Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@inatali1 Svatbu mame 29.4. A jsme v hotelu Le Canonier. A vy jste kde?
Odpovědět
Profilova fotka
@martina2904 juuu my odletame 29.4 :-D My budeme v hotelu Dinarobin. Na jak dlouho tam zustavate?:)
Odpovědět
@sara22 @zuzineckah Takže :-D moje příprava trvala dlouho, mám hoooodně vlasů a nakonec než mi to vše udělala, tak jsem na ženicha čekala jen asi 20 minut než přišli. Takže akorát...hele my tam byli 10 nocí, takže těch pár hodin jsme oželeli, ale na Le Victorii je všude wifi, tak jsme si přes Whatsup pořád psali aktuality :-) Účes byl tento: No a co se úřadů týče, český oddací list jsme měli za měsíc a pak teprve jsem začala vše vyřizovat, naráz šla občanka, pas a řidičák + registr aut, zbytek jako banka, VZP či sociálka (jsem OSVČ) až s občankou, jinak vlastně nemáte žádnej doklad, že jste to kdo jste :-D ale ono není na co spěchat, protože je fakt vopruz, doporučuju si sepsat seznam a pak odškrtávat, třeba zrovna auto jsem na starý jméno měla napsaný ještě 4 měsíce po svatbě, protože se mi tam nechtěla stát fronta...
Odpovědět
@sara22 Nemala som :-( svatbu jsme měli 16.9. a když jsme se byli procházet po ostrově, tak všude z keříků a stromů fakt padaly jen odkvetlé květinky... Jinak doporučuju se po ostrově projít fakt po svých a cestování MHD je sranda a super levná, hlavně se toho nebát, v hotelu jsme z 10 dní byli možná 5 :-D zbytek na cestách
Odpovědět
@sarusbride jaaaaj,ten uces je pekne zlozity..a dobre ti ho spravila? Nemas nejake fotecky,nech vidime,ake su tety kadernicky sikovne? :-D Mhd? Fuuuha,porozmyslame..adrenalin mame radi :-D
Odpovědět
@inatali1 Jsme tam na 10 noci :-)
Odpovědět
ahojky nevěsty. letíme 26.4. hotel le victoria děkuji za postřehy a nápady.
Odpovědět
Můžete mi prosím poradit? Kdy jste si domluvili čas svatby? Až na místě nebo to jde již dřív? Děkuji moc za radu.
Odpovědět
@vendycc my jsme si to domluvili hned jak datum, vybrali jsme si den a obratem nam byl nabidnuty cas :)
Odpovědět
@vendycc my si cas vyberieme zajtra na mieste :)
Odpovědět
@zuzineckah @littledesire a na kolku ste si dali? My asi tiez az na mieste budeme vyberat, hlavne tak, aby nas Andy stihol nafotit aj pri zapade slnka :-D co je myslim okolo 16.30 idealne..ak by nieco take bolo mozne..
Odpovědět
@sara22 andy sa mi vyjadril ze teraz zapada okolo 18tej, takze ak dame o 15:00 alebo 16:00 tak ze vraj to bude ok
Odpovědět
Článek se načítá
@littledesire a mate fotenie aj priprav? uz sa tesim na vase fotecky :-D :-D
Odpovědět
@sara22 jj aj pripravy, ale spolu sa pred obradom fotit nebudeme lebo chcem aby ma martin videl az pred "oltarom" :)
Odpovědět
@littledesire Jop, moja rec :) My to chceme tak isto, dpolocne fotky budu az po obrade na ihrisku a potom na plazi pri zapade slnka.. a rozmyslali sme pri tomto aj fotos vo vode :-)
Odpovědět
@sara22 obrad máme o 16.00, neviem jako v iných hoteloch, ale nám dali vybrať o 12.00 alebo o 16.00, takže sme volili neskoršiu hodinu. Ráno chceme ešte plážovať a nafotiť si niečo len tak, bez svadobného, fotograf bude od rána... Potom si dáme obed a o jednej plánujem začať s prípravami, ale to ešte upresním podľa skúšky líčenia a účesu... Ak budú panie rýchle, tak to kľudne o hoďku alebo hoďku a pol posuniem :-D Jako poznám mojho drahého, ten sa začne obliekať o 15,30 a dovtedy sa bude určite válať na pláži, takže ma s najvačšou pravdepodobnosťou uvidí tiež až "pred oltárom! :-D
Odpovědět
@zuzineckah :-D tak to su asi vsetci chlapi rovnaki..Ja sa stavim, ze ten moj by v pripade obradu o 16.00 by s kludom anglicana a komentarmi, ze ma kopu casu prisiel o 15.45 z golfu, dal si sprchu, zacal rychlo stresovat, ze nestiha a nakoniec by som cakala pri "oltari" ja na neho :-D Mate tiez nakoniec Andyho na fotenie? Ci niekoho ineho?
Odpovědět
@sara22 No chlapi proste neriešia :-D Nie, nie, nakoniec som zohnala niekoho úplne iného, a som nadšená :-D Vybavila mi ho sesternica, ktorá pracuje na letisku v Londýne a z Maur má niekoľko kolegov. Takže cez jedného z nich, za super cenu foto + video, celý deň, všetky fotky upravené na DVD, video v Blue-Ray... ;-) Inak čo sa týka toho času obradu, tak myslím, že okolo tej 16.je to ideálne. Keďže obrad trvá chvíľku, tak je dosť času nafotiť stovky záberov a krásny západ slnka :)
Odpovědět
@zuzineckah jj, tak nejako sa to aj nam pozdava, len dufam, ze nebude uz tak pekelne teplo :-) a ma web ten fotograf? ze by som pozrela a mozno sa nejakymi foteckami dala inspirovat? 8-)
Odpovědět
@sara22 neviem, či má web, nám sprístupňoval albumy cez nejaký link :) Mrknem sa, ak vyhrabem, hodím ti do pošty.
Odpovědět
@vendycc Ahoj, my letíme taky 26.4. z Prahy přes Dubaj. My jedem do Canonnieru - to je myslím kousek od sebe. Kdy máte svatbu ?
Odpovědět
Profilova fotka
@vendycc ahoj, letime do victorie ted v patek, tak ti pak poreferuji ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@littledesire a jak se zatim mate? Cesta byla ok? ;)
Odpovědět
@martym cesta bola dlha velmi a narocna, prvy let v pohpde ale ten druhy z dubaja na maur je velmi narocny aj s tym casovym posunom .. ale da sa to prezit, len treba sa pokusit zaspat..
Odpovědět
@littledesire a inak? Krása, nádhera, wow? :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@littledesire nj, skoda ze jet o tak daleko.. Ale jinak koukam pocasi nadhera a predpoved taky dobra ;)
Odpovědět
@zuzineckah @martym Jj inak uplna paraada, dnes sme mali stretko s koordinstorkou, velmi mila osoba, vsetko splni, furt huci ze kremovat sa lebo nas potrebuje fit :) Zajtra ideme na urady do port louis a potom vylety - chamarel, vodopady, stvorkolky :) Kyticu som chcela z frangipane resp. Plumerie, ale hovorila ze sa neda prrtoze sice maju sezonu ale januar a februar tu bol cyklon, tskze vsetky ponicil skoro. To je zaroven info aj pre @sara22 :( Tak som vybrala ine, orchiidee, lalie a gerbery, farba kytice bude bielo fialova
Odpovědět
@littledesire dúfam, že do mája budu zase zakvitnuté, tiež ich chcem :-D Juuuuj ani nevieš ako ti závidím, v tom najlepšom!!! Daj vedieť ako dlho to na úrade trvalo, tiež si chceme naplánovať potom výlet :) A aj info o výletoch, čo sa isto vyplatí pozrieť ;-) Užívaj, teš sa 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
@littledesire tak užívejte a info o frangipanech me nepotesilo :( chtela jsem kulatou kytici z nich.. no nic, jsou horsi veci.. ve kterem jste hotelu?
Odpovědět
@littledesire och, to je skoda :-( ale aj ta tvoja kytickova kompenzacia znie zaujimavo.. Tie vylety davate po vybavovani dokladov? a s tym istym taxikom, ci si musite platit dalsie auto? a maju frangipanie v juny sezonu? este si sa nepytala? :-D btw, co takto sem supnut nejaku fotecku, nech zavidime 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?