítele budeme kupovat asi až příští rok v létě. Holky, taky vám přijde, že za chvíli nebudeme mít co zařizovat? Jak píše vladenas. Máme na vše skoro rok (já určitě :-D ), takže to zvládneme v suchym tričku :-D evaamy: do les pavillons nejede ani jedna z nás :-( Jinak tou dobou budou holky na Maur. :-) ;-) Jinak prstýnky tak nějak vybrané máme, ale šaty se řeší :-D
Odpovědět
Evčo ten váš hotel je nádhernej, my jedeme 30.4. do Le victorie. Představte si že moje kamarádka mi povídá že na mauriciu už byla a že se podívá v jakém hotelu a ta náhoda...byli s mužem ve Victorii :-D Kamarádka co se vdává příští týden říkala, že vše zařídila hned a pak bl klid a najednou měsíc před svatbou zjistila co ještě nemá. Zkoušku šatů mám za sebou, seděly krásně ale zkrátka jsem myslela že ten materiál bude jemnější a vzdušnější. Asi si jich ještě pár vyzkouším a risknu to ušití. I mi slušely šaty které nevypadaly nic moc-měly bordo stuhu a jkoby kytku pod prsy a bylo to hezké. jen jsem nefotila :-o
Odpovědět
nevím proč, ale u pasu mi to píše, že svatba byla 30.11.1999 ]-( snažila jsem se to změnit, ale nejde to.. jinak šaty s největší pravděpodobností nebudou svatební, ale nějaké letní společenské bílé, k tomu nějaké sandálky na podpatku..ženich bílá košile, bílé kalhoty a uzavřená obuv.
Odpovědět
barrcaa ešte zatiaľ nedorazili, už aj ja čakám kedy sa ozve kurier. evaamy, aj my sme chceli ísť do Les pavillons, ale višlo to viac ako sme chceli do toho investovať, tak sme zvolili shandrani. od les pavillons nie je o moc horší a je lacnejší. my ideme od 1.5 - 11.5.2011 lucil, to je škoda že si to nefotila.
Odpovědět
lucil: Jééé, to je náhoda. Tak to ti určitě o hotelu vyprávěla. Líbil se jí? Kamarádka se vdává tady, viď? My přece jen se o tolik věcí starat nemusíme, což je výhoda. S těma šatama jsi mě překvapila. Taky bych čekala, že materiál tomu bude odpovídat. A jsou těžký na sobě? Někdy jsou, když je blbej materiál. Fakt škoda, že jsi nefotila =-) evaamy: až úplně nahoře vedle jména přihlášení máš "nastavení" ;-) :-D Jinak jak píše vladenas. je hodně drahý a služby má stejný jako Shandrani. vladenas: ježiši, to je doba ]-( :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Baru ony nejsou těžké, paní mi dala potěžkat ostatní šaty a to je rozdíl jako hrom. Evčo já si nakonec taky možná koupím obyč šaty od evre pretty-takové bílé,mám je jako poslední v albu. Příště holky asi vezmu mamku a budeme fotit, půjčit si šaty nechci, jen musím vyzkoušet co mi sedí.
Odpovědět
lucil, tie sú pekné. ja som už kedysi mala vyhliadnuté podobné v bonprixe ale už nemali moju veľkosť
Odpovědět
No a včera jsem měla na sobě ty moje vysněné č. 1 v albu a vypadají hezky. mají vycpaná prsa a hezky mě stáhnou:) Ty poslední jsou letní ale obávám se že zas věechny nedostatky na postavě nezakryjí :-|
Odpovědět
lucil a prečo sú také ťažké?
Odpovědět
lucil: no myslím, že ty poslední, co se líbí i mě tolik zakryjou. Bude vidět ten můj nezpevněnej zadek :-D Začnu zkoušet od prosince. Ty první vypadají, že budou sedět skvěle.
Odpovědět
Po víkendu si napíšu o ten katalog a líbí se mi, že se s vámi sejdou v Ostravě nebo v Praze a šaty s váma proberou. Pak je ušijí. To je málokde.
Odpovědět
vladi ty princeznovské jsou těžké kvůli materiálu a spoustě vrstev. ty mé vybrané nejsou tak těžké ale i tak mě materiál překvapil. myslela jsem že to budou úplně vzdušné a lehké šatky.
Odpovědět
lucil: a u Blue Marlin tě žádný neuchvátily?
Odpovědět
No můžu se podívat ale nechce se mi do Prahy :-D
Odpovědět
:-D :-D
Odpovědět
Našla jsem paní na MMB co žu taky šije svatební šaty za 4900 a zatím si ji chválí. Tak bych jí pak napsala,jestli ušije šaty i podle fotky.
Odpovědět
pošleš mi odkaz? já se na šaty vrhnu až od prosince. Sbírám jen nápady atd...znáš to. Sehnat šaty je snad nejtěžší úkol. =-)
Odpovědět
Už jsem ti to Baru poslala v IP. Ty plážové šatky jso usice hezké, ale fakt na ně musí být postava. já si musím vybrat takové, které mi udělají prsa a zneviditelní břicho :-D :-D
Odpovědět
lucil: chci taky co mi zvednou prsa. Už kvůli fotkám :-D Díky, jdu mrknout
Odpovědět
baby hoďte to aj mne do IP. díky
Odpovědět
Už to tam máš Vladi. Nejlevnější je to na tom ebay ale komunikace v AJ a platba jakousi bránou :-o
Odpovědět
lucil, k tej AJ, neobávaš sa sobáša a vybavenia tých formalít na mauriciu, keď ako som správne pochopila si neni asi až tak zdatná v nej? lebo to je asi jediné čoho sa obávam 8-)
Odpovědět
Já tu AJ vůbec neřeším. Co ti budou při obřadu říkat bys měla dostat na papíře i přeložené a ten slib můžeš říct i česky / slovensky. Teda o to musíš požádat. Pan Walter vše vysvětlí. Asi bych chtěla ten slib říkat v ČJ. V AJ bych to komolila, jelikož jí neumím dokonale.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?