Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@kotatko77 je to krásná cena ,no to nevím .ja je mám z Olomouce ,ale většina salonu ty ceny navyšuje ,měla jsem proste štěstí :-)
Odpovědět
@bromlegirl krasne jsi to napsala Stani :-)
Odpovědět
@nikus30 ooo závidím tu cenu:-)))
Odpovědět
@alfred1 no pekne fotecky ,ale nejaka svatebni by nebyla ? :-D :-D
Odpovědět
@bromlegirl Ježečka už nemám, mám krátké vlasy asi jako Erbová teď, jen jemné a málo jako děti. Sáhla jsem si hloub jak na dno. Jak říká kamarádka, ještě že mám velké hnědé oči:-))) Charisma? To asi mám, lidé to říkají. KRása pro mě není důležité, jen mi to kvůli té svatbě taaaaak moc líto.
Odpovědět
@kotatko77 ahoj, čtu tu od tebe komentáře a moc Ti teda fandim!! :o) a s vlasama se dá vždy něco udělat ;o) a kor u moře - možná zkus kdyby tě znovu teď ostříhali na ježečka úplně tak by vlásky trošku zhoustly a do února určitě vyrostou :) hlavně se tím nestresovat :o) do vlasů můžeš hodit nějakou čelenku s živou kytkou, která to trochu kdyžtak zakryje.. a i tak budes krásna neveste z pláze ;o)
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 a jake? Dej tipa. Ja do Prahy moc casto nejezdim, tak nevim kde jsou dobre restaurace... Vidis, mne by ta hodpoda na rohu na hostinu nevadila, pokud by slo o dobrou hospodu s dobrym nefalsovanym jidlem, bylo tam hezke prostredi a dobra atmoska. :-)
Odpovědět
@anetkaerik Na ježka asi už ne, moc to bolelo, i když se mi ulevilo......neteř říkal, že mám hlavičku jak britskž kocourek:-)))) PUber´tačka, tak potěšila.....no nějak to jinak porazit musím, protože fotky jsou na celý život a nechci z nich mít trauma. Už teď ho mám a když vidím vaše fotky, tak mi tečou slzy, že já jsem to být krásná nevěsta prošvihla....:-((( Takže to budu muset asi nahnat někde jinde:-)))) Holky ale mám bílý zuby, takže alespoň nějaké plus:-)))
Odpovědět
@bromlegirl menu rozhodne české ,rodicove na exitiku moc nejsou :-) jeste nevím jake ,ale rozhodne ne sunkovou rolku a svickovou :-)
Odpovědět
@kotatko77 prosim tě tak to brát nemůžeš - každá nevěsta je něčím krásná :o) a věřim, že s vláskama Ti někdo něco vymyslí a prostě je nějak oživíš a budeš vypadat krásně :o) to je asi jen tvůj takovej pocit...
Odpovědět
No uvidíme, pošlu vám pak v lednu do IP zprávy pokud to bude hodně blbý:-)))) Nakonec to bude totiž konec ledna.
Odpovědět
Profilova fotka
@kotatko77 z ceho ti vlastne zacaly vlasy vypadavat? Z leku, stresu nebo kombinace obojiho. Promin, ze se furt vyptavam...kdyz se delaly rozhovory s lidma, kteri meli rakovinu, tak vetsina krome strachu, jak se s tim budou vyrovnavat jejich blizci nebo jaky dopad to bude mit na jejich deti, se obavala ztraty vlasu a identity...
Odpovědět
Článek se načítá
Já neměla rakovinu, je to ze stresu, rozhodí se ti hormony.
Odpovědět
Profilova fotka
@kotatko77 a kdyz vlasy nezhoustnou a ty z toho budes nestastna, zvaz treba I paruku. Ted jsou uz na dobre urovni a nejde to poznat... ale jak rikam, budes vypadat skvele jak tak!!!! X
Odpovědět
Profilova fotka
@kotatko77 ja vim, ze ne :-) chvala bohu!
Odpovědět
Profilova fotka
@kotatko77 a uz vis, jake saty bys chtela mit? Jaky styl?:-)
Odpovědět
@bromlegirl Šaty? No to nemám ani páru, před rokem bych ti i řekla,vlasy jako ty , ale takhle? Určitě ne obyčejné letní, ale taky ne šlehačku:-)))) Tu raději na zmrzlině:-)
Odpovědět
@alfred1 souhlasím :-))) svatební fotku a veřejné,at se mužem ještě víc těšit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@kotatko77 a uz jsi nejake zkousela? :-) to me bavilo, ty ceny uz mene! ;-)
Odpovědět
@kotatko77 v Praze co jsem prošla asi 8 salonu jen v jednom nenavysovali cenu..počítej určitě přes 10 tis... mne zadne úplne nepadly do oka,tak je mám usite na miru od svadleny a podle svoji predstavy za 5500 :-) dneska je akorát budu přebírat a spokojenost :))
Odpovědět
@miskule666 jsem moc zvědavá na ty tvoje šaty :-) pridas fotku ,nebo musím počkat až do svatby ? :-)
Odpovědět
Jak se nám to tu ale krasne rozjelo ze ? :-) a to jsme si nedávno říkali ,ze nejsou nové nevěsty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Backlight balicky: my meli standard balicek: Package 1 - Standard - Around 150 or more Digital photos (all pictures retouched and enhanced) on DVD - Coverage of the whole event by capturing the natural and timeless moments using our expertise and artistic flare for preparation shots, ceremony, fine art portraits, photo journalism B & W style.- Custom color correction and enhancement of all images from RAW files *- 1 x Artisanal photo album containing 40 of the best prints in format 10x15 cms - One professional photographer on the spot at all times- All fee such as transport and album included. Price: Rs 22,000 (Around 550 Euros)  Package 2 - Prestige- Around 250 or more Digital photos (all pictures retouched and enhanced) on DVD - Coverage of the whole event by capturing the natural and timeless moments using our expertise and artistic flare for preparation shots, ceremony, fine art portraits, photo journalism B & W style.- Post production and finalization on all image- Custom color correction and enhancement of all images from RAW files *- 1 x White Classic photo album containing 80 of the best prints in format 13x18 (glossy print).- 2 x printed best A4 size photos - 1 x printed A3 sized photos on canvas (looks like a painting on canvas)- All fee such as transport, album and canvas included. Price: Rs 34,000 (Around 850 Euros)  We do also video services as the package is listed below:The DVD will include: - DVD Menu- Full coverage of wedding (20-30 mins)- Highlight (Mini-Clip) with a song of your choice like one of our sample from the link below:http://www.youtube.com/watch?v=tleUcTJzm4A Price: Rs 18,000 (Around 450 Euros)Decka, tady je cenik pro Backlight photography. Je z lonska, tak pro predstavu, kdyby mel nekdo zajem:
Odpovědět
@nikus30 pošlu ti jen nevím jak je obliknu takhle hotove,musím vychytat dobu,kdy tu nebude pritel:)) Jj super,ozilo to tu :-)
Odpovědět
@miskule666 ok super ,se těším :-)
Odpovědět
@nikus30 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 ja chci tez :-)
Odpovědět
@bromlegirl ja věděla ,ze budes chtít taky hi hi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@anetkaerik Super! Určitě dej, bylo by fajn se tam potkat! :D Tak ještě je dost času, pořád se tím ukolébávám... takže se tak pomalinku rozhoupáváme. Přišlo mi nejdůležitější booknout hotel, s tím souvisel výběr agentury, i když jsme zprvu chtěli vše vyběhávat sami, rychle nás to přešlo při představě, že by to nemuselo vyjít dle našich představ. Jsme oba dost vytížení, nebylo by prostě kdy. Proto vyhrál BM, jsou skvělí! :-D Koukám po šatech, mám tip na Madoru. Spočítala jsem si, že když budu potřebovat šaty půjčit na skoro 15 dní, nedoplatila bych se... Ráda bych klasické dlouhé, bílé, asi tylovou sukni, korzet. Není to právě lehké, ale já nejsem typ na antické šaty, potřebuji to své poprsí prodat! :D Spíše v nich vypadám tak nějak lépe. Plánujeme tedy, že se tam v půlce září zastavíme a osobně se dohodneme na výsledku. Jsem zvědavá. No a to je tak asi pro zatím vše...
Odpovědět
@bromlegirl @nikus30 oki holky,pošlu hned jak vznikne fotka:)))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?