Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
denisonek, tak mu skús naznačiť, že čakáme na zmluvy ;-)
Odpovědět
vladenas: nic nebudu naznačovat, normálně mu řeknu, že na ně čekáte, ať s tím začne něco dělat!
Odpovědět
jeeej, super :-D
Odpovědět
vladenas: večer dám vědět, jak se na to tvářil
Odpovědět
díky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, na tu hudbu se kouknu doma, tady v práci nemám bedínky. Ten přístup s tou smlouvou se mi také nelíbí... Deni: zkus mu říct, že nás je tu víc, které čekáme na smlouvu a přestává se nám to líbit. Jsem zvědavá, kdy to pošle.
Odpovědět
rawenna: jasně, řeknu a pak podám hlášení :-)
Odpovědět
Teda holky úplně mě s těmi smlouvami děsíte. Doufám, že se to nějak vyřeší. To denisonek: vysílámě tě jako zvěda, zjisti, co se děje. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
caute baby, tak ja som uz tiez medzi tymi cakajucimi na zmluvu. no este ani nie tyzden, tak dufam, ze sa to co najskor vyriesi a vsetky co tak dlho cakate ich co najskor dostanete. Dufam, ze tiez nebudem musiet tak dlho cakat :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ale né, koho tady neobjevím, ahoj denco :-) tak Kacenku chces nechat na krku rodicum jo? :-D :-D :-D :-D takze nakonec Cannonier a taky s panem Walterem, doporucuju ;-) ;-) pa pa
Odpovědět
kata13 - tak uz to teda mate booknute? cez koho nakoniec idete? a pre ktory hotel ste sa rozhodli? zobrali ste ten half board alebo nakoniec ste sa rozhodli pre all inclusive? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dianka - nakoniec ideme cez BlueMarlin do Le Victoria a all inclusive. Dufam, ze som sa rozhodla dobre ;-) vam sa to uz blizi, uz mate vsetko pripravene? budem drzat palce :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky, jen všem čekajícím na smlouvu, já jsem si pro ni jela dva dny před odletem a když jsem se tam vztekala na tu druhou kolegyni, tak mi ta naše paní co to zařizovala zavolala a omlouvala se, že je nemocná, takže fakt dobrý :-D BM to nebyl . Vydržte...odměna bude sladká x-)
Odpovědět
čus holky, návštěva v BM proběhla, pan Walter je fajn. Vaše stížnosti jsem předala, máte vydržet...jste na pořadníku :-) Jak jsem si myslela, zařizuje teď svatby a smlouvy, které jsou aktuální. Nějak se vyrojilo spoustu vdavkůchtivých slečen a prostě nestíhá a řeší to od nejbližších termínů. Myslím si, že se nemusíte bát, smlouva vám určitě dorazí.
Odpovědět
simass: čus..nejsi ty náhodou ta manželka Colomba, kterou nikdy nikdo neviděl? ;-) Takhle mě vyčmuchat...koukej držet jazyk za zuby a nikomu nic neříkat! Hlavně ne v práci, tam je to jedna velká drbárna...nerada bych, aby mi zkazili naše překvápko. Díky za diskrétnost :-)
Odpovědět
Ahojky Deni mrkla si se na šatičky v BM???
Odpovědět
radka.fcr: to jsem se nemrkla, protože manželka, která to má na starosti tam nebyla, ale zítra mi má zavolat a domluvíme si termín zkoušení.
Odpovědět
Jsem ti chtěla odpovědět ale ale :-|
Odpovědět
denisonek: píšu po tmě v posteli :-p a ještě občas u toho pracuju, takže zmatkuju :-D Koukala jsem na jejich stránky a mají šaty, které se ti tam budou hodit 8-)
Odpovědět
radka: ale ale...co? Máš nějaké zkušenosti s šatičkama?
Odpovědět
radka: tak to jo..jedny se mi tam moc líbí, teď jde o to, jestli je mají a jak bych v nich vypadala. Ale přemýšlím o ušití na míru...
Odpovědět
denisonek: zkušenosti mám jen s těma svejma :-D a ty se kamarádce povedly, nikde mi nic nepřekáželo, nebylo mi v nich ani horko ani zima a krásně se pohybujou ve větru :-N
Odpovědět
radka: no přesně takové bych si představovala, lehké, vzdušné, pohodlné....kde kámoška šije?
Odpovědět
denisonek: ona je švadlena, ale normálně nešije...musela jsem jí hóóódně přemlouvat, protože jsem věděla, že mi je dokáže ušít jak chci, smůla co? Ale myslím, že někoho seženeš, třeba tady někdo zná nějakou švadlenu.
Odpovědět
radka: to není smůla, jenom jsem to zkusila :-) Šikovných švadlen je spousta, teda doufám...
Odpovědět
Letím spinkat, zítra všem přeji krásný a pohodový den :-)
Odpovědět
denisonek, dík za info a už len čakať 8-)
Odpovědět
Jé káto taky jedeme do Victorie ale svatbu máme 3.5. Denisku a jak malé dětátko necháte doma?? my jedem taky bez ratolestí-musíme si svatební cestu pořádně užít a to by a s těma našima rarachama ani nešlo.
Odpovědět
lucil07: ahoj, dlouho jsme zvažovali, jestli mimi vezmeme s sebou, ale přece jenom ta cesta je hodně dlouhá a malá je malá :-) hlavně si to chceme taky užít. Máme 15 měsíců starou holčičku.
Odpovědět
Profilova fotka
lucil07: a kedy odchadzate? mozno sa tam este aj stretneme :-) my prideme v sobotu 7.5. mate niekto skusenost s hotelovym fotografom vo Victorii? ako sa pohybuju ceny od do priblizne?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?