Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Deni mně se taky líbila spousta jiných šatů, ale tyto mám jakoby do zálohy a nejvíc mě na nich uchvátila ta cena. Dáme to tam pak třeba za nějaký výlet. Když bych narazila na nějaké krásnější-klidně si je koupím a tyto prodám, nechala jsem na nich i cedulku. Ale jsme klidnějí že je mám a za tu cenu ;-)
Odpovědět
lucil07: přesně tak, nechci dát šílený peníze za šaty, který budu mít na sobě jednou. Jak říkáš, raději se někam podívám a uděláme výlety.
Odpovědět
Stejně nás tam nikdo neuvidí a budem je mít na sobě chvíli. Tady bych to asi brala jinak. Ale ta cena i za ty druhé jak píšeš je super.
Odpovědět
lucil07: to jo, akorát se bojím trochu té velikosti, abych trefila správně a hlavně toho dodání. Ale stíhat bych to snad měla v pohodě....do konce týdne chci šatky vybrat a objednat.
Odpovědět
Deni já mám ted po dětech cca 38 a mou vel prodal ia paní mi radila že šaty trchu pruží a doporučila mi 36a fakt m isedí výborně.Já tu vel 38 mám spíš kvůli pasu a zadku :-D My máme svatbu sice až v květnu ale jsme ráda že už mám šaty doma.
Odpovědět
lucil07: no já bych si asi radši vzala tu 38, potřebuju schovat boky, nějak se mi po porodu rozšířily :-( Možná bych jí poslala míry, ať poradí. To bude asi nejlepší
Odpovědět
Jojo paní je ochotná a poradí. Já ted právě uvažuju nad jedněma šatama co nabízí jako na večeři a tak. Jsou moc krásné ale nevím jestli tu 36 nebo 38.
Odpovědět
Profilova fotka
Denčo, napsala jsem ti na FB ;-)
Odpovědět
taky chci nějaké na večer, tak uvidíme :-)
Odpovědět
denisonek - mňa vyšli s poštovným na 85€ (už si to ani nepamätám presne). lucil, hoď mi prosím odkaz na ten obchod odkiaľ máš šaty, aj ja budem potrebovať nejaké na večere 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
vladenas - a na ebay si to cez akeho predajcu kupovala? vsetko prebehlo ok, aj so satami si spokojna? tiez rozmyslam kupovat cez ebay, len sa toho trochu bojim
Odpovědět
vladenas: to je super cena a za nové?
Odpovědět
Článek se načítá
katka, musíš si pozrieť hodnotenia kupujúcich. z číny by som to asi neriskovala lebo ktovie či sú to neni podvodníci. šaty mi treba trošku upraviť, ale sú krásne. ešte čakám na jedny a uvidím pre ktoré sa rozhodnem. ale vyplatí sa to na ebay dražiť, lebo ich môžeš mať za super cenu. ja som ich kupovala od qc-shop
Odpovědět
denis, oni sú preto také lacné lebo to bolo v dražbe
Odpovědět
dievcata podelim sa o moju skusenost - spodnicu a spanielsky zavoj som si objednavala zo Shangaja a mam len vyborne skusenosti, kvalita vynikajuca a nehovorim o cene, netreba sa toho bat a skusit objednat, tovar sa da vzdy vratit a kazdu zasielku ma na starosti koordinator, ktoreho pocas celeho pribehu od objednania do dodania mozete kedykolvek kontaktovat prostrednictvom netu a presne vam povie co je z balickom, popripade prezisti u zasielkovej sluzby, ja som bola tovarom nadsena a ocakavala som podstatne horsiu kvalitu
Odpovědět
Tada holky, to zní fakt dobře, asi se na ebay taky podívám. :-)
Odpovědět
Teda holky, čtu tady ty ceny šatů a jsem teď celkem rozladěná, že jsem to taky nezkusila. Na Ebay se mi jich líbila spousta, ale bála jsem se co mi přijde, jak v nich budu vypadat a pak taky odhadnout velikost. Hlavně jsem se bála té kvality! Objednala jsem závoj a spodnici z Aukra a to co přišlo bylo strašné, tak jsem to vracela. Ale jak čtu, tak šaty z Ebay jsou super a je to vše v pohodě. No tak aspoň vím, že příště se bát nemusím :-D To byl vtip, žádné příště snad nebude!!! Včera to byl měsíc po naší svatbě-tak jsem tak smutněla, jak ten den byl krátký-jsem manželovi říkala, že si to chci ještě zopáknout...ten den prostě nádherný... Chtěla jsem udělat nové album i se lvy, ale CD mi stále nedorazilo ]-(
Odpovědět
Hrozně to uteče Leni že?? Jsem sama na tu Victorii zvědavá. A ta domluva v AJ šla nebo člověk musí fakt umět výborně?? A dávali jste ještě něco bokem těm svědkům??
Odpovědět
JJo Luci, Victorie je krásný hotel a má pěknou pláž. A ten svatební altán je super ;-) Ve Victorii jsem byla úplně paf z toho jezírka pod recepcí-nádhera! To jsem ještě nikde neviděla. A zahrada kolem hotelu-to jsem byla taky unešená...a o svatební kytičce ani nemluvím-z ní jsem byla fakt hotová! Byla jsem strašně naštvaná, že se mi ji nepodařilo usušit. Počkej až Ti dají tu tlustou knihu s fotkama sv.kytic a budeš si muset vybrat jednu :-D Já se vážně nemohla rozhodnout-jedna hezčí než druhá! Každý den dokonale uklizený pokoj a uklízeči jsou velmi milý! Každý večer je u baru nějaký program. V italské restauraci jídlo výborné a personál dokonalý! V rybí jsme nebyli, protože je nemám ráda, ale bude to asi také na skvělé úrovni jako ta italská! Takže na večeře si určitě zamlouvejte restauraci-už jen kvůli té romantické atmosféře ;-) Co se týče jídla a personálu v La Superbe(hlavní restaurace), tak to nás trošku zklamalo-snídaně, večeře výběr, ale obědy nic moc. Personál tak 50 na 50-někteří velice milý a ochotní a jiní byli opravdu protivní a otrávení. Jo a pozor na mravence v cukru :-) Ale co člověk to názor. Když přijede někdo, kdo na dovču jezdí minimálně tak bude nadšený úplně ze všeho a Mauricius ho ohromí! Ale když už toho má člověk procestováno víc, tak začíná být náročnější. Má prostě s čím srovnávat. Barča mi tady psala, že asi moc nadšená z Mauricia nejsem. Tak to není-Mauricius je opravdu nádherný! Ale už jsme prostě srovnávali a jinde se nám líbilo prostě víc. Proto asi pak mé povídání o M vyznělo zklamaně. Já anglicky umím opravdu jen minimálně, ale přítel dobře-takže vše zařizoval on. Ale myslím, že se to dá zvládnout i s částečnou znalostí-toho bych se nebála ;-) Svědky jsme měli v ceně ve svatebním balíčku, takže nás ani nenapadlo jim něco dávat. Chtěla jsem je mít stejně oblečené, tak jsem si vzali sv.koordinátorky.
Odpovědět
Jeee opravuji se-ne přítel, ale manžel :-o Stále si nějak nemohu zvyknout :-D
Odpovědět
dievcata este vam dam typ na pesnicku - Train - Marry me :) je uzastna :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Odpovědět
a stranka cez ktoru som objednavala ja www.alibaba.com
Odpovědět
tak holky, jedny šaty z netu objednány, až dorazí, tak se rozhodnu, jestli si pořídím ty druhé z ebay :-)
Odpovědět
do tej alibaby ked si zadate - beach wedding dresses :-o som v nemom uzase :-o :-o :-o
Odpovědět
dianka: jdu se na to juknout :-) díky za tip
Odpovědět
Lenulo díky moc za popis. My byli v pořádném luxusu asi 2x. Je pravda že když zkouknu některé fotky-tak bych řekla že např nově postavený hotel v egyptě kde jsme jednou byly byl krásnější, byl na samotě, nikde nic, nádherný korálový útes na potápění a šnorchlování-no pohádka. jen mi vadí že je tam všude kolem poušt. Ale mauricius bude zase o něčem jiném a ta svatba taky. Hlavně aby vyšlo počasí, toho se obávám. SPousta fotek bývá pod mrakem-tak snad t ovyjde a nebude ve svatební hodinu lít jako z konve. 8-)
Odpovědět
lucil, daj mi prosím odkaz na ten obchod kde si kupovala šaty. díky
Odpovědět
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?use... Vladi to je ono:) Paní ti ráda poradí, co se týká mír a pod.
Odpovědět
ďakujem lucil
Odpovědět
To dianaka: Koukala jsem na ty šaty a jsou fakt úžasný! Líbilo se mi jich několik. :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?