Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 jak se holkam na rozlucce libily ty balicky? Byly prekvapene? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 @miskule666 treba ti ten 5 km beh pomuze zahnat kocovinu :-D
Odpovědět
@bromlegirl moje taky :-D , samozrejme nektere z nas snidani ani nestihly:-). A vcere byla taky luxusni MNAM. Balicky mely velky uspech ,nikdo nic neocekaval ,tak byli prekvapene :-)
Odpovědět
@bromlegirl @nikus30 kez by to tak bylo,ale jestli výlezu vůbec z postele do odpoledne :-D
Odpovědět
@nikus30 a kde jsi měla ted tu rozlucku a kolik vás bylo? :-) Jj přesně tak taky jsem nadhodila dva termíny v patek,ze soboty je to pak moc krátký na pondělí se zotavit :-D a jaky si dělala balíčky,jestli se muzu zeptat,ja zvazuju taky co pro ne,ale asi dam na míste něco dobrého/i na pití do placu :-)
Odpovědět
@nikus30 Chtěla jsem se tě zeptat, někde jsi psala, že máte ten slib v češtině? A jak to probíhá? TO on jako mluví anglicky a pak vás vyzve , aby jste si to řekli v češtině? Umíš to jak básničku? Hlupé otázky já vím, ale při té neděli jsem nějak zpomalená:-)))
Odpovědět
@kotatko77 :-) v pohode ,my nejspis nebudeme mit v cestine ,jen je tam takova moznost ,ze pokud by jsi chtela ,neni problem . Ja si na sliby moc nepotrpim a ani na to moc nejsme ... :-).vy planujete vlastni slib ?
Odpovědět
@miskule666 bylo nas 7, holky objednali a zaridili super hotel ,byli jsme pres noc . byl tam primo nejaky balicek pro rozlucky ,tady je to strasne popularni :-). Byla tam I moc dobra vecere o 3 chodech ,na pokoji nachystany sampus,jahody ,cokolada :-). Pak jsme sli parit ,nejaka tradicni Irska hospudka ( tam to bylo super s zivou hudbou). Pak disco ,ale tam se nam nelibilo ,tak jsme sli zpet na live music :-). Mela jsem pro ne jen malickost,nejake cokoladky,mini lahvičky baileys a nechala jsem udělat zrcátka ,s místem a datumem :-). Viz foto :-)
Odpovědět
@nikus30 To právě raději ne, bojím se, že když to čtu a měla bych mu to říct před dalšíma lidma do očí, že to nedám, je to dost osobní:-)))
Odpovědět
@kotatko77 my si to taky nechame do soukromi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj zlata, jak se mate? a jak se zarijove nevesty tesi a pripravuji?:-) u nas je ted trochu min casu, zase zacala prace, potrebuju spat a tak, takze na net tolik casu nezbyva:-) @nikus30 @miskule666 @bromlegirl
Odpovědět
Profilova fotka
@kotatko77 muzete a nemusite si rict neco cesky. my jsme chteli a bylo to paradni:-) nikdo ti tam nerozumi, tak je to skoro jako v soukromi:-) tech par lidi kolem (3-4) jsme vuuuubec nevnimali:-)
Odpovědět
Článek se načítá
@rozzaarka no rikali jsme si Stankou jestli zijes :-). Ja se mam skvele ,uz jen 12 dni do prace :-). Podarilo se nam konecne sehnat kalhoty ,jak jsi se asi do cetla ,ted jeste ten zbytek . Uz jsi byla ve skole ,nebo zitra jdes poprve ?
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 uz tyden chodim, ale mam toho dost... usinam, jsem vyrizena... jsem zvedava, jestli si telo zvykne, nebo ne:-) zitra privitame dečticky, ut a st jeste tridnicke hodiny a od ctvrtka se jede. takze ct a patek mam v planu si s detma povidat a v pondeli najet:-)
Odpovědět
@nikus30 no to zní skvěle a balíčky super, moc moc pěkný ! :-) to je super,že takhle hotely na to u vás takhle myslí a dělají takový balíčky i přímo na místě pro skoronevěsty..to jste si musely užít super..i jak si psala :-) já už se taky těším..nás má být cca k patnácti,ale to je vše co tuším resp. vím :-) jinak mám to stejně - 12 dní práce .. už aby to uteklo viď :-) v den odletu jdu ještě na nehty na nohou, nějak se mi to vše časově nevešlo :D..ještě s prací jedu před sv. do Valtic na team building..no nenudím se...:-)
Odpovědět
@rozzaarka ahoj Jani, už se to blíží a už se víc a víc těšíme na den D a nic nedělání taky hlavně :-D .. už na pár drobností vše máme..čas letí,tak snad utečou i tyhle dva týdny :-) ...tak držím palce,at to není s dětma náročný..máš pořád stejnou třídu?
Odpovědět
@miskule666 diky :-) no tady jsou vsichni do rozlucek blazni :-D .to Vas bude teda hodne ,pak musis poreferovat !. Do Valtic na vinko Jo ? :-). No ja to mam taky dost narocny ,do CR prijedeme ze ST na CT v noci ,hned ve CT brzy rano na nehty,protoze pak mi nanikerka odjizdi na dovcu .a co budes delat s nehtama ?? Pak pro saty a v patek vlasy ,kosmetika a spousta dalsiho behani :-( a V SO odlet . Ted resime,ze vypustime bilou kosili ,Michal si zkousel obleceni ,jak jsem byla pryc a pry vypada jak doktor :-D :-D . Se mi musi predvest,jeste jsem ho nevidela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 jj, moji jo, ale zbytek deti se dost prohazel... moc tech, co jsme ucila loni, mi nezbylo. ale to se nejak zvladne:-) neboj, posledni 2 tydny utecou jak voda:-) holky, uzijte si to:-) jen tu cestu vam teda nezavidim:-)
Odpovědět
@nikus30 nz :-) ty jo,to je super, tohle tady není,škoda :-)..jj tváří se to,že tři dny budeme mít pracovní,ale myslím,že vím, proč šéf vybral Valtice a ještě v září :-D...sklípek určitě proběhne..:-)no to máš taky nabitý program tady... já mám svoje nehty šílený, proto jsem musela jít do gelových...(radši bych gel lak,ale svoje mám krátky)..takže teď v úterý mi je už na zkoušku udělala a v uterý před odletem jdu na doplnění + zdobení (zvažuju tělově růžovou a dekoraci krajku k šatům)...a ve st ráno jdu tady kousek od bytu na gel lak na nehty-francii + pedikura...a pondeli taky kosmetika...no do svatby mám ted každý den něco...mazec...:-) v práci mi dovolili jít ke kadeřnici dopoledne,abych vůbec mohla jet na team building :-)...:-D můj chlap bude taky bílej :-D je fakt,že na košili na límečku zevnitř má barevný proužky, takže kdyz to bude mít rozepnutý a do toho kytka na klopě,tak snad jakou doktor úplně nebude :-))))))...boty taky bílý...ale na focení je chceme sundat oba :-) resp. na pláži pak....:-)....a jaký jiný vršek byste případně volili?
Odpovědět
@rozzaarka člověk si zvykne a pak se to prohází vid :-), ale určitě si zvykneš i na nováčky,třeba budou i hodnější :-))...děkujemeeee ...jj to věřim, na tu cestu se moc netěšim...ještě tam se má člověk na co těšit,ale zpátky pak :-/ a kor když jdu druhý den hned do práce, to bude šílený :-(
Odpovědět
@nikus30 jinak kolik dní z celkovýho pobytu dáte do výletů? my jsme to nějak předběžně plánovali a říkali jsme,že max 3 dny..myslím,že ten ostrov neni zase tak velikej..a bude to stačit..chceme si užít i hotelu , vodních sportů a tak celkově relaxu konečně :-)
Odpovědět
@miskule666 Valtice v zari bych si taky nechala libit :-) miluju vino . To bude moc pekny ,růžové s krajkou. Ja jdu jen na pogelovani na rukou i nohou ,ale zdobení jeste nevím ,něco jednoduché určitě . Košili asi do fialova,jeste nevím ,musím mu říct at mi udělá módní přehlídku :-) a boty taky bílé .
Odpovědět
@miskule666 my jsme to chtěli naplánovat dnes ,ale nějak to neklaplo:-) ale myslím ,ze 3 dny jsou ideální
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 ta cesta zpet je silena. let z dubaje do prahy je ten nejdelsi, co jsem kdy zazila... ty dva lety v noci se daji, to se chvilema da i spat:-) cesta tam jde, presne jak pises - clovek se tesi:-) me bylo jeste o trochu hur, jak jsem mela tu anginu. z dubaje na mauri me totalne rezalo v krku a somrovala jsem u letusky o caj, aby se to trochu protahlo a povolilo:-) jen je v tom letadle protivna ta klima. cestou tam jsme sedeli nad kridlem a tam fucelo jak krava. vzhledem k tomu, ze jsem mela 2x ochrnuty ksicht a doktori tvrdi, ze to bylo z pruvanu, me to trochu znervoznovalo:-):-)
Odpovědět
@nikus30 já taky víno a pivo :-) ..jj :-) do fialový to vlastně ladíte..jsi dřív psala..to bude pěkný..ani nevím co tam v září kvete,z čeho budeme vybírat sv. kytici :-) to nechávám jako další překvapení :-)...jj vid..3 dny si taky myslím stačí...snad vše stihneme co chceme,když vidim ten seznam. :-)
Odpovědět
@rozzaarka to se nedivim :-) ty jo,takže do letadla se hodně nabalit..mně je totiž furt zima,pokud neni minimalně třicet st. :-D i v práci furt vypínám klimu,nemám to ráda a fakt mrznu :-) fukar nad sebou..si vemu deku asi :-)
Odpovědět
@miskule666 taky vůbec nevím ,co jim tam kvete ,necháme se překvapit :-). Ale psali mi ,ze fialová kytka by nemel byt problém :-). Mají tam hezky kytky,poslali jen tak asi 6-7 fotek a nelíbila se mi jen jedna :-) A co mate na seznamu ?
Odpovědět
@nikus30 písnu ti do zprávy- je to dlouhý :-) v úterý to budeme ladit se ségrou a jejím manželem,takže se to možná ještě trochu změní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 v letadle je takovy "rucnik", kterym se muzes prikryt. ja mela bavlneny triko s kratkym a tenky svetrik a v pohode. joo a satek kolem krku:-) Honza mel kosili a 3/4 a bylo mu chvilema chladno a ten jejich rucnik na prikryti taky pouzil:-) ale jako servis v letadle fakt super. na to, jak ja se bojim litat, to bylo uplne vp ohode:-)
Odpovědět
@rozzaarka tak to je dobře..lítání taky moc nemusim, hlavně to dlouhý...tak aspon,že dají "ručník" :-))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?