Svatba na ostrově Mauricius 2010/2011

Zobraz úvodní příspěvek
Holky, tak můžeme pokračovat...
Odpovědět
Profilova fotka
@vede vidim, ze uz tu panuje cestovni horecka. Kdy mate svatbu at na vas obe muzeme myslet? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@vede boty? To bych vazne neresila. Cely pobyt jsem stejne prochodila v zabkach. Krome svatebnich a zabek jsem si vzala jen letni sandaly na vyssim klinku na vecere ( pak jsem si stejne brala zabky) a tenisky..ale tenisky jsem vyuzila jen pri hrani tenisu. ;-)
Odpovědět
@bromlegirl tenis ? podej info :-) je to tak ,ze si musis koupit micky cca za 12 E? i kdyz nam bylo receno,ze si muzeme privezt vlastni ale nevim .Hral tam nekdo vubec tenis? Michal hraje ,ale ja ne .Tak aby si mel s kym zahrat.
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 to hrani tenisu jsem mela dat do uvozovek :-D hrani to bylo jen z manzelovy strany, ja mu to hazela pres plot, aby se nenudil :-) rakety jsou zadara, micek si kupujes nebo vezmes svuj. Moc lidi tam v te dobe nebylo. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl vede to ma ve stejny den jako my:-) dokonce letime i ve stejny den:-) ale vraci se az den po nas:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka no teda :-) a jste ve stejnem hotelu? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl nene, vede jede do Victorie:-)
Odpovědět
@bromlegirl Tak jak píše rozzaarka, svatba je 3.7. A boty já řeším. Jasný, že to odchodím v žabkách, ale to bych nebyla já, kdybych neřešila barevné kombinace. Takže nemůžu mít s sebou jen jedny žabky, no :-D Včera jsem navíc dostala další spolu s výbavou k moři, tak budu mít ještě těžší rozhodování :-D Ale jako všichni se mě ptají, jestli mám cestovní horečku, nebo snad nějaké nervy a já teda jsem naprosto v klidu, tak snad to tak i vydrží. Cestování a létání miluju, takže z toho nervy nemám, možná pak chytnu nerva tam, abych jim všechno při tom obřadu rozuměla a něco nepopletla, přeci jen jsem anglicky přes tři roky nekvákla.
Odpovědět
Profilova fotka
@vede presne, barevne kombinace a boty... grrrr:-) potrebovala bych cely stojan balerinek z New Yorkeru:-D
Odpovědět
Profilova fotka
@bromlegirl @vikinka33 @tripitaka @alfred1 Prosim vas meli jste 2 kufry, nebo mel nekdo tri kufry? Nektere letecke spolecnosti pripousti pouze jedno zavazadlo na osobu a pak se doplaci... to bych fakt nerada. poradite, prosim?
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka my tři kufry neměli, ale můžeš mít zavazadel kolik chceš, jen musíš splnit limit 30kg na osobu.
Odpovědět
Profilova fotka
@tripitaka ja si to myslim taky, ale tata me vcera vydesil... nekdo mi dokonce rikal, ze to narychlo prebalovali do zbyvajicich kufru, ale myslim, ze to byla spis nejaka nizkonakladovka:-) diky:-)
Odpovědět
Článek se načítá
@rozzaarka ahoj, my měli tři. Můžeš mít kolik chceš zavazadel v max součtu 30kg/osoba, takže 60 dohromady :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@petabon dekuju:-) ja vedela, ze mi v tom oznacovani nekdo vypadl:-) chceme 3 pouze z kapacitnich duvodu na darky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzarka ahoj, my měli dva velký a jeden příruční a batoh a šaty, takže jsme toho měli asi nejvíc ze všech, co s náma letěli. jo a bot jsem táhla asi 8 párů a nosila tak čtvery :-D
Odpovědět
@vikynka33 my budeme mít to samé a ja minimalne i těch 8 páru bot :-))). Ale jednou se mi stalo ,ze jsem letěla s dvěma kufry ,kdyz jsem se stěhovala z Londýna a musela ten druhy zaplatit,jen diky hodne Slovence za překážkou to nebylo rak drahé :-). Ale to samozřejmě nebylo s Emirátes :-))))
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 my cestou zpátky měli 60,5 kg a čekali, jestli to někdo nebude řešit, ale dobrý :-) holt ten rum a cukr docela dost váží :-D
Odpovědět
@vikynka33 0,5 to se jeste dá ,to jsem zvědavá s jakou vahou pojedeme na zpět my :-) nakupovali jste hodne ??
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 no, my moc nelítáme, tak jsme nevěděli, jestli to budou řešit nebo ne. Koupili jsme spoustu čaje, cukřík, rumy, nějaký náramky, náhrdelníky, spoustu magnetek a pohledů a ještě jsme dostali dárečky od Elieho, kde byla i knížka, takže se ta váha nějak nečekaně nasčítala. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka my meli kufr 25 kg, prirucni zavazadlo 15 kg a svatebni krabice navic. Leteli jsme Mauritius airlines z Londyna.
Odpovědět
Profilova fotka
@rozzaarka Janco, najed si na netu na ty vase aerolinky, kteryma pojedete, pac kazde maji jine limity ohledne zavazadel nebo jim brnkni.:-)
Odpovědět
@vikynka33 tak to jste nakoupili dost :-). To jsem zvědavá ,jestli taky dostaneme nejaké dárecky hi hi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@nikus30 jojo, fakt jsme jeli jak ježíšci a myslím, že taky něco dostanete, já koukala, jak blázen, vůbec jsem to nečekala, ale bylo to moc milý :-)
Odpovědět
@rozzaarka Meli jsme 3 kufry a 2 cabin. Jde jen o vahu a tu jsem dodrzel s odrenyma usima. Jeden kufr kazdy nesmi byt tezsi nez 32kg (jinak si nejde ani priplatit - proste ho nevezmou), na osobu je 30kg. Na checkin jdete vetsinou jako par (takze mate dohromady 60kg) a neni problem mi kufry treba 32+25kg.
Odpovědět
Co jste tam proboha táhli? My měli každý kufr necelých 15 kilo a k tomu každý batoh na záda. Nechápala jsem, proč je limit 30 kilo :-) a to jsme je měli plné a taky jsme táhli spoustu dárků, kromě alkoholu...
Odpovědět
Profilova fotka
@alfred1 32kg urcite jeden mit nebude:-) takovy lodak nemame:-D diky moc za info:-)
Odpovědět
Profilova fotka
@kalkulka my loni leteli do Turecka a dohromady jsme meli 22kg:-)
Odpovědět
@kalkulka To jsme na tom uplne stejne, ja zas nechapu ty co se vejdou do 15kg (idealne oba). Teda tusim jak to delaji, ale to neni nic pro me.
Odpovědět
@alfred1 Jako normálně se sbalíme, měla jsem spoustu krámů, na oblečení jsem nešetřila, kosmetiku jsme si taky brali svoji, bot jsme měli více a prostě nepřekročím 15 kilo, možná kdybych se hodně snažila, tak se dostanu tak na 18 kilo maximum. Píšeš, že to není nic pro tebe, ale rozdíl mezi našimi kufry (obsahem) nemůže být tak rozdílný. Jedině, že moje šatičky a trička a sandálky váží pár gramů, narozdíl od pánských kalhot a bot?!? Nevím. Samozřejmě jsem si s sebou netáhla tenisovou raketu a podobně, když si to můžu půjčit v hotelu. Na normální dovolenou máme každý kufr po 10 kilech a nestrádáme. Jeli jsme na Mauritius čtyři a byli jsme na tom všichni s kuframa stejně, tak nevím. Notebook a elektroniku jsme měli v příručním batohu, kdyby se to mělo ztratit, tyto věci jsou jedině těžší.
Odpovědět
Profilova fotka
@vede covece, ted jsem se trochu vydesila. koukala jsem na stranky beachcomber a tam je u svateb toto Procedures in Mauritius At latest three days before the wedding, the future bride and groom have to go to the Registrar General Civil* Status Office in Port-Louis 3 dny predem tam rozhodne nebudeme... ale na tu zadost se psalo datum priletu i svatby, tak snad vsichni vi, co delaji:-) uz balis? ja dneska dostala antibiotika, tak spis polehavam:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?