Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
zítra odlet a řeknu Vám dámy, dnes celkem nervy na pochodu :)))
Odpovědět
Profilova fotka
@sara22 Ahoj, ohledně čištění šatů nevím, já se o to nezajímala, ale jelikož je to super hotel, tak si myslím, že by ti je snad vyčistit mohli, ovšem určitě to nebude levné. Je tam dost draho, hlavně pití, jídlo, my jsme naštěstí měli ještě AI. Ale jídlo je tam opravdu výborné. Já jsem tam nic špatného nenašla, snad jen počasí se může pokazit. My jsme s výběrem hotelu byli opravdu spokojeni.
Odpovědět
@monikaxoxo Tak to som rada, ze vyber hotela nelutujete.. :-) Ja dufam, ze na napojoch neskrachujeme, ja sice pijem jak tava, ale spolieham sa na to, ze vodu nakupime niekde vonku v supermarkete pocas vyletu a v drinkoch sa budeme krotit :-D jaj, uz sa tesiiiiiiim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sara22 Určitě si koupíte, klidně hned řekněte řidiči, až pojedete z letiště, ať vám někde zastaví. My nelitujeme ničeho, hotel, Mauricius, Blue Marlin, celkově svatba u moře, všechno prostě super. Jen je mi občas smutno, že to tak rychle uteklo a že už žádná svatba nebude :-D Jooo mít ty penízky, tak si to dáme pro srandu klidně znova. Jojo je se na co těšit! Tak si to tam užijte!
Odpovědět
@monikaxoxo Dakujem moc za tip, poprosime sofera teda hned z letiska :-D snad to niekam napchame do tasiek, nech na nas este len pri prihlasovani na izbu nepozeraju divnymi pohladmi :-D Ja som kazdym dnom viac a viac presvedcena, ze toto je presne to, co chceme, svadba, aku chceme a ze si to uzijeme obaja uplne na 1500%- 100percentne kazdy jeden dnik, kazdu jednu minutu 8-)
Odpovědět
@zuzineckah no dnes som ich videla, na tripe na stvorkolkch, inac nkde inde v civilizacii tie kvety nie su. Vysvetloval nam sprievodca, ze su velmi krehke, preto staci trosku silnejsi vanok a su prec. @martym ja som tiez chhcela gulatu z nich, tskto mam len gulatu :)sme v le mauricia @sara22 urady, o 9:00 sme vyrazili, 10:30 sme boli naspat, ale my mame hotel pol hodinu od port louis. Na vylety sme isli inym soferom cez cestovku, vyrazali sme o 11tej. Maju sezonu, ale neviem ci budu
Odpovědět
@littledesire ty si bohova,ze takto mas len gulatu :-D Drzim palce zajtra,nech vsetko klapne ako ma!!!
Odpovědět
Profilova fotka
@littledesire zitra na vas budu myslet, zrovna budem odletat z Ruzyne ;)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se pridavam k info o frangipanech- nejsou k dispozici, ridic z letiste mi rekl, ze je napadli mosquiti, koordinatorka ze neni sezona... Tak nevim, kde je pravda, nebo se jim proste nechteji shanet.. Nakonec jsem si vybrala strelicie, chtela jsem kulatou a tahle je takovy tropicka- orchideje, anturiie a lilie se mi do svat. Kytky nelibej ... Ji ak je vse super ;)
Odpovědět
@vendycc ahoj, my až na místě s koordinátorkou domluvili termín. Pak se to ale ještě několikrát měnilo (nemoc, cyklon,...) , ale nijak se tím nestresovali, že ještě ráno se neví v kolik svatba bude :-) a my taky ne nechali jsme to na nich :-D
Odpovědět
@martym tak nevím. Já chtěla taky plumérie (jak jim na Mauritiu říkají fragniponi). Taky mi koordinátorka ústy zahradníka řekla, že teď nejsou. ALe když jsme se prošli hotelem a také cestovali, tak jich bylo všude kolem dost. Asi se jím nechcou sbírat :-D
Odpovědět
Holky co jste měly svatbu přímo na pláži - tam je asi zbytečné řešit hudbu k obřadu, že??
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@zuzineckah ahoj, my jsme měli v altanu na plazi a hudbu jsme meli, bylo to fajn na ten prichod, ale vnimala jsem jen tu prvni pisnicku..
Odpovědět
@martym prosim te a na kolik pisnicek to tak vyslo? Kto je pousti??
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzineckah měla jsem asi pet pisnicek, je tam clovek, ktery to pousti. nejdulezitejsi je asi ta na prichod, pak se to ztlumilo behem obradu, a pak nejak s dortem..:)
Odpovědět
Profilova fotka
@zuzineckah Ahoj. Zajel bych tam s Vámi a udělali bychom tam 5 denní pařbu pro celý ostrov :-). Tím bychom si vydělali na dalších 14 pohodvých dní. :-)
Odpovědět
@martym díky :) @djzdenek :-D :-D :-D
Odpovědět
@martym Fuha, 5 pesniciek..s tym sme neratali, my mame len 1 na prichod :-N A nejake hinty pre nas cakajuce? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@sara22 v podstate by uplne ta jedna stacila, zbytek hral az po obrade spis jako kulisa.. Ja chtela puvodne svatbu primo na plazi, ale kdyz v predpovedi bylo 30 ve stinu a jasno, volili jsme altan. To je takovy muj tip, protoze i tak bylo extra vedro;) ( a to mam teplo rada)
Odpovědět
@martym Super, dakujem :-) Ja som zvedava, ake tam bude pocasie v juny, snad este dost teplo a na kupanie :-D
Odpovědět
@martym A este otazocka k tej hudbe mi napadla- tie pesnicky ste si museli sami dat na CD, alebo ste im dali zoznam a oni to zaobstarali? Ci chcem moc sofistikovane veci od nich? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@sara22 jj, na CD :)
Odpovědět
Ahoj holky, tak já už jsem taky vybrala a letím na Maurícius:-) v září to bude! :-) Akorá se divím tolika doporučením na bluemarlin, já jim zkoušela psát a byla jsem velice zklamaná - nedodrželi ani rozpočet, ani hotel, ani datum, které jsem chtěla :-( Ale nakonec to dobře dopadlo u jiné cestovky, máme dopředu objednáno úplně všechno a už se jenom těšíme 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@anet_1 a do jakeho hotelu razite?
Odpovědět
@anet_1 to se teda hodně divím s BM. U nás bylo vše vykomunikováno během 2 dnů. Mluvila si přímo s Waltrem?? A gratuluji ke svatbě, samozřejmě :)
Odpovědět
Altánek můžu jen doporučit, vypadá to krásně na fotkách a umí to v rámci svatebního balíčku krásně nazdobit :) @sara22 My dali koordinátorce hudbu na USB a zvládli to ;-)
Odpovědět
@sarusbride a vy ste to boli v ktorom hoteli? My tiez zvazujeme altanok,nech sme neni v tej horucave..
Odpovědět
@anet_1 Ahoj Anet,my tak frčíme v září..juchůůů
Odpovědět
Profilova fotka
@yannya @anet_1 teeda to se divim s BM,protože mi pan Walter odepise hned na vše a vyřešeno a naplánovano jsme měli během 3 dnů,téda to se fakt divím. Letime už teď v pondělí,juchůů Mauritius na nás čekáá :D
Odpovědět
@inatali1 jee vy se máte!!Držím palce a pošli foto..těším se..jooo a užijte si to! Já se také divím, BM si nemůžu vynachválit!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?