Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
fuu, no tak ty musíš byť úplne štíhlučka. to ja mám širší chrbát a väčšie prsia :-( tak ja mám tak 42, ale tieto boli 44, ale ak bude hrubší material cez prsia, tak možno mi to aj sadne. ak nie, tak skúsim ísť do salónu niekde aby mi to upravili. ale stačí ak sa pri týchto šatoch budeš držať cm cez prsia.
Odpovědět
Teda já nevím proč ale nějak se mi tu nezobrazují příspěvky
Odpovědět
Aha už jo
Odpovědět
Marti řekla bych že je to možná tak 2 týdny-měli jsme rozpočet s nabídkou na Mauricii, Cannier a Victorii. odlet 30.4. a svatbu 4.5. a ted máme nově svatbu už toho 3. května. A příteli se pořád zdá že to zařizujem brzo. :-)
Odpovědět
Vladi to já zas nemám žádná prsa. Když bych to měla brát podle nich mám vel.36, když podle boků tak mám vel. 38 a když podle pasu tak vel 40 ]-(
Odpovědět
No ale to břicho bude do května pryč ;-)
Odpovědět
lucil: u těchto šatů je to právě výhoda, že si vyber takový, aby ti byly havně přes prsa. Dole už jsou volné, tak je to jedno. Bojím se, aby mi neodstávaly...práááávě.
Odpovědět
Taky mám samozřejmě hubnutí v plánu, ale já mám opačný problém a to megaprsa :-) k 60kg váhy :-D . A šaty si asi vezmu taky od Blue Marlin, už jsem je i viděla naživo a moc se mi líbily
Odpovědět
tak to by som aj ja rada trochu zhodila. ale tie prsia mi robia neplechu pri šatoch, lebo keď som pred istým časom obliekla aj 38, tak cez prsia som ich nezapla, takže som musela mať 40
Odpovědět
moc se mi líbí tyto: http://svatebni-saty.bluemarlin.cz/sa...
Odpovědět
vladenas: Tak to máme podobný problém :-)
Odpovědět
aj tie sú velmi pekné marti
Odpovědět
Článek se načítá
holky, ke kyticím: franžipánie (na BM je popisují jako tropické kvítky) jsou sice moc hezké, ale po utržení rychle zvadnou. měla jsem orchideje a strelicie, vydržely celý týden a zvadlé nebyly, ani když jsme odjížděli. manželovu kytičku do klopy a jednu strelicii jsme si vzali na vylisování, už leží doma pod knízkama :-) taky v canonnieru nabízejí třeba anturie, vypadají taky moc hezky a jsou to místní kytky.
Odpovědět
Právě proto mám vybrané tyto šaty, protože ty se na velká prsa moc hodí :-)
Odpovědět
hlavní je, aby seděly přes prsa. Snad budou pevnější. Uvidíme... ;-) lucil: ty tam budeš mít teda kolegyňek :-D :-D Si můžete pomoct navzájem :-D Přítel mi taky říká, že vše zařizuju brzo...My teprve v prosinci jedeme do BM. My měli mít původně svatbu 4.5 a pak jsme to odložili. Jéé, všichni bysme letěli asi spolu :-D To by byl fakt gól :-D
Odpovědět
SIlvi díky za rady ohledně kytek 8-) Holky já zas prsa nemám a v každém oblečení mi chybí. Navíc ted po porodu mám břicho jako hrom-ale snad půjde dolů.
Odpovědět
To by bylo! Aspoň by jsme se zabavili při čekání v Dubaji :-)
Odpovědět
martina: půjčí ti je na celou dobu pobytu za ty prachy, jo? Jsou pěkný. Mrknu taky, jaký mají. silvie: já kytku pořeším až tam. lenule psala, že dají větší výběr na místě, takže uvidím podle šatů. To je poslední, co budu nějak řešit. Pak stačí jen ukázat a hned jí udělají.
Odpovědět
I mě se vše zdálo brzy, jenže když mi pan Walter řekl že mu v květnu zbývají poslední 3 volné dny na obřad kdy má volno i fotograf Elie, tak jsem hnula kostrou :-) a teď už jen šetřit penízky a hubnout a hlavně se moc těšit
Odpovědět
no my letíme z viedne, lebo do prahy to mame ďalej, ale bolo by to v rovnakom termíne. barrcaa a prečo ste to posunuli? my by sme už neskôr nemohli, lebo nerada by som sa vydávala tehotná a po svadbe už chceme začať skúšať, či sa niečo pošťastí. :-)
Odpovědět
Barco to není půjčovné za tu cenu jsou tvoje! A na míru! To je právě to! Já už jsem pro ně pevně rozhodnutá, navíc přesně takové jsem si představovala
Odpovědět
Baru toš to ještě změň :-D J áse beztak někde při přestuopu v Dubaji ztratím |-|
Odpovědět
lucil: já taky nemám žádný velký prsa. Podprsenky mám tak 75A -B, takže normál. Potřebuju taky šaty, co je spíš zvednou :-D Holky, neblázněte s nějakým hubnutím. Akorát se stresujete :-D
Odpovědět
no to ja mám tak 75E a moc som z toho nadšená neni
Odpovědět
Ale mám kupu času tak si dělám naděje jak budu štíhlounká :-D
Odpovědět
BAru ale aspon k těm prsům máš i štíhlou postavu.já ji mívala taky ale ted po dětech :-.
Odpovědět
no tú nádej si robím aj ja, ale zase som realista, takže zázraky to nebudú ;-)
Odpovědět
Holky musim jit makat jsem v praci ale jsem moc vděčná že jsem tuhle diskuzi našlaje skvělé to s někým sdílet, a třeba mi to čekání i lépe uteče
Odpovědět
vladenas: Je to přece jen dost...chceme drahé prstýnky, takže nás to vyjde na 210.000,- a do toho ještě chceme doma dělat krb, tak aby se šetřilo v klídku. Nic nás netlačí, takže nám to neva. Ptala jsem se pana W jaký měsíc je další ideální na svatby a doporučil září, tak jsme kývli. určitě se vám to podaří, neboj. martina: no nekecej. Já myselala, že to je půjčovné :-o lucil: no to bych musela slevit z prstýnků a hotelu :-D A ten Shandrani je na druhé straně ostrova než budete vy holky :-(
Odpovědět
No mně z poporodních 18kg ještě zbývají 3 kg ale asi 12cm v pase. Má mv plánu chodit do posilky-snad to půjde s malým. a podprdu mám tak 75A.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?