Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Jj, já vím. Miluju prostě svatby a hlavně jejich organizace, takže si to maximálně užívám. Navíc si myslím, že je to ideální příležitost, jak seznámit naše rodiče. Prostě jen taková malá oslavička s rodiči a sourozenci. Nic velkého a okázalého, ale ve stylu: "naše svatba". :-) To dianka: Myslím, že jsou tam připraveni na všechno a hudbu mají, dokonce jsem někde snad i četla, že si tam někdo přivezl hudbu, která pak nefungovala, tak při obřadu pustili něco co tam pro tyhle případy měli,... ale asi ti spíš odpoví někdo, kdo se tam už bral a né holka, co to má za cca 350 dní. :-) Jinak my si určitě hudbu povezem svoji, ale ještě jsme nevybrali songy. Zatím hledáme. :-)
Odpovědět
dakujem rea, my sa aj snazime vybrat ale je toho tolko a nie vsetko sa my teda hodi na plaz :-S rozmyslame aj nad zivou hudbou, hotel to ma v ponuke ale ked sa nejako nie a nie rozhodnut, snad na mieste budeme kus mudrejsi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám v seznamu zatím jen jednu písničku: Shania Twain - From This Moment On. Snažím se hledat dál... :-)
Odpovědět
ahoj holky, chystáme se na Mauricius celkem narychlo (už za dva měsíce) a potřebuju poradit, kde půjčit nebo koupit šaty. Možná i tip na prstýnky by mi pomohl...bude to trochu hektické, ale trocha adrenalinu neuškodí, ne? :-)Taky se chci zeptat, jestli se někdo také nechystá do hotelu Cannonier nebo tam už svatbu neměl...díky moc za rady
Odpovědět
Ahojky Denisonku, taky jsme se rozhodli na rychlo ( měla jsem dva měsíce) a vše bylo o.k. ;-) Já jsem si nechala šaty ušít od kamarádky chtěla jsem letní, protože v salonu chtěli půjčovné za 14 dní :-S Záleží jaké šatičky chceš BM půjčuje krásné ;-) Jinak vše zvládnete ...zatím to tady všichni dokonale zvládli 8-) 8-) 8-)
Odpovědět
Ahoj Radko....tak to jsem ráda, že nebudu jediná, kdo na to nemá rok příprav :-) Přemýšlím taky o koupi nebo ušití, protože ceny v půjčovnách se mi zdají vážně přemrštěné. Nechci nic princeznovského, spíš nějaké plážové, jednoduché, pohodlné...a ty si byla kde?
Odpovědět
Ahojky, já byla v hotelu Paradise hned pod horou Le Morne, bylo to tam užasný, bylo tam speciální místo na svatby a krásný altán, vím jen, že někdo si stěžoval, že svatba byla u bazénu na hotelu a na svatebních fotkách mají lidičky v plavkách :-D asi nic moc. Tady mladé paní ti poradí, jak to vypadalo v Cannonieru ;-) . Zkus mrknout tady na inzeráty jestli ti padnou nějaké šatičky do oka a nebo pak nějakou šikovnou švadlenu.
Odpovědět
jo jo, juknu...díky moc. Jinak jsem teď koukala na tvoje fotky a jsou fakt pěkné. Hlavně se mi líbí tvoje šaty...něco takového bych si taky představovala. A co výlety, jaké jste podnikli?
Odpovědět
Šatičky se povedly , taky jsem měla radost :-) žádné výlety , bylo to jen odpočinkové a svatební :-) Výlety budou příště :-D Letím do pelíšku, tak dobrou noc...
Odpovědět
dobrou noc...vyzpovídám tě příště :-)
Odpovědět
Denisonek, i já na to měla necelé 2měsíce a vše jsme zvládli naprosto v pohodě a bez jakékoli honičky :-) Prstýnků mají všude spoustu-jen vybrat jaké se Vám líbí. Většinou je tak cca 3-4týdny výroba-tedy pokud chceš ručně vyráběné. Šatů je taky spousta a pokud si necháš ušít, tak je to taky tak cca 4týdny... Vím, že tu holky psaly, že v Cannonieru se jim líbilo
Odpovědět
to rawenna - co povies na tuto pesnicku http://www.youtube.com/watch?v=lL7nR-... je vysoko hodnotena ako wedding song (ten videoklip teda svadobny nieje :-) ) ale vsimla som si ze na youtube su svadby pocas ktorych hra prave tato pesnicka, mne sa teda paci, je velmi jemna a plna lasky, prosim o nazor kohokolvek ci by ju zvolil :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Raw: Tak From this moment jsme chtěli na první svatební tanec-nádherná slova. Ale nešla pustit a netušíme proč, tak to nakonec byla You are still the one :-)
Odpovědět
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, protože pořád marodím. Fakt děsný. Už mě to nebaví :-( Koukám, že tu máme nové slečny. rea a denisonek: Vítám vás, děvčata. My to máme až za 11měsíců, takže to mám asi za nejdelší dobu :-D denisonek: Vzali jste to teda hopem :-D era: taky chci pro rodiče nějakou menší akci, ale nevím, jestli před nebo po svatbě. Myslela jsem, že po příletu uděláme nějakou akci, kde jim promítneme fotky atd... lucil: ahoj Lucí, jak se máš? chystáš se nějak? Já vůbec. Nemám nějak náladu :-(
Odpovědět
Baru nemám náladu, jedna krize střídá druhou. Pár dní je to idylka a pak zase pravý opak...
Odpovědět
lenule 26: ahoj, ráda slyším, že se to dá za tuto dobu stihnout...musím se do toho pustit co nejdřív :-) A ty si se vdávala kde? A všechno v pohodě?
Odpovědět
barcaa: ahoj Barco, je to taková akce kulový blesk. Nikdo o tom neví a ani vědět nebude. Až se vrátíme, tak chceme uspořádat vánoční večírek s překvapením (taková svatební after party) pro všechny. Hlavně jsem zvědavá, jak to vezmou rodiče :-) No a tam jim promítneme fotky, popřípadě video, přesně jak chceš ty...
Odpovědět
to barrcaa: já se rozhodla pro akci před hlavně kvůli počasí. Chci udělat zahradní párty a jelikož se budem brát 21.9., dělat akci po by asi nešlo. Teda šlo, ale mohly bychom taky třeba stavět sněhuláka. :-)
Odpovědět
ahoj holky, už 6 týdnů čekáme na cestovní smlouvu. asi po týdnu jsem panu W volala, že mi stále nedošla, říkal, že toho má moc a že ji v nejbližších dnech pošle. ok. chápu. no a 5 týdnů uteklo a pořád se nic neděje, ani není schopný mi napsat nebo zavolat co se VE SKUTEČNOSTI děje!!! ]-( dívala jsem se totiž na jejich webovky a hotel Les Pavillons, který jsme si vybrali, už nemá v nabídce! :-S ale já do jiného nechci, už se tam prostě těším a hlavně už jsem o tom řekla kamarádům, takže jestli to padne, budu vypadat jako blbec!!! jsem na něj a jeho přístup- nepřístup pěkně naštvaná ]-( mám dotaz na nevěsty přes SVR: jak vy jste byly spokojeny s jejich službami? protože jestli se nám smlouvu nepošle do konce týdne jdeme k nim.. 8-(
Odpovědět
evaamy, ja tam ten hotel stále vidím. stále ho majú v ponuke. ja som im písala, najskôr mi odpísala jeho žena, že musel odcestovať narýchlo a potom mi napísal i on sám minulý týždeň, že všetko mám zarezervované a zmluvu už pošle v dohladnej dobe.
Odpovědět
Evamy taky čekáme na smlouvu od poloviny srpna. škoda že jsme ji dávno nestihli podepsat-protože jestli přijde v těchto dnech tak ji přítel nejspíš nepodepíše se obávám.
Odpovědět
Ahojte, nám sa to tiež prestáva páčiť čakáme na zmluvu tiež od polovice augusta! Trochu dlhá doba na zaslanie zmluvy.
Odpovědět
vladenas: to že musel narychlo odcestovat značí jediné: nějaké problémy s hotelem, nic jiného mě nenapadá. a to že máme vše zarezervované a smlouvu hned pošle jsme slyšeli před více než měsícem.. lucil07: hehe u nás to hrozí z mojí strany ;-) no já doufám, že se nám pan Walter náležitě omluví!!! raději než hloupé výmluvy bych slyšela pravdu. nebo slyšela aspoň něco, protože od pana W je ticho po pěšině. to jsou teda zážitky se svatbou :-S
Odpovědět
No jsou,jsem z toho celá špatná. Snad vše dobře dopadne.
Odpovědět
jj, Les Pavillons už tam je :-) o víkendu tam ještě nebyl.
Odpovědět
Ahoj, tak jsem se sem konečně dostala :) po příletu je toho nějak moc :) Byla jsem s Le Mauricia a bylo to super. A když nemáte hudbu tam mi tam dali asi 5 stránkový seznam a já si z toho vybrala písničky. Byli to takové ty klasické= známe, takže sem i většinu znala. Fotky jsem nějaký hodím, ale nemám čas to zmenšovat, tak budete muset chvilku vydržet :(
Odpovědět
Teda holky, čtu tady Vaše názory na pana Waltera a docela koukám :-o My jsme byli v září, zařizovali jsme to dá se říci "na poslední chvíli" a pan W. šlapal jako hodinky. Schůzka s ním byla velice zajímavá a je to takový pohodový člověk. Na mé emaily reagoval okamžitě. I po návratu jsme si vyměnili pár emailů... Asi toho má opravdu nejspíš moc-neřekla bych, že by nereagoval schválně... Ale kdo ví... :-) Denisonek: My jsme byli v Le Victoria. My jsme také původně měli mít tajnou akci, ale pak jsme to rodičům raději řekli dopředu. Usoudili jsme, že se na to aspoň psychicky připraví a pak to pro ně nebude takový šok :-D Mamku to mrzí víc než jsem si myslela-zrovna včera mi psala, jak si stále prohlíží naše fotky...a bulí... :-(
Odpovědět
jinak jmenuju se Eva, Amy je jméno mého psa :-) to jen tak ;-) všimla jsem si, že v jejich nabídce přibylo pár nových hotelů. btw nesouvisí to se svatbou, ale mám dotaz, jestli náhodou nemáte někdo nějaké zkušenosti s bytovým architektem/designerem? plánujeme po svatbě..
Odpovědět
holky, dneska odpolko máme s panem Waltrem schůzku, tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Ale jsme s ním v kontaktu od minulého týdne a šlape jak hodinky. Možná je to tím, že je to dost aktuální...no uvidíme.
Odpovědět
lenule 26: my chceme šokovat, ale nevím, jestli to klapne už vzhledem k tomu, že jim budeme muset nechat na těch pár dní naše děťátko. Snad to rozdejchají :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?