Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
@rozzaarka Neni treba. Vetsinou se jezdi 1 den predem.
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 uuuuuuuuufffffffffffff:-)
Odpovědět
@rozzaarka v klidu my tam budem den a pul pred :-D :-D ak snad se uzdravis do odletu :-)
Odpovědět
@rozzaarka no vlastne skoro dva ,kdyz ted nad tim tak premyslim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 dneska je mi o neco lip. antibiotika asi zabrala a normalne me skrabe v krku. uz to neni jak kdyz mi tam sedi stado slonu a tlaci, kde se da:-) tak snad to bude dobry. jsem dneska doma a nejdu do prace, tak mam cas odpocivat a lecit:-) a hlavne BALIIIIIIIIT:-)
Odpovědět
@rozzaarka Neděs se, kdyby to tak nešlo, tak by nám to snad nikdo neobjednal...Spíš zatím jen snášíme věci. Předpokládám, že ještě zítra pro něco pojedem, ale žádný stres... Proč taky. Dneska jdu naposled do práce, pak musím někde dorozdat kvanta kytek, které už týden dostávám a pak se pustím do balení. Antibiotika brzy zaberou a bude fajn. Není divu, že v tomhle počasí je tolik lidí nemocných. My se zatím držíme. Tak ať ti je brzy dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
@vede ja jsem dneska doma, ale jdu zitra rozdavat vysvedceni svym oveckam:-). takze taky hromada kytek. Vecer to povezu mame spolecne se psem. je fakt skoda, aby to tu vadlo:-) snazila jsem se detem taktne naznacit, ze kytky narozdil od cokolady nezeru:-D:-D my zatim ani nesnasime veci, jen jsem hodila par satu do kufru:-) mozna dneska na to juknem, zitra dodelame:-) kdo vas v sobotu veze do phy? nebo jedete vlakem?
Odpovědět
@rozzaarka Mamka nás veze. Vlakem jezdíme vždycky, protože je to skoro rychlejší, ale tentorkát si to nenechala vymluvit :-D Já mám 70 dětí, vysvědčení rozdávám od minulého pátku, tak mám pravidelný denní přísun jak čokolád, tak kytek. Chodíme po návštěvách a rozdávám:-) Je mi to skoro líto, protože kytky miluju, tak si tu nechávám aspoň růžičky. Jaké bylo podepisovat vysvědčení naposled starým jménem? Já jsem po těch 140 podpisech byla tak zblblá, že jsem zapomínala písmenka:-) A pořád jsem si říkala, že za rok už to bude jinak. Kratší to ale nebude:-(
Odpovědět
Profilova fotka
@vede ja budu teprve podepisovat dneska:-) spis bude sok podepisovat se pak novym jmenem:-) uz jsi trenovala novyp odpis?:-) taky je mi tech kytek lito, ale aspon vim, ze u mamky jim bude dobre a nekdo si je uzije:-) a jinak se jmenem si taky nepomuzu - budu to mit o 4 pismenka delsi:-D Ale kamoska je na tom hur:-) ta jde ze 4 na 11:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@vede a co ucis? Nevedela jsem, ze jsi ucitelka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka no chudaku. To je zakon schvalnosti takhle chytnout bacila..kuryruj se, kuryruj :-) Muj tatka, ktery byl drive ucitel, dostaval nakonci roku pravidelne plysoveho medveda. Ovsem zadneho maleho plysackall. ..velkou potvoru!!. Po nekolika letech jsme jich meli takovou sbirku, ze jsme s nima malem zatapeli v kotle :-D Kytek vzdycky dostal tolik, ze to u nas vypadalo jako v krematoriu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl tak to ja misto plysaku dostavam cokolady:-):-) a jinak kuryruju, uz je mi o dost lip:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@rozzaarka ti medvedi byli vetsi nez ja. Hrala jsem si s nima doma na skolu :-) v 8 letech jsem medvedy ocenila, tatka asi mene :-)
Odpovědět
@bromlegirl Já učím na základní umělecké škole výtvarku:-) To je taková prima varianta školy, protože k nám děti chodí dobrovolně a rádi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@vede no ty jsi sikula!!! A jaky vek deti ucis?:-) jakou pracovni dobu ma takova ucitelka na umelecke skole? Nepletu si to...umelecka skola je liduska?
Odpovědět
Profilova fotka
@vede ze pozdravis ode me personal v Le Victoria, kdyz tam jedes? Prosim! ! Napisu ti seznam lidi, ktere bych pres tebe rada pozdravovala: Marisa Francois. .Nase koordinatorka Sonia. ..jeji managerka Pascal...porter u vchodu Veronique. .rezervuje restaurace Yogen. ..cisnik Deepak. .cisnik v La Casa Govind...cisnik v La Casa Ti jsou suuuupppeerrr! ...diky :-):-):-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vede Kdo vas bude na svatbe fotit? Uz jsem natesena az uvidim na vasich fotkach ( teda jestli se s nema pochlubis) znama mista. :-)
Odpovědět
@bromlegirl Fotí nás Julien Vener (pixelinthebox.com) a teda nejsem si úplně jistá, jestli sem budu fotky dávat...Pozdravovat budeme, když na někoho ze seznamu natrefíme, asi si to teda nebudu pamatovat:-) ZUŠka je bývalá liduška, učím děti od předškoláčků (5, 6 let) až po maturanty. Je to super, že je to tak pestré. A pracovní dobu mám úplně naruby. Dopoledne jsem doma a jezdím tam odpo. Každý den jsem teď měla jinak, ale většinou začínáme kolem druhé a končíme kolem sedmé, podle toho, kolik je ten den skupin. Když je jedna, jsem tam tak tři a půl hoďky, když jsou dvě za sebou, je to na šest hodin. A k tomu pak přípravy, instalace výstav, propagační materiály školy, spolupráce s jinými obory...
Odpovědět
Profilova fotka
@vede tak to, ze tam chodi radi a dobrovolne, ti fakt zavidim:-)
Odpovědět
@rozzaarka určitě budeš už na odlet ok, mě se tohle stane skoro před každou dovolenou, že onemocním, jinak celý rok nic. Ani když jsou epidemie. Tak dobře doleťte a ať vám všechno vyjde ještě lépe, než jste si vysnili. Jo a pozdravuj od mě Billyho prosím. A už jsem moc zvědavá na fotky, až se vrátíte. Určitě budou super, oni kluci z Backlight to ani jinak neumí :-)
Odpovědět
@rozzaarka pekny let zítra a užijte si to od svatby po celou dovolenou:))
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka @vede holky tak at vse klapne a uzijte si kazdou minutu..bude to stat za to :-) budu na vas myslet! !!! X
Odpovědět
Profilova fotka
@miskule666 @bromlegirl moc dekuju holky, zacinam balit... prinesla jsem si tunu kytek a darku, tak to ulozim do vaz a jdu na to skocit:-) rikam si, ze kdyz budu mit zenicha, je to 90% uspechu a ten ma nohy, takze klidek, pohoda:-)
Odpovědět
@rozzaarka @vede tak holky stastny let zitra, krasne si to uzijte a hodne stesticka :-)
Odpovědět
@nikus30 @bromlegirl Děkujeme
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 diky diky diky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ahooooooooooooooooooooooj vsichni:-) jestli to pujde, budu podavat hlaseni:-) mejte se co nejlip to jde:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
Rchle hlaseni - let byl super, vsechno naprosto v klidu. uz jsem ubytovani, je to tu fakt prekrasne a za pul hodky mame sraz se svatebni koordinatorkou :-) asi ji pan Walter rekl, jak jsem byla otravna, tak mame rovnou dve a rovnou v den prijezdu:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka tak to je super, že už jste na místě, tak si to užívejte!!! :-)
Odpovědět
@rozzaarka super!!! Uz bych tam nejradši taky byla :))) těšíme se na fotky!;)))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?