Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Ahoj holky, tak už je mi líp, tak mám náladu :-D Koukám, že se řeší šaty. Noo, ty já už neřeším. Chci jet do té Lutyně, tak doufám,že tam pochodím. Budu to stejně řešit až příští rok. Tak do 3 týdnů chci jet za Waltrem, takže jsem zvědavá. Doufám, že nebudeme na smlouvu čekat staletí :-D lucil:...IP
Odpovědět
To barrcaa: Pro nás nezasvěcené nováčky, kam že to jedeš? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám sice svatební šaty jasné, ale sháním nějaké šaty na večeře, které se dají nosit i normálně :-)
Odpovědět
No taky si musím něco pořídit. Doma žádné hezké letní nemám. :-D Celé ltéto nosím trička, žabky a riflové 3/4.
Odpovědět
rea: Jako do jakého hotelu? Jedeme do Shandrani. Já vůbec oblečení neřeším. Vezmu si co mám. Sukně a šaty mám hodně, takže tak. Určitě si nebudu kupovat nějaký elegantní na celý pobyt, jelikož bych je těžko pak unosila :-D Vezmu si sukně a elegantní trička. To stačí ;-) Jo a jinak holky...mám pro vás novinku: Vy co letíte na Mauricius v roce 2011, tak se lítá už jen s Emirates přes Dubaj. Teď mi to napsal pan Walter. Jedeme za ním 29.10, tak se těším.
Odpovědět
MY to máme Baru přes Dubaj ;-) Já oblečení žádné elegantní nevedu, nebo se do něj po dětech už nevejdu 8-)
Odpovědět
lucil: já vím, že vy ano. psala jsem to i pro ostatní, víš? Je to lepší. Hlavně už časově, že nesedíš v letadle 10hodin v kuse.
Odpovědět
Jojo Baru rozloží se ten let pěkně. Mně přišel slibovaný doplatek mateřské takže si asi koupím nějaké ty šatičky od ever pretty ale možná krátké 8-)
Odpovědět
lucil: no to je super. Já zkusím zajet do té Lutyně, ale až příští rok. Teď to ještě nechám být. Budu zase trošku víc naladěná po schůzce s Waltrem :-D
Odpovědět
Baru přece jen je svatba v září a máš ještě čas. Já jsem ráda že mám šaty doma, ted vyřídíme prstýnky a zbytek až na jaře. Možná kdyby mi padly do oka nějaké boty-chci stříbrné páskové a na podpatku.
Odpovědět
Baru, myslela jsem tu Lutyni...:-) Co je to?
Odpovědět
tak holky, nemusíte mít strach, že smlouvu nedostanete. Já už jí mám, ale je to tím, že odletáme za 7 týdnu a musíme už zaplatit letenky a hotel. Takže se nebojte a vydržte!
Odpovědět
Článek se načítá
jinak taky letíme přes Dubaj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, slyšela jsem tady, že Emirates jsou celkem luxusní... pohodlné sedačky, super jídlo, milé letušky :-) Alespoň nám tu dlouhou cestu zpříjemní
Odpovědět
Teda holky, tak let s Emirates Vám fakt závidím...je to výborná letecká společnost... Jsem to říkala manželovi, tak si hned říkal, že zrovna mi to chytli přes Paříž :-(
Odpovědět
rea: je to salon v Dolní Lutyni. Mají super šaty a je tam paní nebo slečna (teď nevím), co ti vyjde se vším vstříc a udělá pro tebe maximum. Já pořád nevím, jestli si šaty koupím nebo půjčím, ale pokud půjčím, tak mi je půjčí za stejné peníze na 20dní jako na 3 dny. Je to sice pro mě daleko, ale i tak tam zajedu. Já nikdy s Emirates neletěla, tak jsem docela zvědavá. Spíš mě nejvíc potěšilo, že ten let je dobře časově rozložený a člověk nesedí 10hod v letadle :-D
Odpovědět
Baru, tak to jó. :-) Jsem si říkala, co je to za svatební sleng, že tomu vůbec nerozumím. :-) Do Lutyně to mám bohužel hoooodně z ruky, ale dobrý nápad s tou půjčovnou. Zkusím se podívat po nějakých v okolí. ;-)
Odpovědět
Skoro nikde ti nepůjčí na 20 dní za stejné peníze jako na 3 dny. Je to docela blbý. A platit jim za to? To se mi fakt nechce. Už máš svatební oznámení? Koukala jsem, že budeme ve stejný čas na Maur. My odlétáme 25.9
Odpovědět
To barrcaa: Fááákt? No páni, tak to se tam třeba uvidíme, my odlétáme 17.9 a zpět 28.9.. Budem v Le Mauricii. Svatební oznámení neděláme. Chci nechat z nějaké hezké fotky z toho Mauricia udělat takového to oznámení alá vzali se. :-) No ale před svatbou budeme mít předsvatební zahradní párty a to právě pozvánky vyrábím. Co vy? Co už máš hotové....kdyžtak mi napiš do schránky, ať tu zbytečně neblokujem diskuzi jen pro sebe. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
vcera volal moj nastavajuci s p. Walterom a vraj tento tyzden riesi aprilove zmluvy, buduci tyzden by mal robit majove. takze coskoro by sme ich mali vsetky dostat, co este nedostali
Odpovědět
No to bude paráda:)
Odpovědět
Hlásím hlásím, že už mám smlouvu :-)
Odpovědět
No teda ty se máš, tys mě předběhla:) my odlítáme 30.4. a pořád nic. přišla ti poštou nebo mailem??
Odpovědět
no tak to už môžeme každú chvíľku očakávať aj my :-)
Odpovědět
Přišla mi mailem, ale předtím mi pan W. zavolal že ji posílá. A taky odlétáme 30.4. určitě se už brzy dočkáte
Odpovědět
lucil07: ahoj, poslala jsem ti mailika do IP
Odpovědět
holky, prosím o tip, kde oblíknout ženicha...bílá plážová košile a bílé (například lněné kalhoty)...v krámech se to teď fakt nesežene. Všude už mají zimní zboží a moc času na to nemám, tak snad přes net. Díky
Odpovědět
Profilova fotka
denisonek: skus pozriet www.bonprixshop.eu, sice som odtial este neobjednavala tak nemam skusenosti ci su spolahliví, ale mozno tam nieco najdes
Odpovědět
kata13: ahoj, tak přesně tohle jsem tam včera objevila a něco by se tam dalo najít. Díky moc
Odpovědět
ja som už z bonprixu objednávala a mám s nimi dobré skúsenosti. aj keď som niečo vrátila, tak peniaze mi do týždňa nabehli na účet. treba ale objednávať o číslo menšiu veľkosť.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?