Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@anetkaerik jasne,jen se ptej :-) neni problem :-). Ja jsem taky rada ,ze tam je zkouska :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@anetkaerik fakt? A to nevypadne? :-) Jak dlouho to vydrzi? Ja nikdy nemela ani gelove nehty, tak me vsechno tohle dost fascinuje :-) je fakt, ze pekne a vyrazne rasy a tvarenka je asi ze vseho nejdulezitejsi. Ja bez rasenky vypadam jak vyblita :-D
Odpovědět
@bromlegirl prosimte ,ja vubec nevim ,ze je mam :-) uz je mam asi 4 mesice cca kazdych 5 tydnu chodim na doplneni , a presne rano je to super ,zadna rasenka :-)
Odpovědět
@bromlegirl vypadnou zaroven s tvoji vlastni rasou.. Je to super ,mas ruzyne delky,ja mam radsi prorozenejsi vzhled.ale ted pred svatbou je necham vsechny sundat a udelat znovu trosku delsi ,kvuli fotkam :-) a pak si dam na par mesicu break :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 a vypada to zblizka prirozene? Nechces si vyfotit oko? :-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 a kolik to v Irsku stoji? Ps. Uz za chvili pojedes na hen party, ze? ? Wohooo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 ja jsem si vzdycky myslela, ze to jde citit. Jako, ze mas tezsi oko, kdyz mrkas:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 v Le Victorii jsme se seznamili s jednim ceskym parem a ta holka mela taky umele rasy, nektere z nich byly cervene s cervenou perlickou...tak to me uplne fascinovalo :-)
Odpovědět
@bromlegirl holky v praci ,rikaji ,ze moje vypadaji prirozene :-).nene vubec je necitim ,fakt nevim ,ze je mam ! Az je budu mit krasny pred svatbou ,tak ti fotku poslu :-). Prosimte je to drahy ,normalne od 100€ na horu ,plus pak to doplneni ,kazdych par tydnu 20-40€. Ale ja chodim k jedne Slovence,ta ma hodne kvalitni ,zadnou Cinu :-). A bere 40€ ,doplneni pak 20€. Je super :-) Taky dela ruzne barvy.
Odpovědět
@bromlegirl jj uz jsme na ceste :-) wooho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon Ahoj. Při mém štěstí kufry nedorazí :-D máme to 4.9.
Odpovědět
Profilova fotka
@mili215 ty bedo to mas pristi tyden. To nas Mili musis informovat primo z mista!! :-)
Odpovědět
Článek se načítá
@bromlegirl no právě ty řasy udělají fakt hodně!!! já chodim na doplnění tak po 4 týdnech - záleží třeba přes léto to vypadá víc když se hodně koupeš a tak... no nehty mám už asi 7 let a bez nich ani ránu :o) takže vřele doporučuji :o) člověk je upravený za každý situace :o)
Odpovědět
@bromlegirl jj vypadá to normálně jako když máš fakt hezky namalovaný řasy... na svatbu si dám taky trochu delší... jinak mám tak normal :o)) ale úplně se ti zvýrazní hezky oči :) i na fotkách je to vidět...
Odpovědět
Holky, v jakym formátu jste měly vypálenou hudbu na CD s písničkama? děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl jo ty z blacklightu se mi moc líbili, psala jsem jim, ale neodpověděli. tak už mám nakonec domluvenýho jinýho fotografa - z exotica fotos. myslim, že to bude taky moc dobrý =)
Odpovědět
Profilova fotka
holky na svatební šaty můžu za sebe doporučit pražskej salon Adina, mají velkej výběr a dvě prodejny. jedna z nich funguje jako půjčovna i outlet. já si tam sehnala krásný šaty v prodeji za osmičku =)
Odpovědět
Profilova fotka
jen mám dotaz na ty, které měly klasické šaty - měli jste obruč? já jí třeba vůbec nechci, ale všichni mi říkají, že se v tom pak líp chodí a drží to tvar a blabla.. mě se do ní fakt nechce, ale bylo by asi celkem trapný se tam někde před altankem natáhnout ve svatebních šatech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@mili215 Jasný! :-) Děkujeme, máme ještě čas, tak snad to pořádně naplánujeme. Tak držím palečky, ať věe dobře dopadne! a těším se na foto! :-) btw specifická postava je taková, kdy mu někde něco přebývá, jinde chybí... no prostě nekonfekční... :-D
Odpovědět
@miskule666 @bromlegirl tak holky holky hlásím ,ze mame konečně kalhoty :-). Podařilo se sehnat v Marks & Spencer ,tak jeste boty a košili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 well done :-D:-D
Odpovědět
@nikus30 no skvělý :-), tak držím palce na další části oděvu :-D a co rozlučka? :-)
Odpovědět
@miskule666 narocna a dlouha, šla jsem spát ve 4 ,ale nekteri šli až v 7 :-). Moc jsem toho nenaspala,jelikož v hotelu prodávali snídani jen do 9:30 :-). Tak cele odpoledne travim v posteli ,jsem strašně unavená :-(. Tebe to čeká kdy ?
Odpovědět
@nikus30 ty jo:/ tak aspon jste to dobře oslavily!:-) ja uz taky nevydrzim co dřív,mám to ted v pátek,ještě nic nevím prekvapko :-) snad to nebudou naky silenosti :))) a v sobotu ten 5km běh,myslím,ze uz ted vím,ze účast propadá :-D
Odpovědět
holky prosim sdilejte a nahlaste https://www.facebook.com/pages/Jsem-t...
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 Super! Oboje bílé??? :-D
Odpovědět
@aliciane to jeste prave nevíme :-). Kalhoty jsou bílé :-) tak uvidíme
Odpovědět
Profilova fotka
@tynus o Backlightu uz mi to psalo vice holek, jakoze psali, ale zadna odpoved. Zacinam si myslet, ze jsme meli loni stesti. My jim tyden pred odletem napsali a oni hnedka odepsali, ze zadny problem a budou tam. Mozna v listopadu nemeli tak napilno. ..
Odpovědět
@miskule666 ani nemluv ,bylo to super .super ,ze to mas taky v PA ,protože ty dva dny na zotavení jsou potreba :-D překvapka jsou super .no to jsem teda zvědavá ,jestli pujdes běhat .jestli jo tak jsi dobra !!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 snidane v hotelech je muj nejoblibenejsi cast dne :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?