Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

15. úno 201910332

Holky, tak můžeme pokračovat...

• Jé ahoj Baru-mauricijská nevěsto 2011 😎
    Už vyhlížím LéNu.

• Jéé, ahoooj 😃 Ta se určo hned přidá. Fak mě nebavily ty kecy od druhých... 😠

• Ahojda, tak jsem tu 🙂 Snad se k nám někdo brzy přidá a nebudou nás šikanovat 😃 Myslím, že Iruzsa se přidá hned jak na to přijde 🙂

• Sponzor fóra
  • Holky, jdu chrnět...napíšu ráno z práce. Tak papa

• pokud to udržíme v prvních pozicích, tak si toho všimne hned... Ta taky plánuje na ostrově svatbu?

• Ta odlétá 4.9. a svatbu má den po nás v Le Canonnier. Barrcaa psala jsi ji v předchozí diskuzi 😃
    Dobrou

• Tak a už jdu vážně spát 😃 Tak doboru noc a zítra napíšu.

• lenule: já co nemusím, tak si nepamatuju 😃 😃 Ale už si vzpomínám 😃 Jéé, taková mladá a už takhle zapomínám. Jako svatební dar bych mohla dostat Lecithin 😃

• DObrou holky a rozjedem to tu🙂

• Stává se 😃 Napiš adresu-za rok Ti ho pošlu 😃

• martinasmid: Tou dobou tam budou holky. Určitě tam bude lucil.

lucil: nebudeš v květnu na Mauriciu sama. martinasmid tam má svatbu 5.5. v Le canonnier 😃 😃

• No a Canonnieru jsme taky přemýšleli.Nakonc pojedeme do Victorie, svatba měla být původně 4.5. a nakonec bude 3.5. a budeme mít delší svatební cestu.

• lucil, vy budete vedle sebe 😃 se jděte podpořit na svatbu 😃

• Ahojky holky dobrý nápad s tím novým tématem 😎 Táák tento týden bude náročný.Musím dát dokupy nějakou hudbu na ten obřad ( netuším jakou), pak musím sehnat nějakého kadeřníka, protože ta moje jak naschvál musela na rizikové a pak sehnat botičky a košili. 🙂
    Leni teďka to letí co...před dvěma měsící jsem si říkala jee času doost a teďka se nestačím divit, že už skoro budeme sedět v letadle 😃

• Jen myslím že Mrtina zrovna přiletí když my už budeme mít svatbu 😎 Uvidíme jestli ěkdo nebude přímo ve Victorii. 5.5. už nebylo volno-ted jsme uvolnili toho 4.5. 😎

• Sponzor fóra
  • Tak mám domluvenou zkoušku šatů v půjčovně, jsou to ty v albu a pokud budou mít příznivé ceny za prodej, radši bych je koupila. jen jestli mi budou slušet jako těm modelkám 😮

• A jaké? Ty první? Týý jo, tak to jsem zvědavá. Koukám, že a nic nečekáš a už nakupuješ 😃

• Iri to je mazec jak to letí, já už bych taky jela 😎 ALe byla bych už nervozní jako hrom.
    Baru no vím že je brzo ale jedem zrovna do toho Prostějova k fotografce do ateliéru a rovnou se tam stavíme. Sice to bude s dětma po cca 2 hodinovém focení zajímavé, ale musím ty šaty vyzkoušet abych měla klid na dušičce. Ano jsou to ty první v albu.

• lucil: pokud tam máte cestu, tak to je pochopitelný. No tak to si počkám, co napíšeš. Nejllepší by bylo, kdyby je prodávali, viď? Jsou krásný. Kolik chceš dát max do šatů?

• BAru chtěla bych dát do šatů max 5tis-na pláž jdou i pěkné letní, tak nějakou drahou róbu nepotřebuju 😉

• no tak už som tu cez odkaz 😉

• lucil my ideme do shandrani a svadbu máme 6.5.

• vladenas: no vidíš, šikulka....

lucil: nejdřív jsem si říkala, že 10tis je málo, ale díky této diskuzi půjdu taky do 5tis. Max do toho půjčení za 8000,-, ale uvidím, co mi povíš na ty jak si budeš zkoušet.

• Ahoj holky,
    dnes mi dorazil závoj co mám v albu a je o 10cm kratší 😠 Tak přemýšlím zda rychle vyměnit nebo nechat. Přeci jen už 2.9. letíme. Odpo udělám foto a večer dám do alba z příprav-tak prosím pak koukněte a napište zda je ok nebo by jste ho vyměnili za nějaký "bohatší"
    Iruz škoda že nebudete také ve Victorii, mohly bychom se vzájemně třeba natočit 😃 Takhle vrazíme kameru do ruky nějakému personálu-no sand to natočí ok. jen aby rodiče něco viděli 😃
    Holky, my Vám budeme za rok závidět!!!

• lenule26, tie lupienky čo máš v albume si berieš so sebou aby ich na teba hádzali?

• Vl. ano ano beru 🙂 Líbí nebo nelíbí? Uvítám všechny možné rady a postřehy 😉

• lenule: jasný, řeknu ti, jak tam bude. No, výměna by se mohla stihnout, ale taky nemusela 😐

Jéé, já ti závidím, že za týden jedeš....Budeš se koupat v té nádherné vodě, jezdit po výletech...

• lenule, áno, lúbia sa mi. ja by som možno nemiešala všetky dohromady. asi max. 2 farby

barrcaa, dnes šaty odchádzajú z nemecka, tak už som nedočkavá aké budú

• Joooo už se nemohu dočkat té procházky se lvi nebo lvy? 😃 Vladi, lístky ještě nedorazili, ale každým dnem bych je měla mít-tak uvidím jaké barvy budou naživo 🙂 Ty máš šaty z Německa? Jeee tak to nám sem pak dej reálné foto.

• Holky, jak aktualizujete diskuzi, aby se Vám objevily příspěvky hned jak tam někdo něco napíše? Nebaví mě z ní stále vylézat a znovu lézt 😃

Přidej příspěvek

Nenašli jste co jste hledali?

Hledat pouze v názvech témat