Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@sarusbride 19. přilétáme :-) to bude fajn,užijte si to :-)
Odpovědět
@sarusbride to nevím, kdy přilétá miskule666, já jdu za svědka nikus30 :-) a to přiléta 22. :-) Jojo, už se těšíme, na svědčení i na to, že nikus30 konečně poznám osobně :-) Tak to máte na zítra krásné plány, to závidím. U nás to asi nehrozí, máme dvě děti, z toho jedna je ještě prďolka, takže z téhle stránky asi ostrov poznávat nebudeme :-) Zahládla jsi někde v hotelu nějaké děti, nerada bych tam byla za exota - jediný pár s dětma :-D
Odpovědět
@sarusbride jeee tento krásný účes mám v užším vyberu :-)
Odpovědět
@alneha hi hi ,my uz se taky těšíme na osobni setkání :-) taky porad nemůžu uvěřit ,kolik nás tam bude :-)
Odpovědět
@nikus30 já jsem úplně zůstala koukat :-), jsme mysleli, že tam budeme jen my a ono ejhle :-D
Odpovědět
@alneha Ano děti tu jsou, hodně britů je tu s dětmi - někdy i dost hlučnými :D ;-)
Odpovědět
@sarusbride tak to doufám, že naše holky budou v klidu :-)...ještě se zeptám, jsou tam na pokojích nějaké repelenty proti komárům?
Odpovědět
@alneha Ja tu nasla v supliku neco do zasuvky proti komarum, ale neni to aspon u nas potreba. Zadne otravne bzuceni u ucha me v noci nebudi-a to jsem na to hakliva.
Odpovědět
@sarusbride díky moc za odpověď....užívejte si krásné dny :-)
Odpovědět
@sarusbride Ať vám vse vyjde dnes podle vašich představ ;-)
Odpovědět
@miskule666 Dekujeme, snad bude vse v pohode:)
Odpovědět
@sarusbride moc si dnes užijte Váš den :o)))
Odpovědět
Článek se načítá
@sarusbride Krásnou svatbu dnes....:-) Ať to opravdu ten nejkrásnější den:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl Tak hlásím návrat milé snoubenky,nevěsty,manželky :-D Bylo krááásně, to se nedá ani popsat... svatbu si už ani neumím nikde jinde představit. Hotel i prostředí nádherné, personál milý,vstřícný,usměvavý,všude pohoda,klid, prostě NO STRES :-) Takže všechny které vás to jen čeká...máte se na co těšit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a jinak ještě k hotelu - naše klasické zásuvky tam byli dvě,v koupelne fén, a plážové ručníky také k dispozici,což jsme ocenili(vždy dostanete čisty a klidně vám je i víckrát denně vymění)., žádné bzučící potvůrky nás neotravovali /(ale v pokoji byl i strojek s naplni k dispozici kdyby nahodou) , čekala nás i spousta milých překvapení, v hotelu byl klid, až na poslední den kdy na víkend přijeli rodiny s dětma ale bylo to v pohodě.
Odpovědět
@nikus30 já chci tu co mám v albu :)) nebo tak nějakou podobnou - kulatou do fialova z tech plumérií - ale v prosinci by snad mohl být velký výběr když tam je jejich léto :)
Odpovědět
@mili215 Gratuluji, těšíme se na fotky:-))
Odpovědět
@anetkaerik Krásná
Odpovědět
@mili215 děkujeme za info,zní to skvěle !:-) no stress uz hodne potřebuju :-) uz počítáme hodiny :-)))
Odpovědět
@mili215 a taky samozřejmě moc gratuluji :-)!
Odpovědět
Profilova fotka
@aliciane Víš co, tak skočte k náké krejčové a něco na něj spíchne. Den po nás měl svatbu pár (dva úžasní lidi) a ženich byl vysoký a "velký" chlap, a moooc mu to slušelo, byli s nevěstou krásně sladěný a vůbec nevadilo že má tu tam kilo navíc,vypadal úžasně!!
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 Neboj ,cesta je sice dlouháá ale bylo to v pohodě a tam už to bylo perfektné, ani se mi nechtělo zpátky :) Také děkujeme :)
Odpovědět
Profilova fotka
@kotatko77 Děkuji :)
Odpovědět
@mili215 taky gratuluji :o)) a díky za info... v jakém hotelu jste byli? :)
Odpovědět
@kotatko77 jj do ní jsem se úplně zamilovala - jen doufám že ji budou mít .. uvidim co napíši zářijové nevěstinky zda ji tam viděly v katalogu :)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky :) My si nakonec z nabídek vybrali Veranda Paul a Virginie , je to úplně na konci ostrova. :)
Odpovědět
Profilova fotka
@anetkaerik krásná...ty bílé kvítky jsem tam viděla . Ale v našem katalogu přímo tahle kytice nebyla. Já si vybrala vlastní dle kytek :D
Odpovědět
@mili215 ok díky :o) tak uvidíme brala bych klidně ty bílé plus něco do fialova no .. tak uvidíme :o)) těšim se na tvé fotečky ;o)
Odpovědět
Profilova fotka
@mili215 :D už jsem tu déle nebyla... ale děkuji za reakci... úplně jsme to obešli, krejčovou zvažujeme jako poslední možnost. Nadchla nás zatím jiná varianta - byli jsme se podívat v Golf shopu, kde mají standardně ílé kalhoty. Holky, nádhera, nakonec mají i prodlouženou délku, objednali nám ji a my bychom se na ně měli dnes zajet mrknout a zkusit! Jsem spokojená!!! :-) Tak uvidíme! Přítel je tak nadšený, že prohlásil, že když už bude mít ty kalhoty, měli bychom ten golf brát vážně a začít hrát! ;)
Odpovědět
Profilova fotka
@aliciane No super!! sdílím vaše nadšení ;-) Tak pak děj vědět jak to dopadlo. Ale ono nakonec ani nemusí být bílé, záleží na vkusu každého osobně a jak se v tom cítí. A s tím golfem to není špatný nápad :D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?