Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Mně právě taky přijde že nejlepší by bylo nakoupit věci ted, protože pochybuju že v březnu budou mít letní věci a nechci nechávat nic na poslendí chvíli.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky a máte už některá připravenou i hudbu?
Odpovědět
My jsme koupili bílé plátěné kalhoty jakoby společenského střihu v espritu, ale hezké měli i světle šedé v pietro filipi, tam jsme kouili ve stejném stylu k těm kalhotům světle modrou košili. Sice jsem chtěla bílou, ale když jsme to zkoušeli dohromady tak jsem si nemohla pomoct, ale připadal mi jako doktor :-D
Odpovědět
Hudbu máme jen předběžně ale jako hlavní písničku by jsme chtělí Falling in love od Elvise, oba ho máme moc rádi
Odpovědět
No hudbu ještě né, na to pak bude dost času o dlouhých zimních večerech:) Já si zas zkoušela šaty s bordo doplnky a napadlo mě že přítel by mohl mít bílé kalhoty a bordo košili, ale necháme to podle mých šatů.
Odpovědět
Čaute, tak už aj my čakáme na zmluvu:) svadba bude 4.5. v le Victorii takže sa tam uvidíme:)) Lucil07: tiež si myslím lebo letné biele topánky v marci určite nezoženiem:(
Odpovědět
oprava: celý název písně je I Can't help falling in love with you
Odpovědět
Profilova fotka
Nebo ještě černé kalhoty a jen bílou košili, to by taky šlo. Nechci, aby měl celý oblek :-) Ale v tom espritu mají hezké kalhoty, tak to doma obhlídnu. Holky a co ten závoj? Já bych chtěla, aby byl dlouhý po zadek a na hlavě ještě korunku. Nebude to moc? :-o
Odpovědět
Pokud budeš mít princeznovské šaty tak určitě ne :-) a máš pravdu s tím oblekem, mě se tam chlapi v obleku moc nehodí, když je to na pláži a byla tu uživatelka zebra (má fotky i na blue marlin) a ta byla jako princezna a ten její ve lněném a vypadalo to moc hezky
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych to chtěla k těm šatům, co mám v albu. Jen nechci, aby to bylo moc přeplácané... No, uvidíme, co seženeme a co se bude drahému líbit :-D
Odpovědět
Titzko já jsem tak ráda že někdo bude ve stejném hotelu jako my i ve stejný termín. Vidíte ten termín 4.5. jsme měli my a nedávno ho změnili na 3.5. To taky pustil někdo kdo šel do jiného hotelu nakonec. Přítel si klepe na čelo že chci nakupovat brzo ale fakt na jaře moc příležitostí nebude.
Odpovědět
Holky musíme na procházku s prckem, tak se tu mějte.
Odpovědět
Článek se načítá
barrcaa tak už mám šaty doma a na počudovanie mi sadli :-) no a za tie peniaze :-D keď ma bude mať kto odfotiť, tak dám aj fotku. rawenna, závoj si už nebudem asi dávať, len nejakú čelenku s kamienkami a s tými letnými vecami to vidím tak isto, že v marci alebo apríli by sme asi moc toho nezohnali
Odpovědět
Profilova fotka
Já uvidím, až objednám šaty. Taky podle doporučení... ale chtěla bych :-)
Odpovědět
rawenna: pan W se určo ozve. Já měla co ty, ale pak jsem se mu připoměla druhým mailem a hned volal. martina: už sis u p.Walterové zkoušela šaty jo? a jaký? Jak sedí a co materiál?
Odpovědět
vladenas: no konečně :-D takže jsi spokojená? jsou fakt dobrý? a co přes prsa? a jde v tom vidět i zadek? :-N Holky, taky jsem přemýšlela nad závojem. Pak jsem si ale říkala, že to má být netradiční svatba, tak asi závoj padne. Prostě celá svatba bude vo volnějším stylu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, no já doufám... V září si budu nechávat šít šaty, tak jsem zvědavá, jak to dopadne :-)
Odpovědět
rawenna: to už? Koukala jsem, že máš svatbu v červnu. a jaký si necháváš šít?
Odpovědět
vladi tak to gratuluju,já čekám do soboty na konec aukce a začnu bojovat 8-) Taky chci do vlasů jen čelenku nebo kytičku. SMažíme bedle, sand nás na noc nebudou tlačit 8-)
Odpovědět
lucil já dělala pomazánku z cukety s topinkama. Je to hrozně dobrý. Taky chci něco takovýho do vlasů. Bude se to hodit. Jinak se s tebou taky neperu o šaty :-D Já pořád nevím jaký, takže buď v klidu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
JJ, už :-) Nechám si šít ty, co mám v albu jako první. Já myslela, že budu se šatama jako poslední :-D Některý holky už psaly, že šaty už mají...
Odpovědět
rawenna: poslední budu asi já. Tím, že to mám až v září, tak mám rok čas. :-D
Odpovědět
No t omáš Baru. 8-) Na tom aukru se může přihazovat 5kč a nějaký inteligent přihazuje po stovkách ]-(
Odpovědět
lucil: co to je za máčo? To jsou šaty ze zlata, že je o ně takový boj? :-D To jdu potom bojivat taky :-D :-D
Odpovědět
No boj je o ně proto protože stojí min 5tis, BM je má za 10tis a paní je dala za vyvolávací cenu 1Kč, ale už jsme na ceně 300Kč.jenže taktika je počkat do konce a pak rozjet boj,ale takhle to holky moc našponujou tu cenu.
Odpovědět
a kdy to končí?
Odpovědět
V sobotu večer, alee to už bude cena jako hrom. Nevím který inteligent přihazuje po stovce :-o
Odpovědět
lucil: hmm, tak to si počkám na jakou cenu se dostanou. To jsou ty šaty, co ti sedí?
Odpovědět
rawenna: ty jsou krásný, tak snad se povedou ušít dokonale ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
barrcaa: Já doufám :-) A hodí se i na pláž, se kterou se v prvopočátku nepočítalo :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?