Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Holky, v Le Victorii je obchod, kde mají spousty lněného oblečení pro pány. Ale nevím jak v jiných hotelech :-|
Odpovědět
ahoj holky, doufám, že nevadí, že vám do toho vstoupím. z bonprixu jsem objednala manželovi kalhoty na svatbu, poctivě změřila a přišlo něco o dvě čísla většího a tvaru mrkváčů. denisonek, koukám, že jsi z Prahy, zkus projít Centrum Chodov, tam jsme nakonec uspěli, koupili tam bílé pláťáky v malém butiku (jmenoval se PM Legend nebo tak nějak) a košili v Azzaro. Sháněli jsme v lednu, v únoru byla svatba, takže to byla ještě "hlubší" zima ;-)
Odpovědět
Holky dneska se nám vdává další nevěsta na MAuriciu 8-) Jul díky, tak to radši nebudeme riskovat.
Odpovědět
Profilova fotka
julyanne dik za info, som si planovala odtial kupovat nejake veci aj pre seba, ale radsej to nebudem riskovat, kedze mne je vzdy vsetko velke :-| asi predsa len bude istejsie ked obeham nejake obchody dnes ma svadbu dianka :-)
Odpovědět
katka, ja som odtiaľ už veľakrát kupovala - šaty, tričká a keď som si dala o číslo menšie tak mi to sadlo.
Odpovědět
Ahoj holky, já mám stejnou zkušenost jako vladenas. Pokud jsem si objednala věcičky o velikost menší, nebyl problém. ;-)
Odpovědět
je pravda, že z bonprixu jsem objednala i pár věcí na sebe a s těmi jsem byla spokojena, ale nebyly to kalhoty.
Odpovědět
Ahojte, ano vcera sme mali svadbicku :-) chceli sme mat svadbicku na plazi ale kvoli pocasiu nam to prelozili do gazebo :-( nakoniec pocasie predsa len vyslo. Moje pocity zo vsetkeho - pozitivne ale zial aj negativne :-( na to ze sme zvolili hotel Beau Rivage ktory je hodnoteny ako 5 de luxe prislo celkom sklamanie, clovek by ocakaval nejaku organizaciu, ale skutocnost je teda ina, pocas obradu sme zazili vela vtipnych situacii ktorym sme sa mohli vyhnut keby nas niekto viac informoval :-| veceru sme mali na plazi a bola fakt prekrasna, na to nemozem povedat krive slovo, tu sme si s manzelom uzili naplno, len stale bojujeme zo servisom v hoteli (restauracii) :-( ;-( ;-( je to na dlhe pisanie, tak snad ked bude viac casu...inak je tu teplucko straaaasne moc a kto sa chysta ist sem v tomto obdobi odporucam velmi vysoky ochranny faktor :-)
Odpovědět
Dianka v prvom rade gratulujem :-) No a s tym servisom,tak mne sa napr: stalo,ze moja koordinatorka ma zabudla objednat u kadernicky.Som tam prisla a cumeli na mna ,ze co tu chcem :-D ale nakoniec to dopadlo ok.
Odpovědět
Profilova fotka
Dianka aj ja sa pripajam ku gratulacii 8-) tak som zvedava co s tym servisom, dufam, ze ked budes mat viac casu tak nam to tu trosku viac rozpises... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nevím proč, ale stále více mi přijde, že za ty prachy se můžou trochu víc snažit! Nejsi poslední nevěsta, které se něco nelíbilo. Já si pořád myslela, že to bude vše 100%, ale skutečnost je asi jiná :-(
Odpovědět
Tak podla mna,oni tych svadieb maju uz po krk :-( Napr: v nasom hotely maju priemer do mesiaca 30-38 svadieb.Takze sa ani necudujem.Oni to beru zas len dalsia :-p :-p
Odpovědět
Článek se načítá
dakujeme :-) :-) praveze teraz je tu v hoteli hluche obdobie na svadby- maju ich teraz velmi malo, ale hviezda ma pravdu - zas len dalsia (mala som presne taky pocit z toho, aj ten oddavajuci bol neprijemny a straaaaaaasne sa ponahlal), k tomu servisu zase len v skratke - u nas v hoteli vyzaduju rezervaciu stola na vecere, je to celkom vtipne ale co tak spravime to o nas netusia, nemaju nas nikde zapisanych a nemaju pripraveny stol ]-( , , rezervacia v nefajciarskej casti a sme vyudeny z fajciarskej, objedname si napoje a tie nam nedonesu, a este rano ako obsluha na plazi ziadna, casnici prejdu a nezajem za celych 6 stravenych hodin na plazi sa nezastavili ani raz :-( tak toho bolo moc za cely den, nakoniec sme sa stazovali na recepcii a ziadali v ten vecer nejakeho nadriadeneho a som sa nezmohla slov ked akoze ten nadriadeny bol vlastne ten co nam bral objednavku na napoje a nic nedoniesol :-D tak zacala vojna :-D restauracne sluzby verzus izba 3030 :-D Teraz pocuju zamestnanci cislo nasej izby a lietaju ako o dusu, ale stale my to pride ako zart ked vcera prideme znova na veceru a znova stol nic ]-( zacal to tam riesit akoze ten nadriadeny, tak nakoniec sme boli celkom rychlo usadeny a konecne sme si vydychli a dufali ze je to vsetko, mylili sme sa ked prislo k podpisovaniu uctov, priniesli nam ucet uplne inej izby a este tam bolo aj ze ho mame zaplatit :-D (mame all inclusive) tak ako nemohla som :-N total chaoz sluzby keby som porovnala z 3 hviezdou tak tu 3 hviezdu moooooc podcenim. A este k obradu v rychlosti - spokojna som bola z kytickou a z manzelom, to je asi tak vsetko :-S , ostatok taky neutral alebo negativne skusenosti. Mozno vam to pride ze som nejaka zazobana hlupana co ma vysoke naroky a nic sa nepacilo, ale ako napisala rawenna za tie peniaze sa mozu viac snazit tak je to svata pravda, dokazem pochopit ak sa nieco pokazi,na nieco sa zabudne, pracujem v oblasti gastronomie tak viem ake to je, ako to funguje v restikach, ale tohto my uz naozaj prislo privela na tolho hviezdovy hotel :-( Za chvilku nas caka vecera tak hor sa bojovat :-D :-D :-D Ak mozem z niecim poradit alebo vas informovat len sa pytajte, rada odpoviem, este raz dakujeme za gratulacie :-)
Odpovědět
dievcata sorry za preklepy tam hore, dala som to precitat manzelovi tento moj koment, sa nasmial a odkaz od neho este k svadbe - mali sme 4 chodovu svadobnu veceru na 15 oktobra o 18:30 a k tomu este sme mali predrezervovanu dalsiu veceru v restauracii do ktorej mozme ist iba raz za pobyt ako all inclusive tiez na 15 o 20:00, tak tomu sa hovori dobra organizacia prace, samozrejme takychto detailov co bolo by som tu mohla rozpisovat asi do zajtra.. Emirates - kto s nimi letite teste sa!!! velkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa spokojnost z nasej strany, zabavny let x-)
Odpovědět
Ahoj holky, Dianko díky za info a gratulujeme manželství, hezky si to užijte. Taky mi začíná připadat že těch svateb tam už mají moc a nějak se přestávají snažit.Přece každý člověk očekává že za tolik peněz se bude mít jako v balvnce. pár drobností se dá přehlédnout. My v luxusním hotelu v zahraničí byli jen jednou na jihu v Egyptě-měl 5 hv a fakt to bylo super a za 11 dní pobytu to fakt bylo bezchybné. Začínám přemýšlet jestl ifakt není lepší jít tu v tichosti na úřad a pak těch 125 tis co bude stál Mauricius investovat do svatební cesty a vybrat si cokoliv. No příteli to zatím říkat nebudu 8-) Začíná být divný i ten přístup BM. Vím že mají moc práce ale my na smlouvu čekáme 2 měsíce a to se nám nikdy s žádnou jinou CK nestalo. Dávají nám tím dost času na rozmyšlenou a čas určitě nenahraje pro ně. Určitě se dá sehnat nějaká studentka na brigádu, která by jim v období svateb ty smlouvy chystala. Tak uvidíme s čím přijede další Mauricijská novomanželka.
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak to tady čtu a jsem celkem překvapená..... ještě loni bylo všechno, pokud jde o BM a pana Waltera naprosto v pořádku, jednání na vysoké profesionální úrovni...a taktéž hotelové a restaurační služby na Mauritiu nemůžu, než doporučit, bylo to perfektní, jediný problém nenastal....takže je to jako u všeho, záleží, jaké máte zrovna štěstsí na lidi a hotel, my jsme tedy byli v Shandrani Resortu a nemůžu říct křivého slova, obskakováni ze všech stran, servis bez chybičky a ochota maximální :-) ono jak těch svateb tam kvapem přibývá, ztrácí to trošku na kvalitě a vyjímečnosti, holt Evropa objevila perlu Indického oceánu a už ten nápor asi vážně nestíhají odbavovat ;-)
Odpovědět
Ahoj Dianka, prvně Vám přeji spousty nádherných chvil do Vašeho společného života... Asi tak před měsícem jsem sem psala své zkušenosti já... Přišlo my, že jsem první nevěsta, která si tak trošku stěžuje-ale koukám, že nejsem poslední... Svatby tam prostě berou jako na běžícím pásu a my jsme pro ně jen další kšeft. Je smutné, že za ty prachy to nemají na 1 s hvězdičkou. Ale doufám, že další nevěsty Barču, Vladěnu, Lucil a Reu čeká svatba bez chybičky!!!
Odpovědět
Ahoj Dianka, gratulujem a prajem Vám krásny spoločný život. Dúfam že pripojíš aj pár fotiek ;-) Ja dúfam, že keď Sima bola v Shandrani veľmi spokojná - do tohto hotela ideme aj my, tak sa kvalita služieb za rok nezmení a budeme spokojní aj my. Je pravda že vždy sa niečo nájde s čím človek nie je úplne spokojný - to sa nám tiež stalo aj v 5* hotely v Egypte, ale nerobili sme si z toho veľkú hlavu a užívali si dovolenku.
Odpovědět
mimochodom Leni urobila si ten album moooc pekne ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, teda řeknu vám, že mě dost děsíte! :-) No, uvidíme.....:-)...Leni, to album je fakt super.
Odpovědět
Jé Leni má nové album-je moc hezké 8-)
Odpovědět
Dianko, moc gratuluju a přeji na cestě společným životem hodně štěstí. Hlavně si líbánky pořádně užívejte a nenechte si je ničím a nikým zkazit! Jinak Léňo máš opravdu moc krásné fotky.
Odpovědět
jinak holky, objednala jsem v tom Bon Prixu, tak jsem zvědavá, co přijde. Když to bude šílený, vlítnu do centra Chodov a něco tam snad seženu (díky za tip Julyanne).
Odpovědět
baby len tak pre info. máte už aj niektorá ďalšia zmluvu?
Odpovědět
vladenas: my smlouvu máme, ale to jsem už psala...ale letíme za 5 týdnů, hlavně jsme už zaplatili letenky a teď budeme doplácet zbytek. Takže tady to funguje. Musím říct že s panem W. nemáme žádné problémy, vše klape...fakt si myslím, že teď vyřizuje nevěsty, které letí během několika týdnů. A vy už jste nějakou zálohu zaplatili?
Odpovědět
martina, ktorá letí budúci rok v apríli už má zmluvu, ale to je asi jediná z tých ktoré to máme až budúci rok. my sme ešte nič neplatili keď nemáme ani zmluvu a ani nevieme koľko je prvá časť platby. a len tak pre info, koľko ste platili tú prvú časť - letenky?
Odpovědět
Vladenas: letenky stáli 42 tisíc a nějaké drobné a letíme přes Dubaj. Fakt si ale myslím, že se nemusíte bát, on to pošle...jsem mu to kladla na srdce. Akorát to asi nestíhá. Nějaká pomocnice by mu asi bodla :-)
Odpovědět
ja sa zatiaľ nejako neobávam. snáď už to čoskoro príde. veď sme to zajednávali už v auguste :-N
Odpovědět
Profilova fotka
my zatial tiez este nemame zmluvu, ale tiez sa zatial nejak neobavam, my sme to zajednavali len par tyzdnov dozadu, tak este tak dlho necakame. ako to vlastne presne funguje, teraz zaplatime za letenky a zvysok az tesne pred dovolenkou? denisonek daj potom vediet ako si bola spokojna s bonprixom
Odpovědět
mne p. Walter spomínal, že zaplatíme najskôr letenky a 6 týždňov pred odchodom zaplatíme zbytok.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?